Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Ömer SOYER

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DURSUN AY’A TEŞEKKÜRLER

16.11.2018 - 09:27:58

Düzce Belediye Başkanımız sayın Dursun AY’ın güzel bir sözünü hatırlatmak isterim. “Aziz Milletimin Faydası olacak ne olursa olsun çalışmalarıma devam edeceğim” sözü ispatıdır.

 

1984 yılında temeli atılan Küçük Sanayi sitemizin değişik nedenlerle eksiklikler bitirilememiştir. Son 10 yıldır yol, asfalt ve çevre düzenlemesi kalmıştı. Geçmiş Belediye Başkanlarının söz verip yapmadıkları yol ve asfalt yapımı, son zamanlardan Dolar kuru yükselmesi ile asfalt ham maddesinin de maliyeti yükselmesine rağmen Dursun AY Başkanımız yol asfalt çalışmalarını nihayete erdirerek hizmetin gereğini yerine getirmiştir.

 

600 iş yerinin olduğu yerde çalışanlar ve gelen müşteriler ile birlikte her gün İkibin’in üzerinde insanlar huzura kavuşmuştur. Başkanımızın sayesinde sanayi esnafları “çamurdan, tozdan, pisliklerden, azaptan” kurtulmuşlardır. Sanayi esnafları olarak DURSUN AY Başkanımıza dua ederek Başkanlığın devamını diliyoruz. Yüce Allahımız Başımızdan eksik etmesin. Dua ve dileğimizdir. 

 

En son yapılması gereken çevre düzenlemesi kalmıştır. Bu çevre düzenlemesi de bitirilirse Küçük Sanayi Sitesi MODERN Sanayi Sitesine dönüşmüş olacaktır.

 

Küçük Sanayi Sitesi, eski Sanayi ile zincirleme bağlılığı vardır. Eski Sanayinin kentsel dönüşümü için Eski Sanayi Esnaflarının kalıcı iş yerinden Küçük Sanayi Sitesine geçmesi gerekmektedir. Zaten Eski Sanayinin sıkışıklığı bir an önce geniş yapısı olan kalıcı iş yerimize geçmek isterken hızlandırmak için Belediyenin desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu çalışmalar yapılabilirse Eski Sanayinin kentsel dönüşümü için önü açılacaktır.

 

Bugüne kadar, asfalt çalışmalarına emeği geçen başta İl Başkanı Hikmet Keskin, Ahmet Mutlu, Mehmet Bakan ve Sivil Toplum kuruluşları olmak üzere Sayın Belediye Başkanımız DURSUN AY’a sanayi esnafları olarak şükranlarımızı sunarken, bundan sonraki hizmetlerinde üstün başarılar diliyoruz.

 

Saygılarımla. 
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8