Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE VALİSİ ALİ İHSAN SU'NUN KONUŞMASI
Düzce Valisi Ali İhsan Su başarının anahtarının çalışmak olduğunu söyledi.
Eğitim 2013.09.16 - 18:03:20

 

İlköğretim Haftası dolayısıyla Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı nezaretinde Azmimilli İlköğretim Okulu öğrenci öğretmen ve yöneticilerini Vali Ali İhsan Su’yu ziyaret etti.

Öğrenci öğretmen aile işbirliği ile eğitim seviyesinin artacağına inandığını kaydeden Vali Su öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, “Çalışmak başarılı olmak için geçerli ve yeter şart. Eğer çalışırsan isten çok zeki ol ister az zeki ol mutlaka hedefine ulaşırsın. Bu nedenle öğrencilerimize öğretmenlerini iyi dinlemelerini ve derslerine iyi çalışmalarını tavsiye ediyorum. Okul aile öğretmen ve öğrenci işbirliği olursa başarı muhakkak olur” dedi. Vali Ali İhsan Su, kendisini ziyaret eden öğrencilere kitap hediye etti.

Vali hediyelerle karşıladı

Düzce’de 2013-2014 eğitim-öğretim yılı törenle başladı. Protokol üyeleri ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk koydular. Ardından yeni eğitim yılının açılış törenleri Kalıcı Konutlar Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nda devam etti.

Yeni eğitim-öğretim yılı törenle başladı. Düzce’de bu yıl yaklaşık 60 bin öğrenci öğrenim görecek. Yeni eğitim yılının başlangıcı nedeni ile tören düzenlendi. İlk tören Atatürk Anıtı’na çelen sunumu ile başladı. Ardından törenler Kalıcı Konutlar Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nda devam etti.

Törende konuşan Düzce Valisi Ali İhsan Su, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek “Yeni eğitim-öğretim yılında her şey çocuklarımızın, öğretmenlerimizin ve velilerimizin gönlünce olsun. Başarılı bir eğitim yılı geçirmek istiyoruz. Bunun en önemli kaynağı da öğretmen, öğrenci ve veli saç ayağı olacak. Bu saç ayakları arasında koordinasyon ve dayanışmayı en iyi şekilde kuracağız. Bu saç ayağından birisi eksik olursa başarısızlık gelmeye başlar. Benim bütün bu unsurlardan isteğim, okula kendi evleri gibi bakmalarıdır. Çünkü çocuklarımız ve öğretmenleri zamanlarının büyük bir bölümünü burada geçirecekler” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır ise eğitim ve öğretim alanında eksiklikleri gidermek için çalıştıklarını belirterek “Ben yaklaşık 22 yılımı verdiğim eğitim camiasında sizinle bir arada olmayı istedim. Düzce’de eğitim alanında önemli başarılara imza atacağız. Biz sorunların çözülmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Fiziki şartların iyileşmesi ve çocuklarımızın en modern okullarda eğitim görmesini canı yürekten istiyoruz. Çalışmalarımızı bıkmadan sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı gösteri sunuldu. Ardından Vali Ali İhsan Su ve protokol üyeleri sınıfları gezerek öğrencilere çeşitli hediyeler verdiler.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8