Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İlhami ATASEVER

MİLLETVEKİLİMİZ OSMAN ÇAKIR NE DEMEK İSTEDİ?

06.10.2012 - 15:01:19

AK PARTİ hükümeti iktidara geldiği günden bu güne kadar yaklaşık 10 yılda “Demokratikleşme ve Hukuk Devleti, Sosyal Devlet, Ekonomi, Eğitim, Gençlik ve Spor, Sağlık, Ulaştırma, Çalışma Hayatı ve Sosyal Güvenlik, Enerji, Kültür ve Turizm, Tarım, Toplu Konut ve Kentsel Dönüşüm, Çevre Orman ve Su” konularında Türkiye genelinde sayısız hizmetlere imza atmıştır. Bunu kimse inkar edemez. Önemli olan, yapılan bu hizmetlerden ilimizin ne kadar istifade ettiğidir!
Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında ilimiz Milletvekilleri merkez ilçe dahil tüm ilçe, belde, mahalle ve köyleri ziyaret ettiler. Yapılan bu ziyaretlerde yol, su, prefabrik okullar ve genel anlamda kanalizasyon ihtiyacı milletvekillerinin önlerine konulan en önemli problemler oldu!


Milletvekilimiz sayın Osman ÇAKIR’ın, geçtiğimiz günlerde son 10 yıla dönük yapmış olduğu açıklamalar, hükümetin Türkiye genelinde yapmış olduğu hizmetlerle ilgili değil, fakat yapılan bu hizmetlerden ilimizin yeteri kadar istifade edemediği şeklinde anlaşılmalıdır! Ben böyle anladım! Başkalarının da böyle anlaması ile kimin ne kadar zararı olur?


Bolu ve Sakarya illerinin köy yolları sıcak asfalt yapılmışsa, bizim yollarımız da sıcak asfalt yapılmalıydı! Yapılmamış. Adı geçen illerin milletvekilleri demek ki geçmiş dönemlerde daha farklı bir yol izlemişler! Hizmetten daha fazla istifade etmişler. İyi de olmuş. Tebrik etmek gerekir. Orası da bizim sayılır. Neticede komşu illerimiz. Bu dönem biz çok çalışırız, bizim de yollarımız sıcak asfalt olur. Su ve kanalizasyon problemi hallolur. Başka iller de önümüzdeki yıllarda bizi örnek alır. Olmaz mı?


Geçmişte hizmet konusunda bir noksanlık veya bazı illere göre belli konularda daha az hizmet almış olabiliriz. Hizmet alma konusunda birtakım şanssızlıklar olmuş olabilir. Yaptığımız hizmetleri anlatamamış da olabiliriz. Bu durum bizi daha hassas ve daha çok çalışmaya sevk etmesi gerekmez mi?


Geçmişte yapılanlardan bir sonuç çıkarmak gerekirse, daha çok çalışmalı ve kendimizle yarışmalıyız! Gücümüzü bu yönde harcamalıyız. Biz kendimizi değil, yaptıklarımız bizi anlatmalıdır!


Milletin önünde olanlardan; İfade edilmek istenenleri herkesin anlayabileceği dilden ifade etmeleri, bu konuda daha dikkatli olmaları ve yanlış anlaşılmamaya özen göstermeleri beklenir!


Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bu günlerde, daha dikkatli ve daha serinkanlı olmak gerekmez mi? Yapılacak çok işimiz var daha. Ne dersiniz?

Esen kalın.
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Seçilmiş olanlar kim olursa olsun hareketlerine ve sözlerine dikkat etmesi gerekmez mi. Ak Parti Türkiye’nin partisidir. Dünyada örnek bir liderin partisinin üyeleri de örnek olmalıdır. İlhami hocam herhalde bunu kastetmiş ama bilmem ki anlaşılacak mı.
kalender vatandaş - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,81

Bakalım göreceğiğz şimdi onlar ne yapacak. Meydan sizde beyler. bırakın laf salatasını. İlhami bey ben senin de müdüdrlüğünü biliyorum. şimdi siyaseten arayı bulucu yazmışssın. sen görevini yapıyorsun yinede tebrik ederzi
hemşehri - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,12

Doğru ama yanlışın da var. ne bu ya kendi partilisi ile mi uğraşıyor.işi gücü bıraktı.
işi gücü yok mu - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,51

İlhami hocam ben seni tanırım. Sen Osman bey’in söylediklerine hak veriyorsun. Ak partililere de birbirinize anlayışlı olun diyorsun. Siyaset yapıyorsun. Bu yaptığını anlamazlar. Ne İsaya ne de Musaya yaranamazsın. Boşuna uğraşma. Siyaset senin anladığın gibi gitmez.
Cedidiyelii - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,75

İlhami hocam geçmişte hizmet noktasında ağır kalınmış olabilir, fakat bu dönem daha çok çalışmalıyız diyerek ortalığı yumuşatmış. Bir eğitimciye de bu yakışır.
cedidiyeli - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,64

Osman vekil öz eleştiri mi yaptı yoksa eski vekillere gönderme mi yaptı. sayın yazar bunu açıkça yazmış.
Ak Partili - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,37

Prefabrik okullar ne zaman kalkacak. Osman vekil bunu söyleyince kötü mü oldu.
Düzceliiii - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,34

Eski vekiller de çalıştı canım o kadar da değil.
Ak Partilii - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%41,64

Kim ne derse desin Osman vekil doğruları söyledi. Yollara bakın da bi görün halimizi. Çok çalışın kardeşim.
Düzcelii - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,63

Hastane inşatı ne hikmetse bi türlü bitmedi. Osman vekil bunları söyleyince mi kötü.
Aziziye - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,58

Köyümüzde su yok su. Osman beyin söylediklerine kızanlar köylere gitsinler.
SU GİBİSİ YOK - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,60

Osman beyi yukarılara çıkarmışın. Hayırdır.
Düzcelii - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,44

Geçen 10 yılda Ak Parti hiç mi bir şey yapmamış. Pes yani.
Ak Partili - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%41,19

Köy yollarında her gün gidip gelenler yolların nasıl olduğunu görüyor. Osman vekilimin söylediklerine aynen katılıyorum.
köylü vatandaş - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,03

İlhami hocam Osman vekilin söylediklerini bahane ederek ak partinin yaptıklarını iyi anlatmışsın helal olsun sana.
Düzcelii - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%42,69

Sayın yazar sen şimdi Osman beyin söylediklerine mi hak verdin yoksa geçmiş dönemdeki milletvekillerine mi.
Ak partili - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,94

Ak parti düzceye çok hizmetler yaptı. Geçmiş dönem milletvekilleri yaptıklarını anlatamamışsa Ak parti ne yapsın.
Ak partili - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,28

Osman beyin yaptığı açıklamaya tamamen katılıyorum, ama bu açıklama teşkilat toplantısında yapılsa daha iyi olurdu.
ak partili - 09.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%42,22

Sayın hocam çok ince bir siyaset yapmışsın. Helal olsun sana. Ak Partiyi yücelterek Osman Çakır vekilin söylediklerine hak vermişsin. Kimseyi de üzmeden. Ak partili olmak böyle bir şey herhalde.
düzceli - 08.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,13

İlhami Bey! Ak partinin Türkiye’de yaptıklarını iyi anlatmışın da Düzceye ne yapmış onu anlatsaydın daha iyi olurdu.
Düzceyi Seven - 08.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,71

Ben Osman bey’in yaptığı açıklamayı dinledim. Geçen 10 yılda düzce alması gereken hizmeti alamadı anlamında konuştu. Ama birileri aldı lafı başka yerlere çekti.
İsminiz - 08.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,15

Millet vekili Osman Çakır akp yi kötülemedi ki zaten düzceye pek bir şey yapılmadı dedi. Herhalde yanlış anlama olmasın diye açıklamışsınız. Eh pek de fena olmamış yani.
Ak Partili - 08.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,61

Biz deprem geçirmiş bir iliz.Adapazarı da geçirdi ama orası Büyükşehir.Geçmiş 10 yılda ne yapıldı ki demek ,diğer vekillerimize biraz haksızlık olmadı mı?.Ak Parti Düzce'de geçmiş 10 yılda 250 ayrı kalem farklı iş ve hizmet üretti.Bu tür söylemleri muhalefet partisi vekilleri söyler bir Ak Parti vekil ağzından bunları duymak tabi ki parti içinde bazı sıkıntılara yol açacağı ortada.Çünkü Ak Parti İl Başkanı 2 dönem vekillik yapmış birisi.
ersin tekke - 08.10.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,51

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8