Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
16.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AKÇAKOCABEY'İN KEMİKLERİ SIZLIYOR! Akçakoca Bey'in mezarından görüntüler
Kocaeli İline bağlı Kandıra İlçesinde mezarı bulunan Akçakocabey'in mezarını ziyaret giden bir grup Akçakocalı mezarlığın bakımsız kalmasınından dolayı üzüldüklerini belirttiler.
Çevre 2018.06.02 - 13:16:19

 Osmanlı dönemi komutanlarından Batı karadeniz bölgesinde savaşan Akçakocabey Kanıdıra ilçesinde 1974 yılında dönemin Kocaeli Valisi Ertuğrul Ünlüer tarafından yaptırılan Akçakocabey anıt mezarını ziyaret için giden Akçakocalılar mezarlığın bakımsız kalmasından üzüntü duyduklarını belirttiler.
Mezarlığı ziyarete giden bir grup, mezarlığın bakımsızlığını fotoğraflayarak Türk Bayrağının yırtık olması ve çevredeki otların temizlenmemesiniden dolayı üzüntü duyduklarını belirttiler.
Yetkililere seslenen vatandaşlar Osmanlı dönemi komutanlarımıza mezarlıklarına ve anıt mezarlara daha çok sahip çıkılması gerektiğini söylediler.
 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Sn. Editör yorumlarımdan birini silebilirmisin (3 ncü yorum)
akıl adam - 29.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,10

A dan Z ye katılıyorum size sn akıl adam
kemal - 28.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,46

Bence kemikleri sızlamasının bir diğer nedeni de İslam dinini yaymak adına yola çıkanların şimdiki vaziyetlerine baktığımızda daha da çok kemikleri sızlıyordur. Ziyaretçilerin maksadı sanırım popülist isim yapma gayretlerinden başka şey olmadığı rahatça anlaşılmakta ki tanıtım levhasında buranın bir mezar olduğu yazmaktadır. Ama sn bayanların bir mezarlığa nasıl girileceği konusunu aşamadıkları ortada ve isim yapma gayretlerinin çabaları da bir başka üzüntü.
akıl adam - 28.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,60

Akçakoca Bey'in mezar resimlerini görünce güzel bir mimari dedim, bakımının yapılmaması demek o mimariye yazık etmek demek ,yetkililerin dikkatine.
Can - 27.09.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,65

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8