Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Metin KÖSEER

Düzcespor’u bu hale getirenler araştırılsın

20.06.2019 - 09:34:17

DÜZCE’NİN tek takımı, tek sembolü, tek ismi, Düzce’nin adını her gittiği yerde duyuran, Düzce’nin tek canı, ciğeri, kalbi olan Düzcespor ne hallere düştü ve düşürüldü.

Düzce’nin sporda amiral gemisi diyorum. Ne başkanlar geldi geçti. Ne yöneticiler geldi geçti. Düzcespor için evini satanlar, ineğini satanlar, canını verenler vardı.

Düzcespor kongreleri kıran kırana geçerdi. Zaman akıp gitti, yıllar su gibi akıp gitti, Düzcespor sevdası her geçen gün kaybolmaya başladı. Az sayıda Düzcespor taraftarı kaldı. Az sayıda Düzcespor aşığı kaldı.

Gerisi hikaye arkadaşlar hikaye..

Düzcespor’u ticari düşünenler, Düzcespor’u reklam amacı olarak kullananlar, Düzcespor için bir yerlere gelmek isteyenler, Düzcespor’un adını kullanarak piyasa yapanlar yüzünden Düzcespor bu hallere düşmüştür.

Herkes Düzceli olamaz. Kendisini Düzceli gösterip, Düzcespor aşığı gösterip piyasa yapanlar yüzünden Düzcespor bu hallere gelmiştir.

Gerçek Düzcespor’lu olanlar varken, sahte Düzcespor’lu görünenler yüzünden Düzcespor bu hallere düşmüştür.

Sahte Düzcespor aşıkları yüzünden gerçek Düzcespor sevdalıları, kendilerine kulüpte, tribünlerde, yönetimlerde yer bulamamıştır.

Düzcespor’un şu anda düştüğü duruma bakar mısınız? Borç batağında bir kulüp var. Borç yüzünden talipli yok.

Birbirimizle uğraşmaktan, ona buna laf atmaktan, onun bunun arkasından konuşmaktan, kandırılmaktan, aldatılmaktan, sahte gülücükler, sahte açıklamalar yapmaktan, gelişigüzel borçlanmaktan Düzcespor ne hallere düştü.

Herkes Düzcespor başkanı olamaz. Düzcespor başkanı demek elini cebine atacak demektir. Parayı başkası verecek sen reklamını yapacaksın ondan sonra ben Düzcespor başkanıyım diyeceksin.

İşte bu havalar yüzünden Düzcespor bu hallere düşmüştür. Sevgili arkadaşlar… Düzcespor’da kim görev yaptı ise herkes alacaklıyım diyor. Düzcespor’un bana borcu var diyor. Kulübün gelirlerine el koyuyor. Hani bunlar Düzcespor sevdalısı ya, hani Düzcespor için ölüyorlar ya.. Neyse..

Düzcespor’dan alacaklıyım diyen kim varsa, Düzcespor’un bana borcu var diyen kimse, verdiği paralar, toplanan bağışlar, seyirci hasılatları, futbolculara ödenen paralar, alacağı olan futbolcular, yapılan masraflar, hangi esnaflara borç yapıldıysa, hangi malzemecinin alacağı varsa, reklam gelirleri ne ise, Düzcespor’u kim borç batağına sürüklediyse, yılına göre, ayına göre, görev yaptığı sürece göre, evrakların tek tek incelenmesini, kontrol edilmesini, bir kalemi dahi atlamadan araştırılmasını istiyorum.

Öyle profesyonel bir müfettiş olsun ki, öyle bir inceleme yapsın ki, neyin ne olduğunu bilelim. Nereye ne harcanmış, nereye ne verilmiş, nereye borç yapılmış, kim nereden ne kadar bankadan kredi çekmiş, dekontları, faturaları, fişleri tek tek incelensin.

Bu ne ya bu ne… Milyarlarca lira borç mu olur? Madem bu kulüpçülük bu kadar zor, zamanında istifa edin kardeşim. Sezon sonunu beklemek zorunda mısnız?

Buyrun Orhan Aydın ne vaadlerle geldi ne diyerek bıraktı? Basını tek tek ziyaret eden, tek tek vaadlerde bulunan, büyük hayaller kurarak konuşan Orhan Aydın Allahaısmarladık dedi ve gitti.

Neymiş kimse para vermiyormuş. Allah Allah… Ya bu millet para vermek zorunda mı? Kongrede bu kulübün borcu var dediler. Şu kadar para lazım dediler o zaman niye aday oldun diye adama sormazlar mı?

Düzcespor reklam amaçlı olarak düşünüldüğü sürece bu durumlardan kurtulamaz. Yazıma kaldığım yerden devam edeceğim.

Yalnız Düzcespor evraklarının tek tek incelenmesini istiyorum. Bunları sizlerden rica ediyorum. Tatmin olmak istiyorum.

Bakalım Düzcespor bu hallere nasıl düşmüş? Hangi başkan ve yönetim kurulu düşürmüş bilelim.

Esenkalın…
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8