Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " ÇİFTÇİLERE ÇKS KAYDI UYARISI " Haberine...
sayın başkan ÇKS yı yaptırmak için tarım müdürlüğünden aldığımız dosya ile ziraat odasına geliniyor.ancak:benn bu yıl içerisinde zıraat odasına dört defa kendin bizzat iki defada kardeşimi gönderdim ancak burada bulunan görevlilere yaptıkları yanlışı düzelttirmek mümkün olmadı. burada 3veya 4 bayan oturuyor sizden evrakları alıyor bilgisayar çıktısını alıp mühürleyip aidatı almadan evrağı size vermiyor kimsenin aidata itirazı yok.ancak bizzat anlatmama rağmen istediğim değişikliği yaptıramadım. çünkü bu kızlar beni dinlemiyor kafalarına göre takılıyor bu durumdan tarım müdürlüğündeki görevlilerde muzdarip.dahada acıklısı buradaki görevliler sizi dinleyeceklerine kahveyi nasıl içeceklerini konuşuyor.benim bildiğim gelen misafire çay kahve ikram edilir.benim aidatımla maaş alan bana çay bile ikram etmiyor.teklif bile etmiyor. çaydan vaz geçtim.bizleri dinleselerde evraklarımız doğru yapıp biz tekrar tekrar tarım müdürlüğü ile oda arasında mekik dokumasak. odada evrak işlerini yapan bayanlardan başka kimse bulunmadığından bu problemleri anlatacak yetkilide bulunamıyor. lütfen biraz ilgi ve saygı.
h.zengin - 29.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,56

  " Bu Çöpün Altında Siz Kalırsınız! " Haberine...
Bugün Orman Bakanı Son 43 yılın en kurak kışı ama melen çayı sayesinde önümüzdeki 2 yıl içinde Istanbulda su sıkıntısı görmüyoruz dedi. Şimdi sormak isterim Bu kadar önemli bir su kaynağına taş atma mesafesinde çöp toplama tesisi nasıl olabilir? Düzce ki deprem bölgesidir tesisdeki mebran yerinden oynasa Istanbullunun içme suyuna zehir boşalacak. Anladık Düzceli köylüleri kimse kaale almıyor ama Istanbulun içme suyunu zehirlemenin sorumluluğunu kim alacak? ISKI maalesef manipüle edilmiş belediyeler tarafından istenilen tarafa çekilir hale gelmiştir. Orman ve Su işleri Bakanlığı birinci dereceden bu bölgeyi koruma altına almalı ve artık noktayı koymalıdır!
Yusuf - 28.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,72

  " KARAYOLLARI KARAYA OTURDU " Yazısına...
Çok karamsar ve güçlü eleştirmesin bir defacık düzcenin iyi olan yönlerini yazıverde ortalık rahatlasın
- 28.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,62

  " YILBAŞI ÇILGINLIĞI BAŞLADI " Yazısına...
Sanane birader isteyen kutlar isteyen kutlamaz. Bilip, öğrenmeden yorum yapmayın. Yeni yıl kutlamak hiçbir dinde var olan dini bir olay değil. Tarihleri yeni yıla yakın diye Christmas ile karıştırmayın şunu. Christmas hristiyanların kutladığı bir olgu ve bir çoğunda yeni yıldan önceki hafta, bazı ülkelerde de yeni yıldan sonraki hafta kutlanıyor. Yeni yılı kutlamak niye batıyor, kutlamazsın olur biter. SANANE BİRADER?
Düzceli vatandaş - 28.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,38

  " YİĞİT BAŞKAN'DAN ANKARA ÇIKARMASI " Haberine...
Muzaffer Başkan'ım tam tuttuğunu koparma zamanı,al alabildiğini seçim yaklaşıyor sonra başına ekşiriz ona göre şimdiden bizden söylemesi.
hemşerin - 27.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,69

  " TÜRKİYE İNANDI, DÜZCELİLER İNANMADI " Yazısına...
Mesela,Düzce'de senin gibi yiğitçe,mertçe yazabilen kaç kalem var abi?
Cem - 27.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,91

  " BAKAN FARUK ÖZLÜ TEK TEK ANLATTI " Haberine...
Yapın yapın yapın !!!! aman arkadaşlar bu projeleri hemen hemen yapın gerçekleştirin Erbakan hocanın fabrika temellerine dönmesin yapacaktık ama iktidar ömrümüz yetmedi denmesin ÇOK ÇABUK ACELE EDİN 2018 yılı ekonomisi kasıp kavuracak, yılbaşından hemen sonra iğneden ipliğe zamlar yağmur gibi yağacak. Kaldı ki ÖZLÜ'nün bakan olarak kalacağı şüphelidir. Bakanlıktan ayrıldığı gün bu projeler hikaye olacaktır. Çünkü bu projelerin 5 yıllık kalkınma planında ve 2018 genel bütçesinde ne kaynakları var ve ne de karşılıkları var aman arkadaşlar bu projeleri hemen hemen yapmak için ne gerekiyorsa yapınız. düzce olarak rica ediyoruz: hiç zaman kaybetmeyiniz
İsmail Hakkı İşbilen - 25.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,65

Ege Adalarini kaptirmislar Yunana yani Yunan isgali altina girmis bircok adamiz. Akp`nin önde gelenleri hic bisey olmamis gibi sorumsuzsuzca hala halkin karsina cikip konusabiliyorlar hatta gülüyorlar. Ey insaf be kardesim!!!!!! insanda biraz sorumluluk olur, insanda biraz utanma duygusu olur. vatan topraklarini düsman isgaline sokmak vatan hainligi degilmi??? Bize okullarda böyle ögrettiler. Bize atalarimiz, dedelerimiz, hocalarimiz vatan hainligi konusunu yanlismi anlatti? hayir bence onlar dogrulari söylediler. Bu akp`li sorumlular askerlik yapmadilarmi?? bunlar askerlik yemini etmedilermi????? Ne hale gelmis ülkemiz???? Birde secmenleri bunlara "Türkiye sizinle gurur duyuyor" diyor. Hayir Türkiye onlarla utaniyor!!!!!
külyutmaz - 25.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%71,62

  " SAĞLIK MÜDÜRܒNDEN 122’YE ZİYARET " Haberine...
Arayanların ciddi psikolojik sorunu olmalı. Zira, 911 örnek alınarak oluşturulan sistemi ihtiyacı olanlar bile kullanamıyor. Amerika'da 911'i yanlışlıkla arasanız bile size dönerler. Eğer böyle önemli bir hattı gereksiz yere ararsanız, hakkınızda işlem yapılır. Benzeri bir yasal düzenlemeyi yapmak bizim için neden zor olsun? 911!i aradığınızda konu ne olursa olsun, kayda alınır ve takibi yapılır. BİMER ve CİMER gibi takip yapar. WhatsApp ve mesaj uyumludur. Bizde 112'yi arayınca ya yangın vardır ya birini hastaneye yetiştirmek söz konusudur yada polisiye bir olay vardır.112'yi arayınca bizde karşılama mesajı çıkıyor. Sonra telefonu açan görevliye şikayeti iletiyorsunuz. Ya sizi ilgili birime aktarıyor veya şimdi vereceğim numarayı arayın diyor. Yani santral görevi yapıyor. Bu zaman kaybına ne can dayanır ne mal. Bir de belediye hizmetleri 153 gibi kapsama alanı dışında kalan hizmetler var. 112 hem yönetim sistemi hem de anlayışıyla yenilenmezse sadece böyle psikolojik sorunu olanlar arayacaktır.
ömer sivrikaya - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,47

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Hocam bunların hepsi ABD, Siyonist İsrail ve Avrupa ülkelerinin, yani Hıristiyan dünyasının oyunları. Türkiye tüm bu gerçekleri görmemezlikten gelmemelidir, çünkü büyük İsrail krallığı ideasının içinde Türkiye toprakları da vardır. Siyonistler, masonlar ve Evanjelikler aracılığı ile kendi fikirlerince “tanrıyı kıyamete zorlamaktadır”lar. Görünen o filmlerden kahramanlık karelerini izlediğimiz dünyada ki barışın teminatı (!) Amerika'nın kimler tarafından yönetildiği aşikardır. Bu sistem insanlığa kan ve gözyaşından başka bir şey getirmemiştir. Tüm bu planları bozacak olan güç "İslam Birliği"nden geçmektedir. Bu yüzden Türkiye'nin izleyeceği siyaset İslam merkezli olmalıdır.
Serkan Mahmudov - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,43

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
İsrail devleti için her kesimi her şartta kullanmayı ilke edinen Siyonizm bu uğurda her yolu denemekten, katliam yapmaktan kaçınmıyor. Zaten güçlü olmayı hak sebebi sayan Siyonizm her anlamda gücü elde etmek için kendini buna mecbur hissediyor Amerika üzerinde de bu sistemi uyguluyor. Hatta ABD Genelkurmay Eski Başkanı Thomas Moorer şöyle demişti: "Şimdiye kadar hiçbir başkanın İsrail'e karşı koyduğunu görmedim. İsrail her zaman istediğini elde eder. Amerikan halkı eğer İsrail'in devletimiz üzerindeki etkisini bilseydi hemen ayaklanırdı. Milletimizin neler döndüğünden haberi yoktur." İlginç, kendileri bile İsrail'e alet olmaktan kurtulamamışlar.
Selin Yaprak - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,95

  " ABD’NİN KUDÜS KARARI ALTINDA YATAN İNCE HESAP; EVANJELİST TUTKU VE TAASSUP " Yazısına...
Aslında bütün yollar Ortadoğu'ya çıkıyor... Amerika ve İngiltere’de 19’uncu yüzyılda ortaya çıkan Evangelist hareket, ilk önce Hıristiyan din otoriteleri tarafından dikkate alınmasa da, şu anda Hıristiyanlık’ın en güçlü kolu konumunda. Özellikle 2. Dünya Savaşı sonrası güç kazanmaya başlayan hareket, dünyanın birçok yerine yayıldı. Evangelistler 1950 yılında sadece 4 milyon kişilerdi. 2004 yılında toplam sayıları 500 milyona ulaştı. Evangelistler dünyadaki Hıristiyan nüfusun 4’te birini oluşturuyorlar. Her gün yaklaşık 52 bin kişi Evangelist oluyor. 2050 yılında tüm Hıristiyan nüfusunun yarısı olacakları tahmin ediliyor. 70 milyon kişilik nüfusla en çok Amerika’da yaşıyorlar. Amerika’nın ardından en yoğun bulundukları ülke Brezilya (30 milyon). Evangelistlerin şu anki güçlü durumu 1970’li yıllarda ortaya çıkan yeni-Evangelizm akımıyla oldu. Şili’de Hıristiyanlar’ın 4’te biri Evangelist. Fas’ta halkı Evangelist yapmak için çalışan 150 misyoner var. Kaliforniya’da ünivesitede ders olarak okutuluyor. Evangelist düşüncede geniş yere sahip olan Tevrat’taki Babil, günümüzdeki Bağdat şehri ve Kaldani diyarı da Irak’tır. Evangelistlerin inanışlarına göre dünyanın bir gün tamamen Evangelist olması için Müslüman topraklarına da girilmesi gerekmektedir. Bütün Museviler bir gün İsrail’e dönüp Evangelist olacaklar ve dünya üzerinde yeni bir dönemi başlayacaktır. KAYNAK: Prof.Dr. ATA ATUN'un "Bütün Yolar Ortadoğu'ya Çıkıyor" isimli makalesinden alıntı.
Doğrucu Metin - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Hocam yazdıklarınız harfiyen doğru olmakla birlikte birkaç şey de ben yorum yazmak istiyorum. Yakın tarihe baktığımızda 1800 senesine kadar mason localarına yahudi alınmıyordu. 1800'den sonra aralarına 1 tane yahudi aldılar oda biz herkese eşitiz demek için. Masonluğu kuranlar aslında protestanlardır. Protestanlık yani evanjeliklik yahudileri kullanırlar. Çünkü yahudilerin ne kadar zalim olduklarını biliyorlar, bu yüzden onları sahaya sürüyorlar. Bugün Siyonizm de İsrail de aslında kukla. Asıl güç Hırisityanlarda yani Evanjeliklerde(protestanlar). Nato'nun bayrağında bile haç işareti var. Şöyle düşünün protestanlık İblis'in dini Mesih'e giden yol ise Evanjelizm'dir. Bunlar istiyorlar ki Yahudiler güçlensin ve dünyaya savaş açsın, Ye'cüc ve Me'cüc'le savaşsın, sonra Mesih gelsin, .Evanjelizm'e biat etmeyenler kim olursa olsun Mesih tarafından yok edilecek zaten onlara göre. ABD'yi kurulduğundan beri yönetenler İngiliz kökenli beyaz Protestanlardır.
Öğrenciniz Muhammet - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " ABD’NİN KUDÜS KARARI ALTINDA YATAN İNCE HESAP; EVANJELİST TUTKU VE TAASSUP " Yazısına...
Hocam çok doğru ve ilmî/tarihî şeyler paylaşmışsınız. Evanjelistler, Protestan Hıristiyanlığın bir koludur, daha doğrusu Yahudilerin üstün ırk fikrini ve kurulacak büyük İsrail'in meşruiyetini Hıristiyan alemine İncil'i kullanarak yutturmaya çalıştığı tahrif edilmiş Hıristiyanlıktır. Şöyle ki, Evanjelikler büyük İsrail'in kuruluşuna yardım edecek, büyük İsrail kurulunca Mesih Hıristiyan aleminin başına geçecek ve dünya hakimiyeti kuracaktır. Bunun için önce büyük İsrail'in kurulması şarttır.
Cabir USTAOĞLU - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,41

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Nasıl ki PKK-ABD ilişkisi tam bir gizlilik içinde ve sinsice yürütülüyorsa, aynı şekilde PKK-İsrail ilişkisi de aynen o şekilde yürütülmektedir. Ama biz hâlâ onların yaldızlı sözlerine kanarak kendimize dost olarak görmeye devam ediyoruz maalesef.
Halis Alioğlu - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,68

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Saygıdeğer hocam, şu an modern Firavun olan Amerika ve onun kurduğu despot düzeninin kurduğu simülasyonda yaşıyoruz. Tek yaptıkları korkutup yönetmek, tek stratejileri bu. Ama Müslümanlar olarak biz sahte bir hayat yaşıyoruz. Acizce, korkakça bir hayat. Böyle yaşamak, yaşamak mıdır bilemiyorum ki...?! Tıpkı Firavun gibi her türlü zalim yok olmaya mahkum olacaktır elbet bir gün. Şu da unutulmamalıdır ki, dünyanın en büyük devrimcileri Peygamberlerdir. Hz İbrahim ve Hz. Musa, dünyanın en büyük kapitalist-köle düzeni olan Nemrut ve Firavun düzenlerini yıktılar. Hz. Muhammed (s.a.v.) de Mekke’deki kapitalist sömürü ve kölelik düzenini yıkarak devrim gerçekleştirdi, adil bir düzen kurdu. Nasıl Firavun boğulup yok olup gitmişse modern Firavun’u taklit eden Amerika da yok olup gidecektir muhakkak. Modern Firavun’un karşısına dikilen Musalar inşallah bizler olacağız hocam. Saygılar, sevgiler...
Ruşen Alioğlu - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,49

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Amerika ve İsrail'in yaptığını aynen eskiden Firavun yapıyordu. Firavun, tüm Mısır'a işkenceci, katliamcı çetelerini salıp korku salıyordu. “Korkut ve yönet” yöntemi egemen olmak için uyguladığı en büyük stratejiydi. Ne yazık ki bugün Amerikan modele uymayanların NATO ile katliama tabi tutulup yok edilerek korku salınmasını görüyoruz. Ama birkaç devlet hariç İslam ülkelerinden hâlâ ses yok.
Mehmet Kilerci - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,41

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
ABD ve İsrail arasındaki derin siyasi, kültürel ve dini ilişkiyi anlamak; hem ABD’nin Ortadoğu politikasını daha doğru analiz etmek için hem de ABD ve İsrail dostluğunun dünü, bugünü ve geleceğini iyi okumak gerekiyor. Çok önemli konuya değinmişsiniz Celal Bey
Kaan Dusseldorf - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,17

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Rabbim zalimlere fırsat vermesin. Bakın Hollywood'un filmlerine, Hollywood bu inancı destekleyen filmler yayınlamakta ve böylece de insanlar üzerinde Kıyamet korkusu paranoyasına yol açmaktadır.
Halil Yahya - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,65

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Evanjelistlere göre Tanrı, insanları iki kategoriye ayırmıştır: Yahudiler ve Yahudi olmayanlar. Cennet Evanjelistler içindir. Öteki insanlar Tanrı için herhangi bir değer taşımamaktadır. Bu inanca göre, Yahudiler seçilmiş halktır ve onlar için dünya egemenliği için ilahi bir plan hazırlanmıştır. Evanjelistler ise bu plana destek verecekler ve bunun sonunda Cenneti kazanacaklardır. Mesih geldiğinde Yahudiler ve Evanjelistler bir yanda, diğer din mensupları ise diğer yanda yer alacaklardır. Her iki taraf arasında "Armagedon" isimli Kıyamet Savaşı yaşanacak ve Yahudiler bu savaşı kazanacak ve böylece bin yıl süren bir dünya egemenliği elde edeceklerdir. Bütün bu bilgilerden Siyoniszmin katliamlarının temel hedefi anlaşılıyor zaten.
Raşit Ahıskalı - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,49

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Bu Hıristiyan mezhebi mensuplarının savunduğu inanç sistemi, Kutsal Kitap’ta anlatılan Sion toprağı ve günümüz işgalci İsrail devleti üzerinde odaklanmaktadır. Bunların ikisini de aynı kabul etmektedirler. Evanjelistler Siyonist Yahudilerle aynı inanca sahiptirler.
Raşit Ahıskalı - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,54

  " İSRAİL-PKK, İSRAİL-KÜRT İLİŞKİLERİ " Yazısına...
Devam edelim... Evanjelistler, günümüz politik olaylarını Eski Ahit’e göre yorumlamakta ve İsrail’e destek olmaktadırlar ve İncil’den çok Tevrat’ın 39 kitabına daha çok değer vermektedirler.
Raşit Ahıskalı - 24.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,19

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8