Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
‘Güzel Sanatlar’ Komşularına Dokunuyor
Düzce Güzel Sanatlar Lisesi, güzel bir etkinliğe daha imza attı. Komşularına Güzel Sanatlar Dokunuyor adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında güzel bir etkinlik yapıldı.
Eğitim 25.2.2019 - 13:50:45

Daha önce belirlenen okulun yanında yaşayan komşulardan yaşlı, yalnız ve her türlü ilgiye ihtiyacı olan aileler belirlendi. Bu insanlara belirli bir takvimde ziyaret edilmek üzere karar alındı.

Bu ziyaretin ilki Nebile teyzeye idi. Her sınıftan birer öğrenci belirlendi ve Pelin A. Hergüner, Yağız Badur, Elif Coşkun, Eray Metin, İrem Çağlayan, İrem Sena Özen, Burcu Çil, Şule Yılmaz, Yasin Can, Bedirhan Kılıç adlı öğrencilerle birlikte Okul Müdürü Dursun Ali Yavuzyiğit, Rehber Öğretmen Zeki Bilgili ve Mahalle İmamı Eyüp Aslanoğlu ziyarette bulundu.

Belirlenen öğrenciler evde ailelerinin hazırladığı hediyeleri Nebile teyzeye verdiler. Nebile teyze de çocuklara çay ikram etti. Çay sevisini öğrenciler kendileri yaptılar. Çay ile birlikte çok sıcak bir ortamda geçen ziyaretten öğrenciler çok memnun kaldı.

Öğrenciler, gençlerde gittikçe azalmış olan komşu ile ilgilenme, ziyaret etme, yardımlaşma, misafirlik gibi güzel değerleri yaparak yaşamış oldular.

Ziyaret Nebile teyzeyi çok duygulandırdı. Kendilerini ziyaret eden öğrencilerle yakından sohbet etti ve tekrar gelmesini istedi. Öğrenciler de Nebile teyzeye ziyarete gidecekleri sözünü verdiler.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8