Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Metin KÖSEER

Özlü’yü Yıpratma Politikası

7.10.2019 - 09:33:48

65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı, TBMM 24. ve 25. Dönem Milletvekili, 28.ci Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü yıpratma politikaları devam ediyor.

Düzce’de bazı kesimler işi gücü bıraktı Özlü ile uğraşmaya devam ediyor. Gerek sözlü olarak, gerek dedikodu yaparak, gerek sosyal medya üzerinden yıpratmaya çalışıyorlar.

Sosyal medya başta olmak üzere kahve köşelerinde neler yaşanıyor bir bakalım. Efendim Faruk Özlü işçinin maaşını ödemiyormuş, mesaileri kaldırmış, makam araçlarını kaldırmış, hiçbir hizmet vermeden, hiçbir çivi çakmadan yapılanları yıkıyormuş, işçi maaşları dururken modern klimalar satın alıyormuş. 7 kere Ankara’ya istifa etmeye gitmiş fakat kabul edilmemiş.

Binali Yıldırım İstanbul seçimlerini kaybedince, Özlü’nün hayalleri ve beklentileri yıkılmış, AKP Kadın Kolları ile Belediye Kadın Konseyi’ndeki bayanların sözlerine çok inanıyormuş, belediye binasında her meclis üyesine birer oda yaptıracakmış.

Resmi törenlere katılmıyormuş, 81 yemek çeşidi diye ziyafet çekiyormuş, 81 çeşit yemekte Düzce’nin kabağını ve köftesini unutmuşlar. Kaçak çıkmalara göz yumuyormuş, kaçak yapıları görmezden geliyormuş, para yok diyormuş ama başkan yardımcılarını ve danışmanlarını çoğaltıyormuş, basın ve halkla ilişkilerde görev yapanlar, önce bir basın kuruluşuna ardından da tüm basın kuruluşlarına dağıtım yapıyormuş, adaletlidağıtım yapılmadığı, Özlü’nün de buna ses çıkaramadığı, 6 aylık süre içinde sadece park alanlarını yıktığı, ramazan ayında su kestiği, kaldırım işgallerini önleyemediği, İstanbul caddesine çözüm bulamadığı, sosyal medya üzerinden Düzce Kulis isimli şahsı çözmeye çalıştığı, karşılığında Sadettin Kantar ismiyle bir kişinin daha ortaya çıktığı, birim müdürlüklerini dağıttığı, hurda olayında pasif kaldığı, yapılan hizmetleri kaldırdığı, belediye binasının karmakarışık olduğu buna benzer bir çok iddialar ile Özlü’nün 6 aylık dönem içinde yıpratılmaya çalışıldığına şahit oluyoruz. Daha önümüzde 4.5 yıl var.

Sayın Özlü’ye sordum? ‘’Belediye binası içinde meclis üyeleri için birer oda tahsis edilecekmiş doğru mu?’’ dedim.

Sayın Özlü hemen dönüş yaptı: ‘’Hayır böyle bir şey yok.’’

Bu kadar basit arkadaşlar bu kadar basit. Özlü kendi resmi ağzından açıkladı: Böyle bir şey yok. Resmi ağızdan açıklanmayan bir şeye inanmayın.

Bakınız ben kendisine sordum cevabını aldım. Bu kadar basit.  Özlü’ye sormadan meclis üyelerine birer oda yapılacakmış diye haber yapsam iyi mi olacaktı. Hem haber yalan çıkacaktı hem de Özlü fuzuli işlerle uğraşmış olacaktı. İşte biz bu yüzden kaybediyoruz. Çamur at izi kalsın mantığını bir kenara bırakın. Biz Düzce’yi nasıl kalkındırırız önce buna bakalım. 

Peki bu dedikoduları kim üretiyor? Niye üretiyor? Neden dedikodu yapıyorlar? Ne yapmaya çalışıyorlar? Özlü ile uğraşanlar kimler? Bu gizli kişiler neyin peşindeler?

Mesela bir örnek verelim: EDS’ler faaliyete geçecek diye haber servisi yapıldı.Hani ne oldu? Özlü’nün kendi ağzından duymadım ama haberi okudum. Sonuç sıfır çıktı.

Anladım ki; Özlü yıpratılıyor.

Diyeceğim şu ki; gerçek olmayan bilgilerle, gerçek olmayan dedikodularla, gerçek olmayan iddialarla Sayın Özlü’yü yıpratmayın. Sosyal medyalarda, sokaklarda, kahve köşelerinde, olur olmadık her yerde ileri geri konuşmayın.

Sayın Özlü bizim kalbimizde yer edinmiştir. Özlü’nün İnönü Parkı’nı yıkıp geçmesi 4 yıllık çalışmaya bedeldir. Özlü’nün belediye borçlarını ödemeye çalışması 4 yıllık çalışmaya bedeldir.

Özlü’nün çiftliğe dönen bir belediyede kısıtlamaya ve tasarrufa gitmesi 4 yıllık çalışmaya bedeldir.

Sayın Özlü başkan yardımcısı, danışman ataması yaptıysa iyi yapmış. Milyonlarca liralar harcanırken kimsenin sesi çıkmazken, bu gibi şeylerle Özlü’yü yıpratmayınız. Önce geçmiş yönetimlere bakarak öyle konuşmak gerekir diyorum.

Müsait zamanlarda yazımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Esenkalın…

 
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Sehri ikiye böldü daha ne yapsin yakinda pasaport soracaklar merkeze gelirken. O taslar setler nedir ya
Düzceli - 8.10.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

Sehri ikiye böldü daha ne yapsin yakinda pasaport soracaklar merkeze gelirken. O taslar setler nedir ya
Düzceli - 8.10.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

üstad güzel yazmışsında az objektif olmanı tavsiye ederim olumlu yanlarının yanında olumsuz yanlarda var. Her şekilde değerlendirilmeli bütün olaylar.
hüsamettin - 8.10.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,55

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8