Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " DÜZCE TEKNOPARK BİNASINI BAKAN ÖZLÜ AÇTI " Haberine...
Türk lirasinin son bir senedeki deger kaybi %20 nin üzerinde. issizlik en az %15 in üzerinde (issiz olupta artik is aramayanlarda var, umutsuz olduklari icin). Enflasyon benim hesabima göre en az %15 (ben yuvarlatilmis. süslenmis , güzellestirilmis rakamlara bakmiyorum). Kalkinma %11 civarina imis. Simdi size sorarim! soru: KALKINMA ORANI ISSIZLIKTEN AZ ISE; ENFLASYONDAN AZ ISE; TL NIN DEGER AKYBINDAN AZ ISE, o ekomoni batiyor demektir. Nokta. Birde tabiki toprak kaybimiz var. Yunan ege adalarimizi sürekli isgal ediyor buna ragmen akp bakiyor. Bir akp secmeni Türkyie seninle gurur duyuyor diye sologan atiyor. Allah AKLIL versin.
külyutmaz - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%60,00

  " BAKAN FARUK ÖZLÜ TEK TEK ANLATTI " Haberine...
Vatandasin cebinde 5 kurus kalmadi, dolayli vergilerle hepsini aldiniz. Simdi yat limanindan bahsediyorsunuz. O yat limani akp li siyasetciler icindir. Asgari ücretle calisan birinin yat limani ile ne isi olur????? Birde asgari ücretle calisacak is bulamayan milyonlarca issiz var tabiki. Haksizliklara tahammülüm kalmadi bir web sitesi kurup haksizliklarla mücadele edecegim. Bunu da hic bir güc engelleyemez.
külyutmaz - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%40,52

  " DÜZCE İHL’NİN KURUCU MÜDÜRÜ VEFAT ETTİ " Haberine...
Dayım,Kızılcahamam İlçemizin 1911 den 1938 yılına kadar sürekli olarak, kurucu müftülğünü deruhte eden Koca Müftü Abdullah Bilgin'in torunu ,Ömer Seyfettin Akdoğan Hocamıza Allah dan rahmet diliyor,vefatında cenazesine katılan,adını Anadolu Kız İmam Hatip Lisesine veren,vefakar,kadirbilir Düzcelilere içtenlikle teşekkürler ederim.Mustafa Bilgin.24.12.2017
Mustafa Bilgin - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%63,51

incirlikte coniler incir yiyor akp ve akp lideri hala Kudüs rajonlari kesiyor. Simdi size sorarim bu bir celiski degilmi??????????? Biraz delikanli olun bu soruma delikanlica cevap verin. Ege adalarimizi yunan isgal etmis akp ve akp lideri hala Kudüs rajonlari kesiyor, yalanmi? Biraz delikanli olun ve bu sorulara delikanlica cevap verin. Akp yi siz iyi tanimak istiyorsaniz akp`nin yaptigi cöp tesislerine bakin, örnek Giresun-Cavuslu, Trabzon-Camburnu. istir kisinin aynasi lafa bakilmaz. Akp bir cöp tesisi bile yapamiyor, her taraf kokuyor, cöp kargalari, fareler, kirli cöp sivilari vs.. vs.. cevre kirlilikleri...
kömürsüz - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,63

Bakiniz 80 milyonluk bir ülke hala kendi savunma sistemlerini, savunma amacli füze kalkanlarini kendisi üretemiyorsa ki üretemiyor bu gercekleri bir kenara birakamazsiniz. Hic kimse kendi tembelliklerine, kendi basarisizliklarina KILIF aramasin. Akp insaat müteaahitleri zihniyeti ile calsiyor bilime dayali, know how a dayali sirketler üretemiyor. Bilimden anlayanlara da bütün kapilari kapatiyorlar. Ben Almanya`nin en saygin bir üniversitesini cok iyi derece ile yüksek mühendis olarak bitirdim, ülkeme dönüp ülkemde calismak istedim akp bütün kapilari yüzüme kapadi. Neymis simdi akp yerli otomibil üretecekmis, simdi sorarim size bir otomobilde kactane rulman var, sen rulman üretebiliyormusun? hayir üretemiyorsun. Sen elektronik motorkumanda beynini üretebiliyormusun? hayir üretemiyorsaun, sen yerli otomobil üretemezsin, ancak yerli montaj yaparsin. Nokta. Nokta. Birde utanmadan yurt DISINDA okuyanlara dil uzatiyorlar, ayiptir ayip hemde cok ayip.
külyutmaz - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,00

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Hocam ne yaparsa yapsınlar, dünya ne kadar sessiz kalırsa kalsın bilsinler ki, her Müslümanın kalbinde, zihninde Mescid-i Aksa yaşar, Mescid-i Aksa hiç unutulmaz. Kudüs, bizim hem ilk kıblemizdir hem de tarihin bize emanetidir. Zafer elbet bizimdir. Saygılar sunarım.
Ali Boz - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,19

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Saygıdeğer hocam, küresel emperyalizm ve onun himaye ettiği siyonist rejim Kudüs üzerindeki haksız işgalini sağlamlaştırmak için her alanda ciddi bir savaş veriyor. Onların bu savaşlarının İslam dünyasında da Kudüs davası etrafında bir birlik ve dayanışmaya sebep olması gerekir ama ne yazık ki bir çıt yok onlardan. ABD ve İsrail’in Kudüs konusunda bu kadar cüretkâr olmasının sebebi İslam dünyasında gerçek anlamda bir güç birliğinin olmamasıdır.
Halis Alioğlu - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,45

  " ABD’NİN KUDÜS KARARI ALTINDA YATAN İNCE HESAP; EVANJELİST TUTKU VE TAASSUP " Yazısına...
Vatandaş isimli kardeş, sen Hıristiyan tarihini okumadan, Hıristiyan mezheplerini bilmeden Celal Erbay hocaya direkt saldırmışsın. Keşke tarih bilgisine sahip olsaydın, keşke Amerika'nın önceki ve sonraki devlet başkanlarının inançlarını araştırsaydın da öyle yorum yapsaydın. Bu kadar câhilâne saldırmak bir okuyucuya yakışmaz. Bakın şu anki ABD neden İsrail'i bu kadar kolluyor, bu kadar yardım ediyor, hiç düşündünüz mü. Amerika, inanç bakımından Hıristiyan olduğu halde neden yahudileri bu kadar koruyor hiç araştırdınız mı? Malesef konuyla ilgili zerre kadar bilgi sahibi değilsiniz. Ben size anlatayım. Aslında Amerikan devlet başkanları hep İsrail'i kollamışlar ve kollamaya devam edeceklerdir, neden derseniz, çünki Evangelist anlayışa göre -Celal Erbay hocamın da dediği gibi- Yahudiler seçkin millettir, İsrail seçilmiş bir devlettir, krallık mutlaka kurulacaktır. Örneğin, geçmiş Amerikan başkanı George W. Bush henüz Irak savaşı başlamamışken tüm dünyanın itiraz ve tepkisine rağmen şöyle demişti: "Irak'a girmek bana Tanrı'dan gelen bir emirdir" Ve bunun sonucunda Irak'a giren Amerikan askerleri yüzbinlerce masum insaları acımasızca katletmiştir.
Ruşen Alioğlu - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,19

  " ABD’NİN KUDÜS KARARI ALTINDA YATAN İNCE HESAP; EVANJELİST TUTKU VE TAASSUP " Yazısına...
"Vatandaş" rumuzlu vatandaşa! Şunu unutmayın, her bir Müslümanın kalbinde, zihninde Mescid-i Aksa yaşar ve unutulmaz. Yazarın yazdıkları hepsi tarihin satırlarından bir alıntı ve de gerçek. Bush, Irak topraklarını işgal ederken Tanrı'dan emir aldığını söylemişti, bu bir demokrasi operasyonudur diyerek bütün gözleri ve akılları uyutmuştu. Tabii,kimse bu sözün ne manaya geldiğini anlayamadı maalesef. Herkes "Bu bir demokrasi operasyonudur" sözüne odaklandı. Evet bu sadece gösterilen sebepti. Aslında Bush'un “tanrının emri” sözleri tesadüf değildi. Nitekim Roosvelt şunu itiraf etmiştir: "Politikada hiçbir şey tesadüfi değildir. Bir şey vuku buluyorsa o hadisenin önceden planlandığından emin olabilirsiniz.". Bu itiraf bir inanışın en güzel örneği idi. Bush bir şeyleri gerçekleştirmek için tanrıdan emir aldığını dünyaya haykırmaktan çekinmemişti. Peki hiç düşündünüz mü, neydi Bush'un bahsettiği bu görev. İşte bu görev, tamamen EVANGELİST inanışın saplantısının tezahürüydü. Lütfen tarih okuyun ve gerçekleri görün "VATANDAŞ" bey!
Ruşen Alioğlu - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,45

  " ABD’NİN KUDÜS KARARI ALTINDA YATAN İNCE HESAP; EVANJELİST TUTKU VE TAASSUP " Yazısına...
DEĞERLİ HOCAM, KIYMETLİ VEKİLİM; YÜREĞİNİZE SAĞLIK, ÇOK GÜZEL AYDINLATICI BİLGİLER VERMİŞSİNİZ. YURT DIŞINDA OLDUĞUM VE İŞLERİMİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI SON İKİ YAZINIZI BUGÜN OKUYABİLDİM. YAZILARA GENELDE YORUM YAPMAM, OKURUM FAYDALANMAYA BAKARIM. VATANDAŞ RUMUZLU ARKADAŞIN YORUMUNA TAKILDIM.'' SAÇMALAMIŞSIN HOCA''' ÜSLUBUNU YANLIŞ BULDUĞUM İÇİN YAZMAK İSTEDİM. TARİH OKUMADIĞI BELLİ DİKKATE ALMAK GEREKİR Mİ? BİLMİYORUM. GERÇİ ARKADAŞ KENDİSİNİ ÖZETLEMİŞ ''MENFAAT, TARAF OLMA VE ÇIKAR SAĞLAMA DÜNYASI'' DİYE!... BİR İNSANDA OLMAMASI GEREKEN HASLETLER. SİZ OKURLARINIZI AYDINLATMAYA DEVAM EDİN KIYMETLİ HOCAM...
MUSTAFA81 - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,51

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
"Andolsun ki, biz onlardan öncekileri de imtihandan geçirmişizdir. Elbette Allah, doğruları ortaya çıkaracak, yalancıları da mutlaka ortaya koyacaktır." "Yoksa kötülükleri yapanlar bizden kaçabileceklerini mi sandılar? Ne kadar kötü (ne yanlış) hüküm veriyorlar!" (Ankebut; 3,4)
Özgecan Arslan - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,94

  " ABD’NİN KUDÜS KARARI ALTINDA YATAN İNCE HESAP; EVANJELİST TUTKU VE TAASSUP " Yazısına...
Vatandaş rumuzlu vatandaşa!!! Yazarın cümlelerinde ne yanlış gördünüz ki, ön yargılı davranarak bir de"Hoca, saçmalamışsın, boşuna hayali düşman yaratma" diye uyarıda bulunuyorsunuz? Vatandaş bey, siz önce ABD'nin kuruluş tarihini okuyun lütfen. İngiltere'den ayrılan 13 İngiliz kolonisi tarafından kuruldu. Ayrıca, ABD'nin neden İsrail'i bu kadar koruyup kolladığı Evanjelist inanışla alakalı bir durum. Evanjelikler Yeni Ahit'in yanında Eski Ahit'e de inanıyor ve hayatlarında buna çok yer veriyorlar. Eski Ahit'te de (Old Testament) yahudilerin önemli bir kavim olduğundan bahsediliyor. Ayrıca bu evanjeliklerin Tanrı'nın Krallığı inanışları çok önemli yere sahip. Mesih yeniden gelecekmiş, Hristiyanlardan bir dünya devleti oluşturacakmış. Yani inançları ile alakalı, fakat yanlış bir inanç ve taassup var ortada. Lütfeden düşünmeden yorum yapmayın. Tarih kitaplarını okuyarak bilgi edinin, öyle yazım "vatandaş" bey.
Vatandaş rumuzlu vatandaşa cevap - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,81

  " ABD’NİN KUDÜS KARARI ALTINDA YATAN İNCE HESAP; EVANJELİST TUTKU VE TAASSUP " Yazısına...
ABD'nin mazisi çok uzağa gitmiyor. Günümüzde dünyanın süper gücü durumunda olan Amerika Birleşik Devletleri aslında köklü bir geçmişe sahip değil. sadece 236 yıllık bir geçmişe sahip olan Amerika Birleşik Devletleri şu an dünyaya hükmeder durumda.İşin en ilginç tarafı ise ABD’nin, zamanında bir İngiliz kolonisi durumundayken yepyeni bir devlet olarak ortaya çıkması.
Hızlı ve Öfkeli - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " ABD’NİN KUDÜS KARARI ALTINDA YATAN İNCE HESAP; EVANJELİST TUTKU VE TAASSUP " Yazısına...
Hocam Kudüs bize Hazreti Ömer’in, Yavuz Sultan Selim’in, Kanuni Sultan Süleyman’ın emanetidir. Kudüs bizim davamızdır. Türkiye var olduğu sürece Kudüs'e, Filistin halkına desteğimiz devam edecek.
İskender Kaplan - 23.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,22

  " YILIN KİŞİSİNDE KIYASIYA BİR MÜCADELE " Haberine...
Dizlerimi ameliyat ederek beni sağlığıma kavuşturan Dr.Erkut Karaca ve Fizik öğretmenimiz Adem Akkuş'u tebrik ediyorum bu başarılarından ötürü. Sizinle gurur duyuyorum.
Türkan Uysal - 21.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,63

  " TREN, HAVA ALANI, TRAMVAY! " Yazısına...
tesekkurler hep yapariz bunlari.tabiki eskilere donemeyiz ama gelecektede bir sey yapamiyoruz. eksigimiz yok diyenlere yol su kara hava tasit bina isyeri eksigimiz yok ama su insanlarin perisanliklarina bi bakin su.arka sokaklara.bakin.su goz yaslarina su sefalet acliklara bakin.sefil insanlari gorun evet her sey yapilir yapiliyoda ama siz asil eksikleri gormuyor yada gormek istemiyorsunuz cagdasulke boyle olur bunlari soylerken sıkılmıyorsunuz.siz once dedimya arka sokaklara.bakin....
nazir - 21.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,14

  " YILIN KİŞİSİNDE KIYASIYA BİR MÜCADELE " Haberine...
Erkut Karaca ve Adem Akkuş bence bütün dünyada ve gelecek nesiller içinde önemli bir buluş gerçekleştirmişler. Tebrik ediyor böyle çalışkan ve üretken araştırmacı beyinler ödüllendirilmeli diyorum. Adayım sizsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim.
Mehtap Yıldız - 21.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,15

  " YILIN KİŞİSİNDE KIYASIYA BİR MÜCADELE " Haberine...
Dizlerimi ameliyat ederek beni sağlığıma kavuşturan Dr.Erkut Karaca ve Fizik öğretmenimiz Adem Akkuş'u tebrik ediyorum bu başarılarından ötürü. Sizinle gurur duyuyorum.
Türkan Uysal - 21.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,58

  " YILIN KİŞİSİNDE KIYASIYA BİR MÜCADELE " Haberine...
Erkut Karaca ve Adem Akkuş bence bütün dünyada ve gelecek nesiller içinde önemli bir buluş gerçekleştirmişler. Tebrik ediyor böyle çalışkan ve üretken araştırmacı beyinler ödüllendirilmeli diyorum. Adayım sizsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim.
Mehtap Yıldız - 21.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,35

  " Yılbaşı kutlamak günahmış mış, sanane! " Yazısına...
Düzce İslam hassasiyeti olan ender bir ilimiz ve öyle kalmalı.
Abdullah - 21.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " Yılbaşı kutlamak günahmış mış, sanane! " Yazısına...
Çorbada bizim de tuzumuz olsun misali bir kaç bilgi de biz ekleyelim...Christmas Hristiyan aleminde Batı Kilisesi (Katolik) tarafından Hz. Isa nın doğumu olarak kabul edilir ve MS 4. Yüzyıl ortalarından itibaren 25 Aralalık ta kutlanır. Doğu Kilisesi (ortadoks) ise Hz. Isa nin doğumunu 7 Ocak ta kutlar. Dolayısıyla Ortadoks Hristiyanların Christması 7 Ocak tarihindedir. Yılbaşı ise 31 Ocak ta kutlanır. Sadece ve sadece miladi takvime göre bir takvim yılın bitişi, yeni bir takvim yılının başlangıcını temsil eder. Bu kısa açıklamada görüleceği gibi 31 Aralıkta kutlanan Yılbaşı nın hristiyan dini ve gelenekleri ile bir ilgisi yoktur. Ama çeşitli nedenlerle ilgi kurmaya çalışanlara da söylenecek bir şey de yoktur. Ülkede malum demokrasi vardır. Herkes şimdilik istediğini düşünme hakkına sahiptir (!) Memlekette bu kadar sorun var iken bu tarihleri birbirine karıştırıp milleti yılbaşını kutlayanlar dinen gunahkardır, kutlamayanlar ise dine uygun davranırlar gibi yorumlarda bulunmak en azından cehalettir, milli bütünlüğümüzü bölmeye yardım eder...
OKUYALIM-ÖĞRENELİM - 21.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%61,76

Keci Adasini savunamayanlar Kudüs`ü hic savunamazlar. Fazla söze gerek yok. Nokta.
külyutmaz - 21.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%68,57

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8