Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Metin KÖSEER

Özlü neden İstanbul’da bir hafta kaldı

24.06.2019 - 09:30:14

DÜZCE Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün neden  İstanbul’da bir hafta kaldığını merak ediyor musunuz?

Özlü Düzce’nin geleceği için, Düzce için, Düzce’nin kalkınması için kendisini feda ederek İstanbul’da kamp kurdu.

Özlü, Binali Yıldırım’a destek vermek için İstanbul’a gitmişti. Kendisine destek veren  Yıldırım’a vefa borcunu ödedi.

Aynı zamanda bir taşla iki kuş vurmanın hesaplarını yaptı. Ben bu yazıyı yazarken İstanbul’daki seçim sonuçları belli olmamıştı.

Bizim Başkan çok cefakar ve vefakar bir insan. Bakmayın sessiz duruşuna, bakmayın güzel konuşmasına o aslında işi bilen, işi kovalayan, haksızlıkların karşısında olan bir kişiliğe sahip.

Başkan Özlü kimseyi kırmıyor, herkesle haşır neşir oluyor. Yanına kim giderse gitsin insan ayrımı yapmıyor. Onun için makam, protokol, resmiyet önemli değil. O halkın içinden gelen bir halk adamı olmuş.

Dikkat ediniz, Faruk Özlü için bazı kesimler tarafından söylentiler var. Efendim, ‘’Düzce’yi bırakıp da İstanbul’a niye gidiyor.’’

İşte bizim en kötü huyumuz bu. Bilip bilmeden rastgele konuşuyoruz. Çamur at izi kalsın yapıyoruz.

Faruk Özlü İstanbul’a niye gitti? Özlü İstanbul’da niye bir hafta kaldı? Araştırmadan, bilmeden yorum yapıyoruz.

Düzce için gitti. Bizim için gitti. İlimiz için gitti. Belediyemizi kurtarmak, rahatlatmak için gitti. Düzce Belediyesi’nin geleceği için gitti. Ben olsam bir ay kalırım.

Düzce Belediyesi için, Düzce için bir haftadır İstanbul kapılarında, surlarında yatıp kalkıyor. Sırf Düzce’ye bir şeyler koparmaya çalışıyor. Bunu bilemeyecek kadar eleştiri yapıyorsak, vay bizim halimize…

Faruk Özlü benim babamın oğlu değil, bana onu savunuyorsun, tutuyorsun, avukatlığını yapıyorsun falan demeyin. Ben tamamen Düzce menfaatine olduğu için Özlü’yü tebrik ediyorum.

Adam hem dava arkadaşını hem de Düzce’nin geleceğini düşünüyor. Özlü, Düzce’ye  bir çivi çakılsın diye gurbet ellerde mücadele veriyor. Sanki Özlü Düzce’yi bırakıp İstanbul’da kalmaya çok meraklı…

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi bu yazıyı seçimlerden bir gün önce yazdım. Yani 22 Haziran 2019 tarihinde yazdım. Yazmak zorunda kaldım çünkü izine ayrılacaktım.

Şu anda kimin kazanacağını bilmiyorum. Eğer Binali Yıldırım kazanırsa Düzce kazanacak diyorum.

Faruk Özlü bunun için İstanbul’da kamp kurmuştu. Biz Düzceliler olarak çok ama çok erken teşhisler yapıyoruz. Çok ama çok erken kararlar veriyoruz. Çok ama çok erken dedikodular yapıyoruz.

Yarın bir gün İstanbul’dan Düzce’ye yardımlar yağdığı zaman, yarın bir gün İstanbul’dan Düzce’ye yatırımlar geldiği zaman ne diyeceksiniz? O zaman ne kılıflar bulacaksınız?

Bakalım o zaman Faruk Özlü’ye bravo diyecek misiniz? İyi ki bir hafta İstanbul’da kalmışsınız diyecek misiniz? Düzce için bir hafta değil ömür boyu kalırız. Yeter ki toprağımız, mekanımız kazansın.

Bakınız, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Akçakoca’ya eski para ile 1 trilyona park yapmadı mı? Yaptı değil mi?

İşte Özlü’de İstanbul’da niye kalıyor hala anlamadınız mı?

Vallahi Düzce’nin yeni bir Düzce olacağını söylesinler ben Düzce için ıssız bir adada aylarca yıllarca kalırım.

Yeter ki, yaşadığımız yer, havasını soluduğumuz yer, ekmeğini yediğimiz yer, çalıştığımız yer, para kazandığımız yer kazansın.

Ama benim de Özlü’nün de kıymeti bilinmeli… Ya da Düzce için kendini feda edenlerin kıymeti bilinmelidir.

Düzce için mücadele verenlerin karşısında kim varsa, lütfen Düzce’yi terketsin. Kim dedikodu yapıyorsa, Düzce’den gitsin. Ben şahsımla ilgili şunu söylemek istiyorum.

Düzce bu tip insanlardan kurtulacaksa, Düzce’nin geleceği için aylarca yıllarca ıssız adada kalmaya devam ederim.

Esenkalın…   
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8