Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Destekler gelmeye başladı
Düzcespor Kulübü, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün önderliğinde “Düzcespor’a Destek Ol” kampanyası için toplandı.
Spor 28.05.2019 - 13:44:18

ŞIRALIK Tesislerinde yapılan toplantıya Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün yanı sıra, Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ve yöneticiler hazır bulundular. Yapılan toplantıda Düzcespor’un yeni sezona rahat başlayabilmesi adına bir takım bilgiler verilirken, özellikle de yeni sezon öncesinde transfer yasağını kaldırmak için başlatılmış olan “Düzcespor'a destek ol, yaşadığın kentin takımına sahip çık” isimli kampanyanın da tanıtımı gerçekleştirilmiş oldu.

Kampanyanın ilk bağışını da Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü gerçekleştirdi. Başkan Özlü, özellikle 150 iş adamının Düzcespor’a 10 Bin TL vermesi durumunda transfer duvarının kalkacağını ve güçlü bir takım oluşturacaklarını ifade etti. Özlü ilk 10 Bin Liralık bağışı da kendisi yaparak dekontunu basın mensupları ile paylaştı.

Kulüp Başkanı Orhan Aydın ise “Düzcespor ile ilgili olumlu çalışmalarımız olacak. Düzcespor’u hiç kimseye muhtaç etmeyeceğiz” dedi.

 

 

USTA KARDEŞLER FİRMASINDAN DESTEK

 

DÜZCE’DE faaliyet göstermekte olan Usta Kardeşler İnşaat firmasından, “Düzcespor’a sahip çık” kampanyasına destek geldi. 15 daire düşük maliyetli ve 48 ay vadeli geri ödemeli olarak kulübe verildi. Düzcespor’a verilen bu daireler transfer sezonu başladığında transfer ücreti karşılığı olarak futbolculara verilecek. Düzcespor Kulübü de Usta Kardeşler’den alınan bu 15 dairenin ödemelerini 48 ay vadeli olarak ve peşin ödeme tutarından yüzde 30 daha az bir maliyetle firmaya geri ödeyecek. Firmanın yapmış olduğu bu uygulama ile Düzcespor Kulübü’ne yaklaşık 500 Bin TL’ye yakın bir destek sağlandı. 15 dairenin Düzcespor’a verilmesi ile önümüzdeki sezon forma giyecek olan futbolcuların kabul etmesi halinde transfer ücretleri de ödenirken rahat bir nefes alacak.

Toplantıda hazır bulunan firma yetkilileri Düzcespor’a her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirttiler.

Düzcespor Yönetim Kurulu Usta Kardeşler firmasına teşekkürlerini iletirken, Belediye Başkanı Faruk Özlü de Mevlüt ve Hasan Usta kardeşlere yapmış oldukları katılardan dolayı teşekkürlerini sundu.

Öte yandan kampanyaya, Arabulucu Avukat Ali Dilber 10 bin TL, işadamı ve ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık da 10 bin TL bağış yaparak katkıda bulundular. 

 

 

DÜZCESPOR’A KALICI GELİR SAĞLANACAK

 

Yeni sezona yeni başkan ve yepyeni bir vizyon ile giren Düzcespor Kulübü’ne gelir getirici yerler kazandırılacak. Kulüp yönetimi ile yapılan toplantıda konuşan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, önümüzdeki sezon kesinlikle Düzcespor’a daimi ve sürekliliği olan gelir getirici unsurları oluşturacaklarını ifade etti.

Özellikle büfe, otopark, petrol ofisi gibi yerlerin Düzcespor’a tahsisinin yapılacağını ifade eden Özlü, “Sürdürülebilir bir şekilde yol alabilmemiz için bu tarz eylemler yapılacak. Bizlere para şu anda gerekiyor. Bu paranın elde edilebilmesi için bu bahsedilen büfeler vs. yerler ilerleyen süreçte yapılabilecek şeyler. Bunları mutlaka yapacağız. Düzce Belediyesi olarak 2019-2020 sezonunda yaklaşık 1.5 Milyon TL gibi bir para yardımı yapacağız. Bu parayı bu sene içerisinde sunacağız. Bu kampanyadan da 1,5 Milyon TL bir beklentimiz var. 150 kişi 10 Bin TL gibi bir beklentimiz var. Bu yerlerin getirisi seneye olacaktır. Bizlere şuanda acil olarak transfer tahtasını açabilmek için 1,5 Milyon TL gerekli. Şirketleşerek petrol, büfe gibi tarzı yerleri açacağız. Muhtemelen yılbaşına yakın bitirmiş oluruz” dedi.

Kampanyaya katılmak isteyen işadamları ve vatandaşlar için hesap numarası: Halk Bankası Düzce Şubesi IBAN No: TR 81 0001 2009 3270 0001 0921 44

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Gariban vatandas ekmek bulamiyor yemeye, bunlarda top icin yani futbol icin yardim istiyorlar. Gidin size yeni belediye baskaniniz yardim etsin.
hüsnü bitmez - 1.06.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,25

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8