Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
26.06.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
H. Agah ALTAY

Belediye meclisine ‘Bilgin’ce dokunuş!

25.12.2018 - 09:30:12

AKÇAKOCA eski İl Genel Meclisi (İGM) üyesi İbrahim Bilgin Ak Parti Düzce Belediye Meclis Üyeliği’ne talip oldu. Düzce Belediyesi’nin Bilgin gibi birikimlere ihtiyacı var.

Geçtiğimiz günlerde Merkez TV’de usta gazeteci Erol Tayhan’ın sunduğu “Yerel Seçime Doğru” adlı programı izledim.

Tayhan’ın konuğu İbrahim Bilgin’di... Siyasi ve mesleki tecrübelerini, projelerini felsefik bir yorumla izleyicilere aktardı.

Programa telefonla canlı bağlanarak da Sayın Bilgin ve projeleri hakkında görüşlerimi bildirdim.

İbrahim Bilgin Düzce’nin en tecrübeli siyasî isimlerinden biri. Yıllarca İl Genel Meclisi’nde Düzce’nin sorunlarıyla haşır neşir oldu. Düzce’nin köylerini, caddelerini ve sokaklarını karış karış gezdi.

Bu tecrübesi onu yerelde en başarılı siyasetçilerden biri haline getirdi. Ülke gündemi olaylarla sarsılmasına rağmen duruşundan ve kimliğinden ödün vermedi.

Bir dönem AK Parti’nin Akçakoca İlçe Başkanlığı’nı da yürütmüş olmasıyla partinin Akçakoca’daki en etkili isimlerinden biri oldu. Ve belediyenin CHP’den AK Parti’ye geçmesine büyük katkılar sağladı.

İbrahim Bilgin’in siyasi kimliğinin yanı sıra mesleki anlamda muhasebeci ve akademisyen kimliği de ön plana çıkıyor.

Bu bakımdan belediye meclisine seçildiği takdirde muhasebecilikteki tecrübesini Düzce Belediyesi’nde de en iyi şekilde kullanacaktır.

Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’ndeki siyasi ve kariyerlik deneyimlerini üniversite öğrencilerine aktarması da onun akademisyen yönünü ortaya koyuyor.

Bununla da yetinmeyip hemen her akşam gençlerle çay sohbeti düzenliyor. Gençleri önemsiyor. Onların yaşam felsefesini kendi birikimleriyle harmanlıyor.

Bir fotoğraf tutkunu da aynı zamanda. Kendi penceresiyle yorumladığı fotoğrafları birçok sergide görücüye çıktı.

Düzce’de birçok fotosafari gezilerine katıldı.

Hatta Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin girişinde bile onun devasa Akçakoca’da balıkçı teknesi fotoğrafına rastlayabilirsiniz.

Hayata farklı pencereden bakmak bu yüzden belki de içinde bulunduğu topluma ‘siyaset sanatı’nı aşılamasını sağladı.

Çıktığı bu yolda başarılarına başarı katacağından hiç şüphemiz yok...

   
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8