Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
HAYALLERİNİ RESMETTİLER
Düzce Kız Teknik ve Meslek Lisesi tarafından düzenlenen geleneksel 'Hayallerim Kağıtta Resim Şenliği'nin 12.’si renkli görüntülere sahne oldu.
Eğitim 2013.04.19 - 17:49:39Düzce Kız Teknik ve Meslek Lisesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde 12. Geleneksel Hayallerim Kağıtta resim şenliği yapıldı.
Düzce merkez ve ilçelerden 33 okul ve 150 anasınıfı öğrencisinin katıldığı şenlik oldukça renkli görüntülere sahne oldu.
Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Melek Özgüner, bu etkinliğin kendisini çok heyecanlandırdığını dile getirerek, “Bu etkinlikte çocuklarımızın bu kadar eğlendiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Dile kolay bu etkinliği 12. kez gerçekleştiriyoruz. Her seferinde katılım artıyor. Çocuklarımızın eğlenmesi için daha fazla çabalıyoruz” dedi.
Etkinlikte en çok ilgiyi sihirbaz Serkan Yılmaz gördü. Yılmaz çocuklar ile birlikte sergilediği gösterilerle büyük alkış aldı.
Ardından çocuklar hayallerini kağıda döktüler. Miniklere danışmanlık yapan Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencilerinin ilginç kostümleri de dikkat çekti.
Resim şenliği sonunda dereceye giren öğrenciler için 26 Nisan Cuma günü ödül töreni düzenlenecek

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8