Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.12.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Harun Agah ALTAY

Bakan Özlü Düzce’yi sırtında taşıyor, ya diğerleri?

29.12.2017 - 09:29:01

BİLİM, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü geçtiğimiz günlerde yine Düzce’deydi. Teknopark’ın açılışını gerçekleştirdi.

Önceleri sık sık Düzce’de kafeterya ve restoran açılışlarına katılsa dason dönemlerde bilimve sanayi alanlarındaki açılışlarıBakan Özlü’nün çıtasını yükseltti.

Bakan Faruk Özlü Düzce’de seviliyor. Gerek beyefendi kişiliği, gerekse kariyerindeki tecrübeleri, donanımları onu her fırsatta bir adım öne taşıyor.

Ancak en önemlisi Özlü’nün sahip olduğu bu kariyer Düzce’deki diğer vekillerin de açığını kapatıyor. Çünkü her fırsatta Düzce için yapılan projeleri Faruk Özlü sahipleniyor.

Son olarak Teknopark açılışında gerçekleştirdiği konuşmasında da bunları net olarak gördük. Düzce’nin hangi projesi gerçekleşiyorsa bakan açıklıyor. Hangi proje hayata geçirilecekse yine bakan açıklıyor.

Allahtan bir bakanımız var!

Peki, diğer milletvekilleri ne iş yapıyor?

Birisi bilmem hangi şehirdeDüzce’yle hiç alakası olmayan programlara katılıp sanki Düzce için çalışıyormuş gibi, proje üretiyormuş gibi sosyal medyada paylaşıp duruyor.

Diğeri ise mecliste oturumun fazla kalabalık olmadığı bir zamanda kürsüye çıkıp bir şeyler anlatıyor.

İyi de siz Düzce için ne yaptınız?

Ya da ne yapmayı planlıyorsunuz?

 

 

Rektörümüze tebrikler!

 

DÜZCE Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakarher fırsatta öğrencilerin sorunlarıyla yakından ilgileniyor.

Sosyal medya bu amaçla insanların protokolle birebir iletişim kurabilmesine imkân veren en önemli araçtır.

Ki, sayın rektörümüz özellikle sosyal medyadan da öğrencilerin sorularını mümkün olduğunca ilgiyle cevaplıyor.

Fakat en önemlisi yaklaşık bir yıldır her ayın ilk haftasında uygulanan açık kapı günleri... Sorunların birebir aktarılmasında daha etkili oluyor.

Bu bağlamda bir grupüniversite öğrencisi açık kapı gününde rektörNigar Demircan Çakar’ı ziyaret etti.Toplu taşımada yaşadıkları sıkıntıları daha iyi anlatabilmek adına rektörümüzü toplu taşıma aracına binmeye davet etmişlerdi.

Nigar hocamız çağrıya kulak verdi veöğrencilerle birlikte kampüsten merkeze kadar bindiği toplu taşıma aracındaki fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Aslında paylaşılan sadece fotoğraf değildi...

Düşünsenize, otobüste gidiyorsunuz ve yanınızda bir vali sizinle seyahat ediyor.

Bundan daha mutluluk veren başka ne olabilir ki?

Üstdüzey yöneticilergünlük hayatta halkla aynı ortamı paylaştıkça hayat daha da güzelleşiyor.Daha anlamlı hale geliyor.

Protokol günlük hayatta insanlarla daha da içiçe olmalı...

İnşallah Rektörümüzün bu davranışı başta valimiz ve belediye başkanımızla birlikte diğer protokol üyelerine de örnek olur.
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Merhaba ahali, Istanbul`da bir sanayi atigi cevreye pis kokular yaymis. Sanirim olay Tuzla`da olmus. Dikkatinizi cekerim "sanayi atiklari", peki sizin sanayi Bakaniniz Sn. Mr. Özlü bu konuda neden konusmuyor. Konu sanayi ve sanayi atiklari ise sanayi bakaninin sorumlulugu yokmu bu olayda???? bence sadece cevre bakanligi degil sanayi bakanligi`da sorumludur. Sizin sanayi Bakaniniz Sn. Mr. Özlü Keci adamizin yunan isgaline girmesi konusunda neden tek kelime söylemiyor???? Mr. Özlü sadece Düzce`den sorumlu bakanmi?, Bakanlar ve Bakanlar kurulu Ülkede olup biten olumlu yada olumsuz bütün olaylardan sormludur. Nokta. Aahh Keci Adam ah!!! Eski Türkiye olsaydi kimse adamizi isgal edemezdi. Ben eski Türkiye`mi özledim.
kömürsüz - 29.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%65,38

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive