Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
BOLU ŞUBE BAŞKANLIĞINA DÜZCE’DEN ADAY
Belediye-İş Sendikası Düzce Belediyesi Baştemsilcisi Ertuğrul Güler, sendikanın Bolu Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Gündem 2018.06.18 - 15:06:49


Güler, düzenlediği basın toplantısında, Düzce delegasyonunun ortak kararı doğrultusunda Belediye İş Sendikası Bolu Şube başkanlığına aday olduğunu söyledi.
 Belediye İş Sendikası’nın Türkiye’nin örgütlülük ağı en yaygın ve en geniş tabana sahip işçi örgütü olduğunu ifade eden Güler, “Sendikalar, işçilerin, emekçilerin kendi hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmek için, bir araya gelerek kurmuş oldukları örgütlerdir. Örgütsel anlayışta doğulu, batılı, güneyli, kuzeyli, Düzceli Bolulu Sakaryalı gibi ayrışmalar olmaz. Esmerdi, kumraldı, boyu uzundu, kısaydı gibi ayrımlar yapılmaz. Örgütsel anlayış, temsil ettiği kişinin sadece insan olduğuna bakar. Emekçi olduğuna bakar. Haksızlığa uğruyor mu uğramıyor mu ona bakar. Örgütsel anlayış haksızlığa uğrayanın yanında, haksızlığı yapanın karşısında durur. İşte örgüt budur. Biz arkadaşlarımızla böyle düşünüyoruz” dedi.
 Mevcut yönetimin yetersiz kaldığını ve Düzce delegasyonunun ortak kararı ile şube başkanlığına aday olduğunu açıklayan Güler, “Bölgemiz işçi sınıfının birlikteliği için, kazanılmış haklarımızı korumak ve daha ileriye taşımak için, emeğin ve emekçinin her zaman yanında olmak için, Düzce, Bolu ve Sakarya belediye işçilerinin sorunlarının çözümü için şube başkanlığına aday olduğumu açıklamakla onur duyuyorum. Adaylığım konusunda bana destek olan, herkese teşekkür ediyor, kamuoyunu saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.
 Sakarya ilinde Karasu, Kocaali ve Ortaköy, Bolu ilinde Bolu, Mudurnu, Karacasu, Seben, Gerede ve Pazarköy, Düzce İlinde de Düzce, Akçakoca, Kaynaşlı, Konuralp, Yığılca, Gölyaka, Gümüşova ve Boğaziçi belediyelerinde örgütlü olan Belediye-İş Sendikası’nın 730 delegesi bulunuyor.
 Düzce, Bolu ve Sakarya illerinde örgütlü olan Belediye iş Sendikası Bolu Şubesi’nin 8. Olağan genel kurulu 13 Ekim Cumartesi günü yapılacak.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Değerli Kardeşimize başarılar diliyorum En iyi şekilde yapacagından eminim yakışır kendisine
Birsen ÖZBAY - 25.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,46

DÜŞÜNCELİRİNİZİ TAKTİR EDİYOR, ADAYLIĞINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM
SERKAN - 25.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,20

ARKADAŞIM gÜLER ADAYLIĞINDA BAŞARILAR DİLERİM
HASAN - 25.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,22

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8