Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Harun Can Şerbetçi Yazdı...
Köşe Yazıları 12.06.2019 - 11:42:44

RAMAZAN'IN son akşamı iftarında, Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü, basında çalışanlarla iftarda bir araya gelerek çeşitli konularda bilgiler verdi.  Bilgilerin birçoğunu, Düzce Postası Gazetesi olarak kendini makamında ziyaret ettiğimizde öğrenmiş ve yayınlamıştık.

Belediye Başkanı Özlü, iftar yemeğinde, İstanbul Caddesi, Düzcespor, meyhanelerin kaldırılması ve Konuralp’teki imar durumu, restorasyon, şehir içi trafiği gibi önemli konuları bir kez daha basın mensuplarının bizzat masalarına giderek dile getirdi.

Bugüne kadar, hep yapılacakları ifade ettiğini kaydeden Başkanımız, açıklamalarında “Artık bunu yaptım, bunu yaptım demek istiyorum. Bayram sonrası müjdelerim olacak” demişti bu son iftar yemeğinde. Ben de “Açıklayın, bayram müjdesi olsun” desem de müjdelerini bayram sonrasına bırakmayı uygun gördüğünü belirten Dr. Faruk Özlü, tüm basın kuruluşlarını da birer birer gezeceğini dile getirdi.

Şimdi bayram sonrası oldu. “Bugünlerde müjde bekliyoruz Sayın Başkanımız” diye çağrı yapıyorum.  “Bunu yaptık, bunu yaptık” müjdeleri var, galiba diye içimden geçiyor.  Ayrıca, bu çok önemli kararlar için de açıklamalarınızı ve ziyaretlerinizi bekliyoruz efendim.

Deneyimli Başkan Yardımcısı Sayın Hüdaver Gösterişli ve genç- dinamik diğer Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ile birlikte günlerdir sıkı bir çalışma temposundan bakalım nasıl müjdeler çıkacak?  Bekleyelim görelim.

 

DÜZCELİ, DESTEK VERİYOR

YANİ, Düzce’de sorun ve yapılması elzem olan birçok hizmet sizleri bekliyor. Yol uzun ve meşakkatli.  Ancak, Düzceliyle her köşede yaptığımız sohbetlerde; ”hizmetler geldikçe Belediye Başkanına desteğe hazırız” şeklinde olumlu mesajlarla da karşılaştığımı da ifade edeyim.

 

BAŞIBOŞ DEYİNCE?

BELEDİYE Başkanımız Faruk Özlü’nün bir açıklamasına bir kaç cümle yazmasam edemeyeceğim. Sayın Başkan, şehir içinden başıboş hayvanların toplanacağını ifade eden açıklamalarda bulundu. Peki, sadece merkezde başıboş hayvan mı halkı rahatsız ediyor? Motosikletiler var, gün boyu başıboş, carcar Spor Sokak-Gazinantep Caddesi ve şehrin her yerinde, yayalara açık- motorlu araçlara kapalı, yol ve kaldırımlarda. Bunlar daha tehlikeli değil mi? Başıboş hayvanlar toplanırken, motosikletliler felaketi ne olacak?

 

ONLAR ISIRMIYOR, ÖTEKİLER ÇARPIYOR

BELEDİYE önündeki meydanda bile ralli yapan bu başıboş motosikletlileri unutmayın. Atatürk Bulvarında tam gaz gelen motosikletliler, hiç gaz kesmeden, Belediye Meydanına dalıp, doğru Belediye Sokağına çıkıyor. Bunları göremeyenleri ben de çok ayıplıyorum. Şehir merkezinde saysan 30 kadar başıboş hayvan var. Motosikletliler ise en az 150 kadar varlar. Bu sevimli hayvanlar arada- sırada birbirlerine havlasalar da kimseyi ısırdıklarına şahit olmadık. Ancak, motosikletlilerin yayalar için tehlike oluşturduklarına ve çarptıklarına şahidiz.

Bu kadar mı başıboşlar? Değil elbet. Gün boyu, Belediye meydanındaki ağaçların etrafındaki banklara çöken başıboşları da görün lütfen. Hem de her tarafı saran başıboş erkekler hanımlarımıza oturacak yer bırakmıyor. Belediye etrafındaki banklardaki başıboşları da düşünürsek, bu iş çözmek sanırım siz Belediyenin görevidir efendim.

İşin özeti; bunların hepsinin müjdesini istiyoruz, sizin anlayacağınız.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8