Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
MHP DÜZCE ADAYLARINI TANITTI
MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ GİBİ ADAY TANITIMI MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DURMAZ: BU İKTİDAR BOĞAZINA KADAR YOLSUZLUĞA BATMIŞTIR”
Siyaset 2014.01.01 - 16:12:57

 

 MHP, Düzce merkez ve bazı ilçe ile belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı. 

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadık Durmaz, Düzce Müftülük Salonu’nda düzenlenen tanıtım töreninde, Türkiye’nin 17 Aralık’tan bu yana büyük yolsuzluk ve rüşvet olayları ile sarsıldığını söyledi.

  Yapılan operasyonlarla yakın tarihin en büyük yolsuzluk, rüşvet ve suistimal olaylarının ortaya çıktığını belirten Durmaz, “Yolsuzluk olayları halkın vicdanında rahatsızlık meydana getirmiştir. Çünkü bu iktidar, boğazına kadar yolsuzluğa batmıştır” dedi.

  Devleti soyup soğana çevirenlerin bugünkü iktidar mensupları olduğunu öne süren Durmaz, “AK Parti iktidarı artık gayri meşrudur. Yolsuzluk tasması, iktidarın boğazına takılmıştır. Başbakan yolsuzluğu örtbas etmek için türlü yollara başvurmakta, yargıya ve polise baskı yapmaktadır. Nitekim bu haramilerin yolsuzlukların soruşturulmasını engellemek amacıyla çıktıkları yol, Danıştay’da kesilmiştir. Artık takke düşmüş, yolsuzluk keli görülmüştür. İktidarın her tarafından pis kokular gelmektedir. Türkiye’nin yolsuzluğa bulaşmış, pislenmiş ve her tarafından pis kokular gelen bu iktidardan kurtulması gerekmektedir. Halkımız, bu iktidarı hak ettiği dersi seçimlerde verecektir” diye konuştu.

  MHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Saffet Sancaklı da, 30 Mart seçimlerine yerel seçim olarak bakılmaması gerektiğini belirterek, “Bu seçimler ülkemizin bölünmez bütünlüğü ile ilgili önemli bir seçimdir. Herkes oyunu buna göre kullanmalıdır” dedi. Sancaklı konuşmasını “Ne Mutlu Türküm” diyerek bitirdi.

  MHP Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük de, iktidarın ülke genelinde oynadığı oyun gibi Düzce’de de çirkin oyunlar oynandığını ifade ederek, “Bugüne kadar yalanlarla, talanlarla halkımız kandırılmıştır. Parklara oyun oynamak için giden çocuklarımızın ceplerindeki üç kuruş parayı tuvalet parası olarak alanlardan hesap soracağız. Düzce seçimini yüzde 81’le kazanmak istiyoruz” diye konuştu.

  Törende daha sonra Düzce Belediye Başkanı Ömer Küçük, Beyköy Beldesi Belediye Başkan adayı Ömer Altınok, Konuralp Beldesi Belediye Başkan adayı İbrahim Aykut, Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz, Gölyaka Belediye Başkan adayı Murat Altundal, Gümüşova Belediye Başkan adayı Ahmet Bostancıoğlu ve Yığılca Belediye Başkan adayı Savaş Öztürk partililere tanıtıldı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
düzce seni istiyor artık
zafer - 02.01.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,48

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8