Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Milli sporculardan moral desteği
Muaythai sporcuları, Akçakoca ilçesinde selde zarar gören öğrencilere gösteri düzenledi
Gündem 8.11.2019 - 16:06:39

 

Muaythai ve Rafting Milli Takımı'nın antrenörleri ile sporcuları, Düzce'nin Akçakoca ilçesinde 17-18 Temmuz'da meydana gelen sel felaketinden etkilenen öğrencilere moral etkinliği düzenledi.

Milli antrenörler ve sporcular, sel felaketinden en çok etkilenen Uğurlu İlk ve Orta Okulu'nda öğrenim gören öğrencilere okul bahçesinde gösteri sundu, onlara spor ekipmanları dağıttı.

Muaythai Milli Takım Antrenörü Muhammet Bişgin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sel mağdurlarının acılarını bir nebze de olsa hafifletmek amacıyla etkinliği gerçekleştirdiklerini belirtti.

Bişgin, “Gençlerle birlikte olduğumuzu gösterelim, onların acısını paylaşalım istedik. Bizler sporcularız, antrenörleriz. Onların da ellerinden tutacağız. Burada onlara hem spor alanında yol göstermek hem de onların mutluluklarına ortak olmak istedik” diye konuştu.

Rafting Milli Takım ve Düzce Rafting Takımı Antrenörü Birol Tepe, toplumsal sorumluluklarının farkında olmaları gerektiğini anlattı.

Can kayıplarının 3-5 ay konuşulup unutulmaması gerektiğini dile getiren Tepe, “Geleceğimizin teminatı gençler olduğu için onların psikolojisini düşünerek, 'Onlara güzel bir gün yaşatalım.' dedik. Memleketimize, Düzce'mize faydalı nasıl bir genç olabilir, onun düşüncesiyle geldik” ifadelerini kullandı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, muaythai sporunu kendisinin de yaptığını aktararak, etkinlikte yer alıp öğrencilere moral vermek istediklerini söyledi.

Bölgedeki çocukların sel felaketinin izlerini zihinlerinden silebilmesi temennisinde bulunan Şahin, “Tedbirler alınıyor. Devletimiz, milletimiz, yardım kuruluşları gereken yardımı yaptı. Biz de köyümüze, okulumuza yardım etmeye hazırız” diye konuştu.

Uğurlu Köyü İlk ve Orta Okulu Müdürü Salih Ekici ise etkinlikte katkısı olan herkese teşekkür ederek, şunları kaydetti: “Felakette tabii çok şeyler kaybedildi. Evlerimiz, okulumuzun birçok bölümü, bahçelerimiz su altında kaldı. Devletimiz, milletimiz, hayırseverlerimiz ellerini hiçbir zaman buradan çekmedi. Türkiye ve dünya çapındaki sporcuları çocuklarımızın görmeleri çok büyük önem arz eder.”

Etkinlikte Bişgin, sporcularıyla öğrencilere gösteri sundu. Şahin de gösteride yer alarak öğrencilere moral verdi.

Daha sonra öğrencilere sponsor firma aracılığıyla temin edilen spor ekipmanları dağıtıldı.

Etkinlik, öğrencilerin milli sporcularla fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8