Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Metin KÖSEER

Ne oldu sana Düzcespor’um

20.10.2020 - 09:13:57

Üçüncü Lig 4. Grupta mücadele eden Düzcespor son üç maçında  berabere kalarak hayal kırıklığı yarattı.

Üstelik üç maçın ikisini kendi sahasında berabere kalarak avantaj kaybetti. Sana ne oldu Düzcespor’um demekten kendimi alamıyorum.

Son 3 haftadır liderliği kaçırıyoruz. Dikkat edin puan cetvelinde  ilk 2’den 6.cı sıraya düştük. Yine geçen sene yaşadığımız şanssızlığa geldik.

Teknik Direktör istifa etmiş. Bence erken davrandı ve iyi oldu. Hiç olmazsa önümüzü açmış oldu. Hocamıza ve yardımcılarına bugüne kadar verdikleri emekler için teşekkür ederim.

Maya bazen tutar bazen tutmaz. Düzcespor için tehlike işaretleri Adıyaman maçında belli olmaya başlamıştı.

Kendi sahanda berabere kalıyorsun. Düzcespor çabuk gol yiyen bir takım oldu. Önce golü yiyoruz ondan sonra atmak için çırpınıyoruz. Defans olarak çok hata yapıyoruz.

Futbolda zor olmadıkça hiçbir futbolcu kaleye geri pası yapmaz. Eğer bir takımın defans oyuncusu kaleciye geri pası yapıyorsa o takım her an gol yiyebilir izlenimi verir. Bu milli takım için de geçerlidir.

Sırbistan maçında geri pası vere vere 2 gol yedik. Bu yüzden Düzcespor’un bir an önce toparlanması ve defansa ağırlık vermesi gerekiyor.

Hadi Adıyaman maçında şanssızdık diyelim. Moraller bozuk diyelim, başkan geri dönmedi diyelim. Silivri maçını ne yapacağız?

Silivri takımı 38. dakikada 10 kişi kaldı. Kalan 53 dakikada galibiyeti getirecek bir golü atamayıp gol yersek, beraberlik golünü pozisyon bulup değil, bir futbolcunun şahsi becerisi ile atarsak bu takımdan ne bekleyebiliriz?

Bu iki maçı berabere bitirerek liderliği kaçırdık. Kendi sahamızda Siirt ile karşılaşmadan önce moraller yerine geldi.

Başkan Kapoğlu geri döndü. Tesislerde moral yemeği verdi. Harçlıkları da dağıttı. Hep beraber ne dedik? O SENE  BU SENE dedik.

Bu moralle Siirt maçına çıktık mı? Çıktık… Hani nerede Düzcespor? Hani nerede o futbolcular o hocalar nerede?

Yahu çabuk gol yiyoruz dedim ya… Golü yedik ve arkasından beraberliği yakaladık. Allah be hadi Düzcespor’um derken galibiyeti de yakaladık mı?

Hayda  yine çabuk golü yedik ve sevincimiz kursağımızda kaldı. Siirt beraberliği yakaladı ve istediğini aldı gitti.

Düzcespor üçüncü haftayı da berabere kapatmış oldu. İki maçı kendi sahasında diğer maçı deplasmanda berabere kalarak avantaj kaybetti.

Kendi sahandaki maçları kazanacaksın kardeşim kazanacaksın. Bak diğer takımlar içeride dışarıda vura vura gidiyorlar. Bizim neyimiz eksik arkadaşlar neyimiz eksik…

Başkan geldi paralar verildi. Saha orada duruyor çıkın yüreğinizi ortaya koyun. Ne bu böyle ölü takım gibi oynuyorsunuz?

Hoca da gittiğine göre bundan sonraki haftalarda bakalım ne olacak? Bu arada unutmayalım bizim maç fazlalığımız var.

Önümüzde çok uzun bir maraton var. Haydi futbolcu kardeşlerim beni mahcup edin ve Düzcespor’un kim olduğunu gösterin.

                     MAÇA  GELDİ  UĞURSUZLUK  GETİRDİ

Düzce TSYD temsilcisi Erol Tayhan görevli olmasına rağmen maçın bitmesine 10 dakika kala maça geldi.

Tayhan’ın maçtan yarım saat önce kapıya gelip görev yapması gerekir. Yazdığı isimleri kendi takip edip içeri alması gerekirken ya da TSYD adına görevli bir kişi olması gerekirken kimse yoktu.

Bu işi Düzce İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü elemanları yapıyor. Aslında yasak olmasına rağmen burası Düzce diyerek elemanlara liste verilmiş ve karambol devam ediyor.

Tayhan’ın görevli olmasına rağmen maçın bitmesine 10 dakika kala stada  gelmesi ‘’bakın ben buradayım’’ imajı vermesi herkesi yanıltıyor. Bu şahıs görevini tam olarak yapmıyor.

Bir de Düzcespor galip iken beraberlik golü yedi. Uğursuzluk getirdiği iddia edilen Tayhan’ın maçlara gelmemesi isteniyor.

Görevden çok reklam peşinde koşan bu şahsın görevi bırakması bekleniyor. Koltuğu dahi olmayan Tayhan’ın bakalım daha ne kadar direneceği merak ediliyor.

Esenkalın…

 

 
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8