Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.10.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Harun Agah ALTAY

Keleş gitti kavga bitti mi?

9.10.2017 - 09:23:03

    DÜZCE Belediyesi’nde Mehmet Keleş devri kapandı. “Yazık oldu” diyenler kadar “Gitti de kurtulduk” diyenler de var. Ama ne olursa olsun devletin işi bir şekilde yürüyor.

 

Mehmet Keleş sosyal medyadan kamuoyuna yaptığı açıklamada her ne kadar partisine ve davasına bağlılığını yinelese de bazı kesimlere olan kırgınlığını gizlemedi.

 

Açıkçası ben de üzülenlerdenim. Böyle olmamalıydı. İnsan harcamak malesef çok kolay. Yok şöyle oldu yok böyle oldu demek hiç bir şeyin bahanesi değil.

 

    Birileri bu işin içine fitne fesat sokup bir şekilde Keleş’i yerinden etti.

 

Mehmet Keleş’in Düzce Belediyesi’ndeki toplam 8 yıllık kariyeri sürekli tartışmalarla geçti. Yaptığı heyecanlı projeler kadar ulusal basında çıkan olumsuz haberlerle de gündemden hiç düşmedi.

 

Ancak yine birçok gözle görünür işler onun döneminde hayata geçti. Eksikler ve yanlışlar elbette var. Ama bu Keleş’in linç kampanyasından kurtulmasına yetmedi.

 

Yeni terminal binası onca yıl geçmesine rağmen yine onun döneminde tamamlandı. İstanbul Caddesi yıllar sonra yine onun döneminde trafiğe kapatılıp raylı taşımacılığa geçişin zemini hazırlandı.

 

Eski lisenin bulunduğu yerde atıl vaziyetteki alana Saat Kulesi ve Roma Çeşmesi yine onun döneminde turizme kazandırıldı.

 

    Konuralp’teki Amfitiyatro alanı yine onun döneminde açık hava müzesi haline getirildi. Yıllar yılı “Acaba o günleri görür müyüz” dediğimiz çevre yolları projesi yine Mehmet Keleş döneminde hayata geçirildi.

 

Melensu Park Projesi’ni yine Keleş başlattı ve şuan da yapımına hızla devam ediliyor. Bulvar Caddesi ve İstanbul Caddesi ışıklandırma çalışmaları yine çok tartışılmasına rağmen onun döneminde görsellik kazandı.

 

Ve bunun gibi sayamadığımız birçok yarım kalan projenin yanı sıra  Mehmet Keleş lüks Audi’siyle, tartışmalı Rabiâ heykeliyle, damadının Fetö’den tutuklanmasıyla, akrabalarını belediyede işe sokmasıylave birçok dedikoduyla ülke gündemini sürekli meşgul etti.

 

Peki şimdi ne olacak?

 

Yerine seçilen Dursun Ay Keleş’ten daha mı iyi olacak?

 

    İsmail Bayram dürüstlüğü ve beyefendi kişiliğiyle Düzcelilerin sevgisini kazanırken belediyecilikteki pasifliğiyle hedef haline getirilip harcanmıştı.

 

    Ruhi Kurnaz kendi döneminde yine birçok kesim tarafından o dönemlerde tepki görmüştü.

 

    Şimdi de Dursun Ay aynı tepkileri görmeye çok yakın.

 

    ‘Yakın’ diyorum çünkü Düzce’de malesef halkın takdirini kazanmış bir tane başkan yok!

 

    Nedenini bilmiyorum ama bu bir gerçek!

 

    Ve Düzce’nin başına kim geçerse geçsin emin olun bu kavgaların, bu fitne ve fesatlığın sonu hiç gelmeyecek!

 

 

 
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
keleş gitti düzcede birşey degişmez keleşin yerine gelen bari keleşin projelerini hayata geçirirse düzce kazanır yoksa düzce yerinde saymaya devam ediyor düzcenin bakanı var ama düzcenin sorunları devam ediyor arada ne fark var düzcede bir muhalefet yokki düzcedeki sorunları dile getirsin yapılıp yapılmadıgını düzce halkına göstersin nerde öyle muhalefet düzceyi kim yönetiyorsa salmış çayıra sadece gözetliyor hey icraat yokmi diye soran yok bazen medya bazen yazarlar ite kaka düzce işte düzce
ali yılmaz - 15.10.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,00

????????
BALCI - 9.10.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,45

Ne şiş yansın ne kebap diyorsunuz yani.
Ahmet yıldırım - 9.10.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,17

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive