Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Ömer SOYER

MESLEKTE 42 YIL

9.11.2018 - 09:21:55

1976 yılında kurmuş olduğum SOYLU POMPA DİZEL servisimle eski Sanayide 42 yıldır hizmete devam etmekteyiz. Bu mesleği öğrenmek hiç de kolay olmadı.

 

Rahmetle yad ettiğim ustam Niyazi Bakan’ın yanında 1964 yılından 1971 yılına kadar çalıştıktan sonra 1971 ile 1974 yılları arası Pompa Enjektörlerin Üniversitesi statüsünde sayılan İstanbul Elmadağ’da bulunan Türkiye’nin geneline hitap eden “Elektro Dizel Lukas Cav yetkili serviste” üç yıllık meslek içi eğitimi tamamladıktan sonra 1974 – 1976 yılları arasında askerlik görevimi ifa ettim.

 

1976 yılında askerden geldikten sonra, “Soylu Pompa Dizel Servis” ünvanlı kendi işyerimi oluşturdum. 42 yıldan beri hiç ara vermeden servisimin başında büyük bir özen ve titizlikle halka hizmet etmekteyim.

 

1970-1980’li yıllarda mekanik sistemle çalışan Pompa Enjektörler yıllar geçtikçe her dalda olduğu gibi otomotiv gurubunda giderek gelişen teknoloji ile içten yanmalı motorlarda COMMON RAIL beyin komutlu Common Rail Enjektör Pompa püskürtme sistemi geliştirildi. Bu sistem az yakıt, güçlü performans çevre dostu olarak günümüz teknolojisine yerleşmiştir. Bu teknoloji üretimi geliştikçe; Tamir, Test, Tezgah ve Ekipmanlarda yapılan değişikliklere biz de uyarak hizmetin en kalitelisini müşterilerimize sunmanın gayreti içerisindeyiz.

 

Aynı zamanda bu gelişen teknoloji sayesinde, tabiatla beraber insanlığa ve tüm canlılara yaşam kalitesinde katkımız olmaktadır. Dizel araçların enjektör sistemi bozuk ve ayarsızlık olduğunda egzozdan çıkan dumanla beraber çevreye Karbonmonoksit gazı yaydığından İnsanlar ve tüm canlılar olumsuz etkilenmektedir.

 

Sadece Düzce ilimizde trafikte kayıtlı 110650 araca transit geçen araçları da kattığımızda Düzce ilimizde havaya saçılan Karbonmonoksit gazının çevreye ve canlılara verdiği zararlar ifade edilmesi zor ve düşündürücüdür. 

 

Biz Soylu Pompa Dizel servis olarak, siz dizel araç sahiplerine tavsiyemiz; aracınızdan çıkan zararlı gazın farkında olmayabilirsiniz. Bu nedenle araçlarınızı servisimizde ücretsiz olarak test ettirebileceğinizi hatırlatarak çevre dostu olmaya yardımcı olmanızı diliyoruz.

 

Bu bilgileri sizlerle paylaşmama vesile olan Düzce Postası Gazetesi sahibi Aydın MARADİT ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi ifade etmekteyim.

 

Saygılarımla.
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
DAHA NİCE BAŞARILAR DİLERİM
AHMET KÜRT - 9.11.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%70,27

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive