Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Metin KÖSEER

ONKOLOJİ HASTANESİ KAÇTI MI ?

07.12.2012 - 09:27:15

 

Düzce'ye kurulması düşünülen Onkoloji Hastanesi, gündeme gelir gelmez ortadan kayboldu. Yani hastane Düzce'den kaçtı.
Vay efendim, İzmit'te kanser hastası daha çokmuş. Vay efendim, Düzce'de hastane kurulması için çok çalışılmış. Fakat ne hikmetse, onkoloji hastanesi Kocaeli'ne kurulacakmış.
Düzce'de fazla kanser hastası yokmuş. Bu yüzden hastane uçup gitmiş. Yani Düzceli hastalarımız,  eskisi gibi yollarda sürünmeye devam edecek.
Şimdi sizlere soruyorum? Düzce'nin yüzü ne zaman gülecek? Biz ne zaman rahata kavuşacağız. Hep diğer iller mi kazanacak?
Onkoloji hastanesi Düzce'ye kurulsaydı, Karadeniz bölgesinde bulunan tüm hastalar Düzce'ye gelecekti. Düzce'nin ekonomisi canlanacaktı.
Düzce'ye her gün yüzlerce hasta gelecekti. Lokantalar, oteller, eczacılar, otobüsler, tesisler, petrol istasyonları, mağazalar, esnaflar para kazanacaktı.
Kısacası Düzce ekonomide ihya olacaktı. 
Peki bu hastane nasıl kaçtı? Ankara'da gücümüzü ortaya koyamadık mı? Düzceliler tüm güçlerini her seçimde ortaya koyuyor.
Lafa geldi mi Düzce AKP'nin kalesi deniliyor. İcraata geldi mi yatırımlar başka yere gidiyor.
Her seçimde 3'te 3 yapıyoruz. Belediye Başkanını bile aynı partiden seçiyoruz. Yani AKP demek Düzce demek diyoruz. 
Ankara'da seçim rüzgarlarını biz estiriyoruz. Düzce'de seçim işi bittiyse, Türkiye'de iş bitmiştir diyoruz.
Peki hizmet nerede? Onkoloji Hastanesi nerede? OSB'ye bağlantı yolu nerede? Üniversite yolu nerede? Daha saymak istemiyorum.
İki depremi üstüste yaşadık. İl olduk, başarılı bürokratları Düzce'den alıp başka yerlere gönderdik. Yenilerini de Düzce'de pişsin diye buraya getirdik.
Türkiye'nin hangi vilayetinde 12 yılda, 7 vali değişmiş, sizlere soruyorum. 
Sevgili milletvekillerimiz... Ne olur biraz bastırın. Ne olur masaya yumruğunuzu vurun. Ne olur şu Düzce'yi biraz canlandırın.  Ne olur biraz yatırım yaptırın.
Düzce 13 yıldır kan ağlıyor. Ekonomiyi canlandıracak, esnafını kalkındıracak yatırımları koşturun. Bakın, Bolu bile milli gelirde Türkiye birincisi oldu.
Biz hala şunu yaptık, bunu yaptık, şunu yapacağız, bunu yapacağız diye anlatıp duruyoruz. İcraat var mı? Yok... Sadece laf kalabalığı var.
Güzelim Onkoloji Haastanesi nasıl kaçtı merak ediyorum.
Esenkalın.. 
 
 
 
   Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
AKP ye oy verip 3 milletvekil çıkartmanın mükafatı bu olsa gerek.
İsminiz - 11.12.2012

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,54

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8