Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
23 NİSAN MASA TENİSİ TURNUVASINDA NEJDET BIÇAKÇIOĞLU DAMGASI
Spor 2013.04.29 - 15:45:06 Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliğinin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Masa Tenisi turnuvasına Nejdet Bıçakçıoğlu okulu damgasını vurdu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Masa Tenisi turnuvası nefes kesti. Masa Tenisi turnuvasını takip eden Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, tüm takımlara başarılar dilerken, salonların spor faaliyetleri ile dolmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, daha sonra dereceye giren takımlara, beden eğitimi öğretmenleri ve idarecilerle madalya ve kupalarını verdi.
18 Temmuz Spor Salonunda 2 gün boyunca oynanan müsabakalar sonunda takım yarışmalarında; yıldız erkeklerde Nejdet Bıçakçıoğlu A takımı birinci olurken Özel Yunusbey Koleji A takımı ikinci, Nejdet Bıçakçıoğlu B takımı üçüncü oldu.
Yıldız kızlarda Halk Eğitim Müdürlüğü, Konuralp Ortaokulu ve Sancaklar Ortaokulu ilk 3 sırayı paylaştı.
Küçük erkeklerde Özel Yunusbey Koleji A takımı birinci, İlhami Reyhan Turan Ortaokulu ikinci ve Nejdet Bıçakoğlu Ortaokulu üçüncü oldu.
Küçük kızlarda TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu birinci, Gümüşova 75. Yıl Ortaokulu ikinci ve Konuralp Ortaokulu üçüncü oldu.
Ferdi Yarışmalarda ise Yıldız Erkeklerde Yasin Zorlu, Yasin Aydın ve Hakan Tezel ilk 3 sırayı aldı.
Yıldız Kızlarda Şura Başer birinci, Büşra Kara ikinci ve Aslı Sarıoğlu üçüncü oldu.
Küçük Erkeklerde Akif Eren Çöpür, Ahmet Emin Çalışkan ve Gürkan Caboğlu ilk sırayı alarak madalyalarını aldı.
Küçük Kızlarda Hasret Yalçın birinci, Selinay Çolak ikinci ve Sena Sude Taşkın üçüncü oldu.
Çiftler kategorisinde ise;
Yıldız Erkeklerde Yasin Zorlu-Hakan Tezel birinci, Yasin Aydın, M. Raşit Korkmaz ikinci ve Birkan Caboğlu-Bilal Yazıcı üçüncü oldu.
Yıldız Kızlarda Şura Başer-Betül Canpolat birinci, Aslı Sarıoğlu-Yağmur Baki ikinci ve Ayşe Ercan- Büşra Kara üçüncü oldu.
Küçükler kategorisinde ise Akif Eren Çöpür, Ahmet Emin Çalışkan birinci, Devlet Arslan-Gürkan Caboğlu ikinci ve Havva Ercan-Zeynep Şimal Çoban üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8