Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İlhami ATASEVER

Toprak Mahsulleri Ofisi’nin satış bürosu Düzce’de neden yok?

11.08.2014 - 08:29:27

TOPRAK Mahsulleri Ofisinin Düzce’de satış bürosu vardı. Vatandaş olarak dışarıdan gördüğümüz kadarıyla gayet de iyi idi. Burada pirinç, mercimek, yağ, fındık vb. birçok kalemde satış yapılıyordu. Piyasadan ucuzdu. Vatandaş da bunu kabullenmiş ve alışmıştı.

 

İnternetten bakıp kontrol ettiğinizde Düzce merkezde ve Akçakoca ilçemizde Toprak Mahsulleri Ofisinin ayrıntılı adresine kadar var olduğu görünüyor. Fakat gerçekte Düzce merkezde Toprak Mahsulleri Ofisinin satış bürosunu göremedim. Var da ben mi göremedim? Satış bürosu Düzce merkezden kaldırıldı da internetteki adresi mi değiştirilmedi? Kaldırıldı ise NEDEN?

 

HASANLAR BARAJININ KIYILARI DÜZENLENEMEZ Mİ?

 

YIĞILCA’ya giderken ve Yığılca’dan Düzce’ye dönerken, Hasanlar Barajının kenarında çoluk çocuğu ile piknik yapan birçok aile görürüz. Zemin bozuk, emniyetten uzak, su yok, tuvalet yok! Ya orada piknik yapmayı engellemeli! Ya da piknik yapmaya gelen ailelerin daha düzenli ortamda piknik yapmalarını kolaylaştırıcı düzenlemeler yapmalıyız!

 

Allah’ın Düzce’mize verdiği tabii güzelliği, yine Allah’ın bize verdiği akıl ve mantığı kullanarak daha da kullanılır hale getirmeyi neden düşünemiyoruz? Hasanlar barajının çevresini ulaşımı kolaylaştırmak adına asfalt yaparak daha cazip hale getirmez miyiz? Yol demek medeniyet demektir diye bas bas bağırmıyor muyuz? Tabi şimdide bu yazıyı okuyan insanımız haklı olarak bizim köyümüzün yolu asfalt yapılmamış, sen de kalkmış Hasanlar barajının etrafının asfaltından bahsediyorsun diyecek! Haksız da değiller. Ama her ne olursa olsun vatandaşımız her şeyin en güzeline layıktır.

 

DSİ’NİN BAHÇE DUVARLARI DAHA GÖSTERİŞLİ HALE GETİRİLEMEZ Mİ?

 

DÜZCE Devlet Su İşleri Müdürlüğünün (DSİ) bulunduğu bina, herkesin bildiği gibi D-100 karayolunun hemen kenarındadır. Duvar yıllardan beri aynı şekildedir. Bu duvar daha güzel bir hale getirilemez mi? Uluslararası bir yol niteliği taşıyan D-100 karayolundan gelen geçen herkes şöyle bir sağına soluna baktığında güzel bir duvar görse, daha doğru olmaz mı? Hani diyorum ki hiç olmazsa badana boyası ile boyansa! Esen kalın.
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Bir ara, köşe yazılarımı bu köşede görememiştim. Doğrusu yeni farkına vardım. Sevindim. Çünkü ben bu gazeteden ayrılırken herhangi bir problem nedeniyle ayrılmamıştım. Teşekkür ederim.
İlhami Atasever - 7.2.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,90

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8