Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Bıyık ziyaretlerine devam ediyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, seçim çalışmalarına kamu kurum ve kuruluşlarıyla fabrikaları ziyaret ederek devam ediyor.
Siyaset 5.3.2019 - 14:51:24

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Düzce’de sıkılmadık el, ayak basılmadık yer bırakmama adına çalışmalarını sürdüren MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, İl Özel İdaresi personelini, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı’yı ve oda başkanları ile yönetim kurulunu, Düzce Cam Fabrikasını ziyaret etti.

Seçim programında Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ı MHP Düzce Teşkilatı da yalnız bırakmadı. Ziyaret programında MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Belediyesi Meclis Üyeleri, MHP Düzce İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile partililer hazır bulundu.

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın ilk durağı İl Özel İdaresi oldu. İl Genel Meclisi Başkanı ile görüşen Bıyık, kurumda çalışan personeli de ziyaret etti.

İl Özel İdaresi ziyaretinin ardından Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Düzce Başkanlığını ziyaret eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, esnaf odaları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile toplantı salonunda bir araya geldi.

DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı’nın açılış konuşmasının ardından MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz konuşma yaptı. Kayıkçı ve Yılmaz’ın konuşmalarının ardından MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın projelerinin yer aldığı slayt gösterimi yapıldı.

Programda konuşan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “Düzce Belediye Başkan Adayı olarak karşınızdayım ve Düzce Belediye Başkanı olarak da buraya konuk olmak isterim. Ben ticaretle uğraşıyorum ve yıllardır Düzce’nin merkezinde esnaflık yapıyorum. Sizlerin yaşamış olduğu sorunları iyi biliyorum ve çözümü konusunda DESOB ile ortak hareket sahası yaratarak çözüme kavuşturacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmalarının sona ermesinin ardından soru cevap bölümü yapıldı. Toplu fotoğraf çekiminin ardından Başkan Adayı Erdoğan Bıyık DESOB ziyaretini sonlandırdı.

Başkan Adayı Erdoğan Bıyık MHP Teşkilatı ile birlikte Düzce Cam Fabrikasını ziyaret gerçekleştirdi. Fabrika yönetimi ve personelini ziyaret eden Bıyık, fabrikanın çalışma sistemi hakkında bilgiler aldı. Fabrikayı gezen Bıyık, Düzce ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayan fabrika yönetiminin ve personelini kutladıktan sonra programını sonlandırdı.

Erdoğan Bıyık, Düzce Belediyesi Meclis Toplantısına da katıldı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8