Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE MİLLETVEKİLİ FEVAİ ARSLAN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI
DÜZCE Milletvekili Fevai Arslan, öğretmenlerin milli birlik ve bütünlüğümüzün teminatı olduğunu ifade ederek, Öğretmenler Günü’nü kutladı.
Gündem 2013.11.22 - 16:13:25
 
İnsanı diğer tüm varlıklardan farklı ve üstün kılan temel vasıflarından birinin de öğrenebilen ve öğretebilen bir varlık olması olduğunu ifade eden Arslan, öğrenme sürecinde de insanın en büyük yardımcısının öğretmenler olduğunu kaydetti.
Toplumun yetişmesinde ve şekillenmesinde öğretmenlere büyük görevler düştüğünü vurgulayan Arslan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı yetiştiren, bizleri bu günlere getiren değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum.
Bir milletin eğitilmesi, birlik ve beraberlik içerisinde yüceltilmesinde, toplumun yetişmesinde ve şekillenmesinde taşıdıkları bu büyük önem dolayısıyla eğitim ordumuzun cevherleri olan öğretmenlerimize büyük görevler düşmektedir. Bizlere hayatın gerçeklerini, ülke ve millet sevgisini öğreten, başarıya giden yolu gösteren değerli öğretmenlerimizin yeri hiçbir şekilde doldurulamaz.
Öğretmenlik, sınırları okul ve sınıf duvarlarıyla çizilemeyecek, zil ile başlayıp bitmeyecek kadar ağır ve büyük sorumluluk gerektiren kutsal bir görevdir. Bu sorumluluğun bilinciyle hiçbir zorluk ve yokluktan kaçınmadan, milletimizi çağdaş milletler seviyesinin üzerine çıkarma hedefinden zerre kadar şaşmadan, bizleri yaşama hazırlayan, duygularımıza, ruhumuza ve hayata bakış açımıza en güzel desenleri veren milli birlik ve bütünlüğümüzün teminatı öğretmenlerimizdir.
Bugün zor koşullar altında görevini en iyi şekilde yapma arzusu taşıyarak, ülkemizin çağdaş medeniyetler seviyesine yükselmesi için büyük gayret ve özveri gösteren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş ve şehit olan öğretmenlerimizi  de rahmet ve minnetle anıyor, eğitim camiasının  tüm mensuplarına sevgi, saygı ve şükranlarımı sunarım.”
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
ne verdiniz öğretmenlere %3+3 ne bekliyorsunuz ? büyük görevler ! hadi canım sen de ! öğretmen esnaflık yapamaz ki sizler gibi akp nin defterini dürecek galiba öğretmenlerdir. aldatanlar ve kandıranlar nihayet öğretmenleri hatırladılar.
ibrahim üskübü - 22.11.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,19

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8