Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Yığılca’da Başkan Yiğit coşkusu
31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala, seçim çalışmaları da hareketlenmeye başladı. Yığılca’da mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğit'in seçim çalışmalarına AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de katıldı.
Siyaset 20.3.2019 - 11:02:36

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Yığılca'ya giderek, Yığılca'lı bayanlarla bir araya geldi. Atatürk Mahallesi seçim ofisinde gerçekleşen toplantıya, Yığılca Belediye Başkanı ve AK Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğit, AK Parti İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, il genel meclis üyesi adayları, belediye meclis üyesi Adayları, teşkilat üyeleri ve Yığılca halkı katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu görülen toplantıda, geçmiş dönem çalışmalarının yanı sıra, projeler de anlatıldı.

AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner'in yaptığı açılış konuşmayla başlayan toplantının devamında söz alan Yığılca Belediye Başkanı ve AK Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğit; “Bugün bu kalabalığı gördüm ve çok mutlu oldum. Sizlerin vermiş olduğu bu yoğun kalabalık görüntüsü bizlere 31 Mart akşamının müjdeleyicisi olmuştur. Bunun için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum. Yaklaşık 2 buçuk ay önce başlattığımız kampanyamızda adım adım ilmek ilmek bizimle ilerleyen kadın kolları teşkilatımıza ayrıca teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. İlçemizde maalesef yaptığımız çalışmaları küçümseyen, hiçe sayan, emeği hor gören bir zümre var ve bu zümre bir algı yaratmaya çalışıyor. Bu algı o kadar büyüyor ki Muzaffer Yiğit'i de aşıp Sayın Vekillerimizin, Sayın Bakanımızın dahi emeklerini heba edip Yığılca-Düzce yolunu biz yapıyoruz diyebiliyorlar. Bahsi geçen bu yolumuz için şahsım ve Kerem Başkanım yaklaşık yedi yıldır mücadele veriyoruz. Eski vekillerimiz olsun, mevcut vekillerimiz olsun, Sayın Bakanımız olsun bu yolda herkesin bir nebze emeği var. Bu algılarla vatandaşımızı kandırabiliyorlar. Ben bu algıyı oluşturmaya çalışanları siz değerli halkımızın takdirine bırakıyorum. Bizde algı, fesat yok. Bizde çalışma var. Allahın izni ile 31 Mart akşamı zaferimizi sizlerle kutluyoruz” dedi.

Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de yaptığı konuşmada; “Yığılca sık sık geldiğimiz ilçelerimizden biri. Biz Yığılca'yı ayrı seviyoruz. Çünkü Yığılca hem Cumhurbaşkanımıza hem de AK Parti'ye çok büyük bir teveccüh gösteriyor. 2014 Yığılca'sını bilenler, şu an Yığılca'nın bir şehir olduğunu görüyorlar. Şehrin girişinden itibaren bir emek var. Yığılca'nın çehresi 5 yılda değişti. İstiyoruz ki bir 5 yıl daha kalan işleri Sayın Başkanım bitirsin. Yığılca'yı bu bölgede bambaşka bir şehir yapalım. Yığılca doğalgaz yaktı bu kış, bu AK Parti'nin bir başarısıdır. Diyorlar ki vekiller Düzce için ne yaptı; duyuyoruz ve üzülüyoruz. Biz deprem yaşamış, yerle yeksan olmuş bir ili bugün bu duruma getirdik. Bunu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti kadroları gerçekleştirmiştir. Sarıkaya Mağaramızı açtık, istiyoruz ki Yığılca bölgemizin turizm cenneti olsun. Bunun için Sarıkaya Mağarası bu adımın bir ilki” ifadelerini kullandı.

Açıklamasının devamında ittifak konusunda açıklamalarda bulunan Keşir; “İttifak tek bir aday ile seçime gitmek demek. Düzce ve ilçelerinde böyle bir ittifak söz konusu değil. Her parti seçime kendi adayları ile giriyor. Yığılca'da AK Parti'nin adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Sayın Başkanımız Muzaffer Yiğit’tir. Sayın Cumhurbaşkanımızın Yığılca’da emaneti Sayın Muzaffer Yiğit Başkanımdır. Bu vesile ili Muzaffer Yiğit Başkanımı önce Allah’a, sonra da siz hanımlara emanet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Toplantının ardından Milletvekili Ayşe Keşir ve Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit halk pazarını ve esnafı ziyaret etti.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8