Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AÖF başarılı öğrencilerle bir araya geldi
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İşletme ve iktisat Fakülteleri’nin Düzce’de yaşayan başarılı öğrencileri için Anadolu Üniversitesi Düzce Bürosu’nda bir toplantı düzenlendi.
Eğitim 6.05.2019 - 17:54:53

Tanışma ve fikir alışverişi amacıyla düzenlenen toplantıda, 30 yaş üstü ve 30 yaş altı olmak üzere iki farklı yaş grubunda başarılı olan öğrenciler yer aldı.

Toplantıya Eskişehir’den Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ergün Kaya ve Prof. Dr. Metin Coşkun katıldı.

2018-2019 öğretim yılındaki yenilikler hakkında genel bir bilgilendirme ile başlayan toplantıda, Açıköğretim Sistemi’ne dair öğrencilerin yaşadıkları deneyimler, okudukları bölümü tercih etme nedenleri konuşuldu.

Ayrıca, Açıköğretim Sistemi öğrencilerinin ders çalışma yöntemleri, karşılaştıkları sorunlar masaya yatırıldı, öğrencilerin dilek, öneri ve eleştirileri dinlendi.

Üniversitenin öğrencilere sunduğu hizmetlerin geçen süreçte çeşitlerinin artmasına duydukları memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler; e-video, e-kitap, e-özet, e-deneme sınavları gibi e-kampüs materyallerinin ve Anadolu mobil uygulamasının ders çalışmaya büyük katkı sağladığını dile getirdiler.

Öğrenciler, Açıköğretim Sistemi mezunu olmalarının tezli ve tezsiz yüksek lisans yapmalarında kendilerine engel olmadığının da altını çizdiler.

Yurt dışında büro ve sınav merkezlerinin bulunmasını ise Açıköğretim Sistemi’nin ayrıcalıklarından biri olduğunu belirttiler.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8