Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
16.10.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Metin KÖSEER

DOĞU’DAN 4 PUAN

21.11.2017 - 08:55:10

Düzce’nin profesyonel liginde yer alan tek takımı Düzcespor, son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettirmeye başladı.

 

Hatta Düzcespor’un kötü futbol oynadığını, bu futbolla biz çok zor günler yaşarız diyenlerden biri de bendim. Temsilcimizin şu anki yerini söyleyelim.

 

Düzcespor, 3. Lig 1. Grupta, puan cetvelinde ilk ikinci sırada yer alıyor. Yani 9.culuktan, ilk iki sıraya kadar yükseldi.

 

Gurbet nedir bilir misiniz? Uzaklara gitmek nedir bilir misiniz? Düzce’nin adını duyuran, Düzce’yi tanıtan,  doğuda yalnız başına bizleri temsil eden tek takım Düzcespor’dur.

 

Düzcespor son iki maçını deplasmanda oynadı. Üstelik peşpeşedeplasmanda oynayan Düzcespor, iki maçını da doğu bölgesinde yaptı.

 

Temsilcimiz 2 maçtan 4 puan çıkardı. Bir galibiyet, bir beraberlik ile yenilmeden doğu macerasını kapattı.

 

Bu dört puan bizi üst sıralara çıkardı. Manisa’nın peşinden ikinci sıraya oturduk. Lider ile aramızda 7 puanlık bir fark kaldı.

 

Tabii 3 puanlı sistemde çok şeyler değişir. Bir maç kaybediyorsunuz, orta sıralara düşüyorsunuz. Bir maç kazanıyorsunuz, üst sıralara çıkıyorsunuz.

 

Futbolun adaleti yok. Ben en çok içeride kaybettiğimiz puanlara yanıyorum. Ben en çok yanlış hocaların, yanlış yaptıkları hatalara yanıyorum.

 

Allah aşkına maç berabere devam ediyor, bitime son 3 dakika kalmış, bizim eski hocalar ne yapıyordu? Adam değiştiriyordu. Yani resmen puanlarımız uçup gitmişti.

 

Düzcespor’un her geçen hafta rayına oturmaya başladığını hissediyorum. Yine de istediğimiz oyunu sahaya yansıtamıyoruz.

 

Futbolda bir laf vardır. Yenemiyorsan, yenilmeyeceksin. Bu ancak hocaların doğru zamanda doğru iş yapmalarına bağlıdır. Yoksa bu laf hikayedir.

 

Düzcespor’a doğu komandoları demek istiyorum. Gurbet ellerde Düzce’yi temsil ettiler. Bu arada Düzcespor taraftarını da tebrik ederim.

 

Bazı taraftarlarımız da doğuya gittiler. Cesaretli bir şekilde tezahürat yaptılar. Futbolcularımıza güven verdiler, cesaret verdiler.

 

Doğu’dan 4 puan çıkardık. Sıra bu tarafa geldi. Hafta sonu Çanakkale geliyor, ne yapıp, ne edip bu maçı kazanmalıyız. Biz önümüze bakmalıyız. Biz puan cetvelinde üst sıralardan kopmamalıyız.

 

Bu arada Düzcespor kadar, değerli yöneticilerimizi de tebrik ederim. Onların destekleri ile bu takım bugünlere kadar gelmiştir. Bir kulübü yönetmek, maddi imkan sağlamak, deplasmanlara hazırlamak, yerleşim yeri sağlamak, kamp yapmak kolay değil.

 

En zor olan uzak deplasmanlar bir şekilde sona erdi. Düzcespor’lu futbolcular da bunun altında kalmayarak, hem Düzce’ye hem yöneticilere 4 puanı hediye ettiler.

 

Hatta Erzin maçında 3 puan aldık ya çok sevindik.

 

Allah’ın hikmetine bakar mısınız? 12 Kasım depremini anıyoruz ve çok üzülüyoruz. Düzcespordeplasmanda kazanıyor, çok seviniyoruz.

 

Bir tarafta hüzün, diğer tarafta sevinç. Hayat böyle bir şey arkadaşlar…

 

İnanıyorum ki bu hafta tribünlerde yer kalmayacak. Çünkü Düzcespor başarılı oldukça, taraftarımız daha çok sahip çıkıyor.

 

Buyrun bu haftaki maç da hep beraber görelim.

 

Esenkalın…
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive