Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Harun Can ŞERBETÇİ

Düzce’nin bitmeyen aşk hikayeleri…

8.9.2016 - 08:50:17

Milletvekili Ayşe Keşir Hanım Efendi, bir ziyarette, bayramlaşmanın nihayet yıllardır bir türlü hale yola sokulamayan kültür merkezinde yapılacağını ifade etmiş.

 

Yerel bir kanal ise bunu müjde başlığı ile haber yapmış. Bilmiyoruz haberi yapan vatandaş hangi kafayla ve hangi ruh haliyle böyle bir başlık atmıştır.

 

Müjdeyi SayınKeşir mi vermiştir?Yoksa, haberci mi böyle uygun gördü. Ama çok absürt bir başlık.  Bence bu müjde falan değil efendim.

 

Kültür merkezi için 20. yaşını günü partisinin düzenlediği iki yıl oldu efendim.

 

Hani, Keçiören metrosuna dendiği gibi: Aşkımız kültür merkezi gibi hiç bitmesin şekline dönüşmüştür.

 

Yani, müjde dediğin gününden evvel biten bir şey için denir.

 

Başka bir müjde terminal. Biter yakında umarım. Terminal işi de en az 15 yıllık. Yani, uzatmalı bir aşk hikayesi bizimkisi.

 

Başka bir müjde hastanemiz. Burası da bildiğiniz gibi bitmeyen başka bir aşk hikayesi. Hem bu aşk hikayesi uzatmayı bırakın lastik gibi sündürmeli.

 

“Hastanenin de altından su fışkırıyormuş” diye yaygın bir söylenti var. Desenize, yerin altındaki su  bile bu aşka göz yaşı döküyor. 

 

Organize sanayi bölgemize bağlantımız da bitmeyen bir aşk hikayesi olmuştur ve dillere destandır.

 

Efteni gölü projesi de başka uzatmalı bir aşk hikayesidir Düzce’nin.

 

Ankara’da Düzce masası kurulmuş. Kara sevdaya dönüşen aşk hikayeleri için kavuşma girişimlerinden olsa gerek. 

 

Kardüz yaylasında ne geziler düzenleyerek, ne mangal partileri organize ettik. Yani, bu bitmeyen bu aşk uğruna.

 

D-100 karayolu, Düzce-Kaynaşlı- Bolu dağı aydınlatılması ise yine karanlıkta kalmış başka bir aşk hikayesidir efendim.

 

Bizim bu topraklarda daha bir çok bitmeyen veya yıllarca süren aşk hikayeleri vardır.  Hepsini bir araya getirsek roman olur. Belgesel olur, dizi filim bile çıkar kesinlikle.

 

Hani, bir çok şey söylenir, başlık atılır bu Düzce’nin aşk hikayelerine bu gidişle.

 

İlk valimizden şimdiki yeni valimize ve kadar uzanan ve 15 yıldır dillerde dolaşır name adın türündendir bizim aşk hikayelerimiz.

 

Umarım, çalışma aşkımız hiç bitmez önümüzdeki yıllar içinde. Yeni seçim dönemine yetişir hepsi bir-bir. Bizim de dilimizde tüy bitmez, kalemlerimiz yorulmaz yazmaktan bu Düzce’nin bitmeyen aşk hikayelerini.
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
düzcedeki aşk hikayeleri kardüz eftenia otel efteni tabiat parkı ilçelere osb otoban baglantı yolu kentsel dönüşüm tobb yapacagı okul kızılay ögrenci yurdu yıgılca yolları çevre yolları akıçakocaya liman bişiklet yolları bunun gibi bitmeyen aşklar devam ediyor düzcede bu sorunları giderecek yetkililer nerde sayın şerbetçi sizin gibi deneyimli gazeteciler bu sorunları medyada sık sık işleyip düzceye deger katacak yatırımlar yapılır
ali ihsan çelik - 8.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,12

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8