Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
MHP Meclis Adaylarını Tanıttı
MHP Meclis üyesi adayları basının önüne çıktı. MHP belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “Tüm ekibimizle Düzce’de yapılmayanları yapacağız” dedi.
Siyaset 21.2.2019 - 17:51:17

MHP Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve İl Başkanı İlhami Caboğlu, belediye meclis adaylarını kahvaltılı toplantıyla tanıttı. Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak’ın da bulunduğu toplantıda seçimi kazanma yönünde iddialı mesajlar verildi.

Toplantıda açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, meclis listesini şekillendirirken, başka partiler gibi kapalı kapılar ardında değil, aday adayları ve mevcut belediye meclis üyeleri ile birlikte oluşturduklarını söyledi.

Caboğlu, “Belediye başkan adayı olmuş bazı arkadaşlarımız o kadar inanmışlar ki, birilerinin belki ön sırada yer almak için gayretleri olur, ama bu arkadaşlar listenin hep gerisinde seçimi alalım gayretinde olmuşlardır. Çetin Sarıahmet belediye başkan adayımızdı, kendisi daha önce mecliste olan Ayhan Cicu için feragat etmiştir. Hilal Kaşkır, Cemal Aksan gibi çok değerli aday arkadaşlarımız da, arka sıralarda olalım, bu işe ne kadar inandığımızı ortaya koyalım düşüncesi ile geriye kendileri yazdırmıştır. Bana göre hepsi belediye başkan adayıdır. Listeleri mukayese etmek gibi bir durum olursa, bizim seçimi alma gibi bir gayretimiz olduğundan kendilerince görev arz etmişler. Biz bu seçimi alacağız, Düzce halkı da buna inanmış” dedi.

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ise, Düzce’yi birlikte yönetmeye talip meclis üyeleri ile kaybolan 16 yılı telafi etmek amacıyla 24 saat esası üzerine çalışacaklarını belirtti.

Bütün partilerin aynı amaçla yola çıktığını ancak MHP’nin bir farklılığı olduğunu söyleyen Bıyık, “Biz tüm ekibimizle beraber yapılamayanları yapalım, Düzce halkının gönlünde olalım, üşüyeni ısıtalım, aç olan vatandaşlarımız doyuralım diye yola çıktık. MHP’nin üretken belediyeciliği çerçevesinde, bizim belediyeciliğimizde iman vardır, ahlak vardır, vatandaşa hizmet, her şeyden önemlisi başarı vardır. Buradaki ekip arkadaşlarımızla beraber Düzce’yi önümüzdeki dönem, gösterilir, özlenilir bir Düzce yapmak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak meclis üyelerini tek tek basına tanıttı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8