Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " SARIYAYLA NAZMİ ÇİLOĞLU BARAJI TAMAMEN DOLDU " Haberine...
İnşallah hep dolu kalır suyu verene şükürler olsun aminnn
Recep - 23.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,47

  " KÖY DEPOSUNA MÜDAHALE EDİLDİ " Haberine...
Düzce Bütünşehir olmalı
Vatandaş - 23.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,53

  " KÖY DEPOSUNA MÜDAHALE EDİLDİ " Haberine...
Doğanlı köyü bu suyu yıllardır böyle kullanıyor yazık kimsenin sesi çıkmıyor hem markete hemde devlete su parası veriyor hayvan bile içemez o suyu
Mazenef - 23.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,43

  " DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ İŞADAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ " Haberine...
Teknorot fabrikası üniversiteye 1 milyon dolarlık proje verdi Sarsılmaz silah fabrikası üniversiteye 2 milyon dolarlık savunma sanayi projesi verdi Standart profil fabrikası üniversiteye 500 bin dolarlık geliştirme projesi verdi Nefis süt ürünleri mandırası üniversiteye 100 bin dolarlık proje verdi Nobel ilaç fabrikası üniversiteye 500 bin dolarlık araştırma projesi verdi Düzce kabuksuz kabak üreticileri üniversiteye 100 bin dolarlık proje verdiler Düzce Fiskobirlik fındık ıslahı için üniversiteye 250 bin dolarlık proje verdiler MDF üreticileri üniversiteye 150 bin dolarlık araştırma geliştirme projesi verdiler Düzce süt üreticileri üniversiteye proje verdiler Düzce kestane üreticileri Üniversiteye proje verdiler Düzce ceviz üreticileri üniversiteye proje verdiler Düzce Ihlamur üreticileri üniversiteye proje verdiler Düzce tavuk ve yumurta üreticileri üniversiteyle çalışma kararı aldılar Düzce tekstil ve konfeksiyon üreticileri birliği üniversite ile ortak projelerde çalışma kararı aldılar Akçakoca balık ve deniz ürünleri iş adamları üniversitede Su ürünleri bölümü kurmak için kaynak vereceklerini taahhüt ettiler Daha neler neler oluyor! Düzce üniversitesi ilk beş arasına girdiği gibi ABD stanfırd üniversitesi gibi oluyor. Hay allah ben hayal mi görüyorum?
Üniversiteli Bilim İnsanı - 23.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,17

  " DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TERCİH GÜNLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI " Haberine...
Ne gibi icatlar buluşlar yenilikleri tanıttınız çocuklar? Ürettiğiniz ne var? Bir yenilik bir icat mı var da tanıtım yaptınız? Düzcenin yağmalanan arazileri mi tanıttınız? Düzcenin yağmalanan ormanlarını mı anlattınız? Deprem bölgesi olan Düzcede: 3-4 kat yerine çakal memetin 15-20 kat verdiği ruhsatları mı tanıttınız? Düzcenin iskan tarihini mi? Düzcenin su kaynaklarının nasıl kullanılacağını mı? Düzcenin nasıl imar rantına kurban edilğini mi anlattınız? Ağaç ve odunun üniversitede nasıl mobilya ve dekorasyon haline getirildiğini mi? Hastaneye bir düşenin nasıl abone hasta haline getirildiği mi? Üniversitedeki reklamatik laboratuarlarda bilimsel çalışmaların nasıl yapıldığını mı anlattınız? hayırlı olsun!
konuralp İsmail TÜKENMEZ - 23.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,82

  " AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARACAN DÜZCE'YE GELDİ " Haberine...
Yanlış görmüşşün orada gördüklerinin çocukları, kocaları yada bir tayin için bekleyenlerdir. bunları bir iki defa getirirler sonra işleri olmayınca vallahi hiç birisini bir daha böyle yerlere getiremezler. beklentileri olanları toplamışlar salona bir ay sonra tekrar git aynı salona başka başla kadınları bulacaksın her defasında kullanıp attıklarının sayısını bir hesaplasan düzcenin yarısı eder. bundan sonra denize düşen yılana sarılır. allah kolaylık versin
Dümdüz köylü rifat - 23.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,90

  " Günün Dikkat Çekeni: İsmail Acar " Haberine...
İsmail Acar aynı teşkilatın personeli. Düzce Vergi Dairesi Şefliğinden, Akçakoca Vergi Dairesi Müdürlüğüne atanması takdir edilecek bir durum. İş, ehline verilmiş. İsmail beyin yeni görevi hayırlı olsun. Kendisine sağlık ve âfiyetler, yine üstün başarılarının devamını dilerim.
Ahmet Destereci - BOLU - 23.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,25

  " EĞİTİM BİRLİĞİ VE OKUL " Yazısına...
Nerelerdesin azizim vallahi kayıp ilanı verecektim.
Demokrasi Aşığı - 23.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,79

  " YORUMLARA CEVAP VERİYORUM " Yazısına...
Düzce'de birşeylerin degişecegine inanmıyorum çünkü Düzce'de çalışmayan bu zihniyet ne yatırım proje üretmeden rekor oy alanlar kime hizmet ediyor Düzce'de hizmet bekliyor kim Düzce'ye hizmet edecek merakla bekliyoruz köseer
Kemal hızel - 22.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,62

"Türkiye seninle gurur duyuyor" bu sologani ben atmiyorum, akp secmeni atiyor bu sologani. 2002 yilinda 1 Euro 1,65 TL bazen 1,7 TL civarinda idi, bugün 1 Euro olmus 4,63 TL. Askerimiz akp iktidari döneminde cuvallandi, Ege dalarimiz akp iktidari döneminde Yunan isgali altina girdi. Son Nato skandali akp iktidari döneminde oldu. Mavi marmara baskini akp iktidari döneminde meydana geldi. Binlerce fetocu vatan haini akp iktidari döneminde devlete SIZDI. Akp secmeni hala "Türkiye seninle gurur duyuyor "diye sologan atiyor. Allah AKIL versin! amin.
külyutmaz - 22.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%63,16

  " YORUMLARA CEVAP VERİYORUM " Yazısına...
sn köseer sorun sizin ne anlattığınız değil karşınızdakinin ne anladığı veya ne anlamak istediğidir.
h.zengin - 22.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ İŞADAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ " Haberine...
Sürekli böyle toplantılar yapılıyor proje proje diye peki şimdiye kadar yapılanlardan hangi sonuçlar çıktı? Düzcedeki sanayi kuruluşlarından hangileri Üniversiteye proje ve kaynak verdi de bir yenilik yada bir gelişme sağlandı? Bunlar reklamdır, dostlar alış verişte görsündür, 31 adet rektörün görevden alınma kararnamesi hazırdır yakında abbaslar ve abbaseler, hayırlı yolculuklar diliyoruz. Üniversiteyi şerifoğlu parke fabrikasının reklam ve satış departmanı gibi gören zihniyetin sonuna geldik. Übniversite dökülüyor bilim ve bilim adamlarına yönelik kalite ve seviye geliştirmek yerine artistlik işler ile zaman öğütülüyor. Teknolojik gelişmeler önemlidir.
uzaktaki Bilim Adamı - 22.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,54

  " YORUMLARA CEVAP VERİYORUM " Yazısına...
teşekkür ederim bu konuda hassas davrandigin için gerçekten halkın gözüyle bakıyorsan iddia ettiğim çıkma alanlara örülen bordür taşının faturası mevcuttur intaş adına kesilmiş ve parası tarafimca ödenmiş,benim sana tavsiyem sen bu konuyu git iyi öğren her yazında karşına cikacam bilgin olsun.
bilgin olsun - 22.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,40

Bugün önemli bir televizyon kanalinda kabine degisikligi olabilecegine dair bir haber duydum. Kabine degisikligi olursa iyi olur. Ülkemizin sanayisinin önü acilmali. Sanayinin sorunlarini cözebilecek sanayiden gelen yeni bir bakana ihtiyac var. Sanayimizin sorunlarini sanayiden gelenler yani bizzat sanayinin icinde calismis kisiler daha iyi cözerler. Döviz fiyati artislarini durdurmanin en etkili yolu know how a dayali üretimi gelistirmektir.
külyutmaz - 22.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,69

  " DÜZCE BELEDİYESİ KARAYOLLARINDAN ALT GEÇİT TALEP EDECEK " Haberine...
daha çok beklerız alt geçıt üst geçıt çok beklerız.
dzcll - 21.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%59,22

  " Maalesef yine Keleş’i andık! " Yazısına...
Aydın Bey; Nerede isyan ettiyseniz, sıralı liste yapıp link atarsanız seviniriz. Yıllardır takip ediyorum gazetenizi, söylediğinizin aksine bahsettiğiniz tutumun tam tersini gazetenizden gördüm hep. Yayınlanmasa da olur bu gönderi, sorun değil. Ama bu ülkede doğruları konuşmadıkça hep beraber daha kötüye gidiyoruz. Geçte olsa yazdıklarınız güzel olmuş. Yayın politikanızı tam olarak tarafsız bulmasam da, severek okuyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Düzceli - 20.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,42

  " DÜZCE'DE TEK KÖKLÜ FINDIK ÇALIŞMASI TUTTU " Haberine...
Slm Alykm bu güzel bir fikir hayırlara ve bereketler allahım Nasip etsin inşaallah kolay gelsin .
Nevzat Akcay - 19.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,82

  " ÖZEL ARAÇLARA DA KIŞ LASTİĞİ ZORUNLU " Yazısına...
Özel araçlara kış lastiği zorunluluğu yok. Uydurma haber yapmayın
Selçuk satıcı - 18.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,59

  " CNGLİ OTOBÜSLER DÜZCE’DE " Haberine...
Bütün projeleri KELEŞ hazırlattı kredilerin çıkarttı yatırımlar başladı takdiri hazırcılar alacak. Ne garip dünya. Bu mudur adalet bumu dur vefa yazık.
Hasan - 17.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,10

  " MTV VE ZAMLAR " Yazısına...
Ömer Bey, çok doğru bir tespit. Çok iyi bir yazı. Savunma sanayi çok önemli. Savunma sanayi, sanayinin babasıdır, savunma-silah sanayisi olamayan ülkenin sanayisi yetimdir. Saygılarımla
Muzaffer Çabukoğlu - 17.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,47

  " İKİNCİ TAKSİT İÇİN SON TARİH 30 KASIM " Haberine...
İl dışında yaşayarak düzce de Konut sahibi olanlar için düzce belediyesinin internet üzerinden ödeme imkanı sağlaması gerekli.
Düzceli - 17.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,17

Akp iktidari neden bir Türk kalkani üretemiyor. Akp Türk kalkani üretttide buna Kemalistlermi engel oldu? hayir olmadilar. Bilim Bakani sayin Mr. Dr. Özlü Türk kalkani ürettide buna biz Kemalistlermi engel olduk yani? hayir hic kimse engel olmadi. Türk Kalkani üretmek lazim. Sayin okurlar Sizleri aydinlatacagim beni izlemeye devam edin.
Türk Kalkani Üretmak lazim - 17.11.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,50

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8