Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Metin KÖSEER

DÜZCESPOR KENDİ EVİNDE OYNUYOR

14.9.2018 - 09:24:05

Üçüncü Lig 2. grupta Düzce'yi temsil eden ve tek profesyonel takımımız olan Düzcespor, hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Pazarspor ile karşılaşacak.

 

Sezonun 3. haftasına namağlup olarak başlayacak olan temsilcimizde morallerin yüksek olduğuna inanıyoruz.

 

Sıfır bir kadro ile yeniden kaynaşmaya çalışan 1 beraberlik, 1 deplasman galibiyeti ile 4 puan kazanan Düzcespor'da, gelecek haftalar için çok şeyler bekleniyor.

 

Pazar günü Pazarspor ile oynayacağız. Pazarspor'un da 4 puanı var. Pazarspor 7.ci, Düzcespor 8.ci sırada yer alıyor.

 

Geçen hafta berabere kaldığımız Ofspor'u Of'un sahasında yenen Pazarspor'un da kötü bir takım olmadığı ifade edildi.

 

Düzcespor'un taraftarı ile birlikte bu maçtan 3 puanla ayrılacağına kesin göz ile bakılıyor.  Saat 16.00'da başlayacak karşılaşma için taraftarların erken saatlerde tribünleri doldurması bekleniyor.

 

Düzcespor'da morallerin yüksek olması, taraftarların da pazar gününü sabırsızlıkla beklemeleri, bu maçın çok heyecanlı ve çetin geçeceğini gösteriyor.

 

Temsilcimiz Düzcespor'a ve taraftarına Pazar günü oynayacağı karşılaşmada başarılar dilerken, inşallah 3 puanın sahibi biz oluruz.

 

 KADIN  VE  ENGELLİ  ÇALIŞANLARA  YENİ  HAKLAR

 

Devlette çalışan 250 bin sözleşmeli personelin doğum ve mazeret izni artırıldı. Engelli ve kadın çalışanlarla ilgili de avantajlar geldi.

 

Bakanlar Kurulu kararıyla, kamuda çalışan 250 bin sözleşmeli (4B'li) personelin doğum ve mazeret izni artırıldı. Karar, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

 

 Sözleşmeli personele verilen yeni haklarla ilgili bir açıklama yapan Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu, düzenlemeden geçici personelden  (4/C) sözleşmeliye (4/B) geçenlerin de yararlanacağını söyledi.

 

Düzenlemede; engelli ve hamile personelle ilgili hükümler de yer aldı. Buna göre;  kadın personele, hamileliğin 24'üncü haftasına kadar gece nöbeti veya gece vardiyası görevi verilemeyecek.

 

Doğumdan sonra ise 2 yıl süreyle gece nöbeti veya gece vardiyası görevi verilemeyecek. Engelli personele süre sınırı olmaksızın isteği dışında gece nöbeti veya gece vardiyası görevi verilemeyecek.

 

- Eşi doğum yapanların izni 2 günden 10 güne çıkarıldı.

 

- Evlilik ve doğum hallerinde verilen izin 3 günden 7 güne çıkarıldı.

 

- Doğum öncesi kullanılamayan analık izin süresinin doğum sonrası kullanılması sağlandı.

 

- 10 gün mazeret izni getirildi.

 

- Evlat edinenlere 8 hafta ücretli izni hakkı sağlandı.

 

- 3 aya kadar refakat izni hakkı getirildi.

 

- Süt izni ilk altı ay için günlük 1.5 saatten 3 saate çıkarıldı.

 

- Doğum sebebiyle görevden ayrılabilme süresi 1 yıldan 2 yıla çıkarıldı. Evlat edinenlere de bu hak getirildi.

 

Böylece kadınlar ve engelliler için izin süreleri artırılmış oldu.

 

Esenkalın...
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8