Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ROBOT PLATFORMUN BÜYÜK MARİFETİ!
Akçakoca'da Karadeniz'in 9 mil açığında bulunan insansız 4 adet doğalgaz platformu, hergün 300 bin metreküp gaz çıkartıyor.
Ekonomi 2012.10.06 - 10:01:07

Bakan Yardımcısı Murat Mercan ve Dışişleri Eski Bakanı Yaşar Yakış, partililer tarafından Akçakoca TPAO Çayağzı Tesisleri'nde karşılandı. Mercan ve Yakış'a; Akçakoca, Ayazlı Akkaya ve Doğu Ayazlı insansız doğalgaz üretim tesisleri hakkında Baş Mühendis Şenol Çatan tarafından brifing verildi.
 Karadeniz'de bulunan 4 doğalgaz platformunun 2007 yılından bu yana doğalgaz üretimi yaptığını belirten Çatan, günde 300 bin metre küp doğalgaz üretildiğini belirterek 5 yıl içerisinde 800 milyon metre küp doğalgaz üretiminin yapıldığı bilgisini verdi.
 Brifing sonrası, Karadeniz'in 9 mil açığında bulunan Akçakoca isimli insansız doğalgaz platformunda gezi ve incelemelerde bulunuldu. Bakan Yardımcısı Murat Mercan, "Bu platform 2007 yılında üretime başlandı ve çok emek harcandı. Türk ve yabancı çalışanların çok büyük emeği oldu. Emeği geçenleri tebrik ediyorum, takdir ediyorum. Şimdiye kadar Karadeniz'de 800 milyon metre küp gaz üretildi. Bu üretim devam ediyor. Yeni rehabilitasyon çalışmalarımız olacak. Tüm Türkiye bu üretimden yararlanıyor ve yararlanmaya devam edecek" diye konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Kapitalist sistem böyledir işte. yanı başınızda doğal çıkar, halk %29 zamlı doğal gazı(doğal kazığı) kullanmak zorunda kalır. İtiraz eden, eleştiren de sermaye düşmanı ilan edilip, linç edilir. İnşallah bir gün kapitalizm de çöker!
Muzaffer - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,66

Bizde doğalgaz fiyatları uçtu . Bizde de çıkıyor ama......
Nuran - 06.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,79

DÜZCE VE İLÇELERİNİN KENDİ DOĞAL GAZINI KULLANMASI HELE DAHA UCUZ KULLANMASI GEREKMEZ Mİ? kOMŞU ÜLKELERDE UYGULAMA BU YÖNDE HATTA BİRÇOĞUNDA BEDAVA BİZDE NİYE DEĞİL.
TURAN - 06.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,77

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8