Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
13.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Önlerindeki engelleri kaldıracağız
8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Ak Parti Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, kutlama mesajı yayınladı.
Siyaset 7.3.2019 - 18:26:55

Faruk Özlü, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hayatın her alanında ele ele yürüdüğümüz, sevgi, şefkat, fedakârlıkları ile sadece hayatımızı değil, dünyamızı anlamlı kılan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Annemiz, eşimiz, kız kardeşimiz olarak hayatımızın her anında, her alanında yol arkadaşımız, yârimiz-yarenimiz, dert ortağımız olan kadınlarımızın hayatını güzelleştirmeyi siyasetimizin merkezine koyduk.

Türkiye’nin en büyük kadın örgütü olan AK Parti Kadın Kolları ile kadınlarımızı siyasetin öznesi haline getirdik.

Hayatı kadınlarımız için güzelleştirmeye çalışırken, bunu ancak kadınlarımızla birlikte yapabileceğimizi aklımızdan çıkarmadık.

Kadın hassasiyetini, kadın duyarlılığını, kadın inceliğini ve güzelliğini kadınlarımız eliyle tüm icraatlerimize yansıttık. 

İşte tüm bu bakışımız ve hassasiyetimiz Düzce özelinde de bundan sonra aynen devam edecektir.

Hayallerimizdeki Düzce’yi kurarken en önemli güvencemiz; özgüveni yüksek, ekonomiden sosyal hayata her alanda yanımızda dimdik duracak kadınlarımızdır.

Kadınlarımızın iş hayatından sosyal hayata katılımına kadar önündeki bütün engelleri kaldırmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki; kadınlarımızın önünden kaldırılan engeller, ülkemizin gelişme yolundaki engelleri kaldırmak demektir.

Kadınlara verdiğimiz değerimizi belediye meclisi aday listemize de yansıtarak, Düzce'de kazanacak sıradan aday gösteren tek parti olduğumuzu da bir kere daha hatırlatarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü kutlarım.”

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8