Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ÜNİVERSİTEDE KAYIT YOĞUNLUĞU
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde Düzce Üniversitesi’nde eğitim görmeyi hak kazanan öğrencilerin kayıt işlemleri başladı.
Eğitim 2013.09.03 - 13:42:42

 

 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen ve Düzce’de üniversite eğitimi alacak öğrencilerin kayıt işlemleri 6 Eylül’e kadar devam edecek.

Düzce Üniversitesi (DÜ) çalışanları öğrenci ve ailelerinin bütün ihtiyaçları düşünülerek kayıtlara günler öncesinden hazırlandı. Yoğunluğun yaşandığı ilk günde kurulan bilgilendirme stantları ile gelen bütün öğrencilere yardımcı olunuyor.

Yeni kayıt yaptıran öğrenciler için kurulan yurt stantları, bilgi edinme stantları ile gelen tüm öğrenciler yönlendirilerek kayıtlarını en kısa sürede yapması sağlanıyor. Dinlenme yerlerinde veliler tanıtım videosunu izleyerek Düzce Üniversitesi hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

Yeni kayıt yaptıran öğrenciler için banka, fotokopi işlemleri gibi işlemlerin tamamı merkezi dersliklerden sağlanabiliyor. Meslek Yüksek Okullarını kazanan öğrenciler için ise üniversite tarafından günün belirli saatlerinde servis imkanı sağlanarak, kazanan öğrencilerin aileleri ile birlikte okullarını görme ve tanıma imkanı sağlanıyor.

Ayrıca Düzce İl Emniyet Müdürlüğü kurduğu stant ile yeni kayıt yaptıran öğrencilere kötü alışkanlıklardan uzak durmaları konusunda bilgiler vererek, ailelerini bu konularda uyarlarda bulundu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8