Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE’DE EĞİTİME ANLAMLI YATIRIM
Düzce’de geçtiğimiz yıllarda Çamköy ilköğretim okulu ek bina ile annesinin adını yaşatan hayırsever Nursel Demirel, bu kez de Yeni Taşköprü’de eğitime yatırım yapacak.
Eğitim 2013.05.14 - 14:31:34

X
İstanbul’da yaşayan Düzce hayırsever Nursel Demirel Vali Adnan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Vali Adnan Yılmaz, Nursel Demirel’in Merkez Taşköprü ilkokulunda 6 derslikli ek bina inşaatı için yapılması için 400 TL katkıda bulunduğuna dikkat çekerek “Düzce halkı adına kendisine gönülden Yeni Taşköprü halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsın diyoruz. Hayırda yarışıyorsunuz, örnek bir harekette bulunuyorsunuz, sonsuz teşekkürler ediyoruz. Hayırlı olsun” dedi.
Nursel Demirel, eğitime çok önem verdiğinin altını çizerek “Murat Batur’a yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum o almazsa ben bu işleri yapamazdım. Eğitim benim için çok önemli. Bu paraya başka yerlere de verebilirdim. Ama ben eğitime katkıda bulunmayı arzu ettim, birde memleketime olsun istedim. İstanbul’da çok var yapılacak yerler ama ben Düzce’yi tercih ettim. Allah’ta nasip ettiği inşallah tamamına erdirir beraber açılışında bulunuruz” diyerek duygularını dile getirdi.
Hayırseverlerin katkıları ile eğitimin iyi noktaya geleceğini vurgulayan Vali Yılmaz, “Düzce’de göreve başladığımızda Düzce’yi marka kent yapacağız eğitimde de hak ettiği seviyeye ulaştıracağız demiştik. Bu bizim hayalimizdi, idealimizdi, vizyonumuzdu. Zaten vizyonunuz olmazsa hiçbir yere varamazsınız. Sizlerin gayretleri ile hayırsever vatandaşlarımızın gönüllerinden kopan bu güzel katkılarla eğitimimiz elbette eğitim camiasının fedakar çalışmaları ile istenen seviyeye gelecektir. Yani SBS’de 41’lerden daha güzel yerlere gelsin. 65. sıradan Türkiye’de daha iyi yerlere gelecektir. Hele de bu hayırseverlikte bu yarışta hanımefendilerin öncü olması çok önemli. Benim bulunduğum ortamda ilk bayan Nursel Demirel, beylerden de ilk Hamit Şerifoğlu” dedi.
Nursel Demirel’den övgü ile bahseden Yılmaz “İşte vatanseverlik, memleket severlik budur. Kadirşinaslık budur. Eğitimde, hayırda yarışan muhterem hanım efendiye eğitime yüzde 100 destek verdiği için Düzce halkı adına teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.
Konuşmalarından ardından Düzce Valisi Adnan Yılmaz ve Nursel Demirel protokol imzaladı. Daha sonra da günün anısına şeref defteri imzalandı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
helal olsun nursel hocam size çok teşekür ederiz sizin sayenizde çocuklar okuyacak
hayrunisa-ayşe - 01.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,06

bizim okulumuzu geleceyimizi saladıyın için çok teşekür ederim elerinden öperim nursel hocam
hayru nisa celepoylu - 01.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,07

HELAL OLSUN NURSEL HANIMA...DÜZCELİ İŞ ADAMLARINA DUYURULUR....BİR TUĞLADA SİZDEN OLSUN...SİZLERE DE YAKIŞAN BUDUR....
ERSİN CENK - 17.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,22

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8