Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " MİLLETİN EVİNDE YİNE BİR “İLK” GERÇEKLEŞTİ " Yazısına...
Sayın hocam tablo çok net yaptıkları ile sonuç alamadıkları her dönemde KAOS KOTARMAK ADINA attıkları son adım şiddet, TERÖR... Destek olanlar için de “vicdansızlığın” tavan yaptığı süreç. Ne de olsa “medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar” için Batı’da insanlar öldü mü adı “terör”, coğrafyamızda öldüğü zaman “ne olmuş yani" diyorlar. Bugün gelinen nokta çok açık: Türkiye tam bir yol ayrımında! Ya yeni bir düzen tesis edilecek (YENİ TÜRKİYE BÜYÜK ÖLÇÜDE TABANINI OLUŞTURDU) ya da KÜRESEL-YEREL yerleşik yapı eski gücünü geri kazanarak 1946 sonrası kurduğu denklem içinde hepimizi istediği gibi idare etmeye devam edecek...
Özgecan Aslan - 24.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,27

  " MİLLETİN EVİNDE YİNE BİR “İLK” GERÇEKLEŞTİ " Yazısına...
Türkiye’nin özellikle 1946 sonrası nasıl soyulduğunu, nasıl “seçilmeyen İÇ-DIŞ odaklar ve uşakları” tarafından 2000’lere kadar yönetildiğini araştıran, analiz eden biri olarak diyorum ki; Türkiye’de sistemi kusursuz bir hale getirmek istiyorsak, Başkanlık Sistemi Türkiye’nin tek çıkışı. Eyalet, bölünme ve daha birçok yalan propaganda, bu geçişin-kurtuluşun yolunu kesmek için hainler tarafından ortaya atılıyor! Amaçları çok açık; eskisi gibi yönetsinler, paylaşsınlar, Halk ses çıkaramadan seyretsin! Sayın Erdoğan, her seçimde ve her makamda “aldığı oy oranı” ve güçlü karakteri ile “sistemin eksiklerini kapatıyor” ve yerleşik düzene karşı dik durabiliyor, Türkiye’ye ve Türk Halkına zaman kazandırıyor. Bize düşen bu kazanılan zamanda “sistemi” BAŞKAN kim olursa olsun, HALKIN SEÇTİĞİ kişinin güçlü olabileceği bir yapıya kavuşturmak.
Abdulkadir Hancı - 24.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " MİLLETİN EVİNDE YİNE BİR “İLK” GERÇEKLEŞTİ " Yazısına...
“Halep soykırımı” Sünni İslam’ın en önemli kalelerinden birinin yıkılması için sürüyor. Hazırlanılan oyun, “Musul trajedisi” de bu planın devamıdır. “Halep direnişine” açıkça destek olan, “Musul trajedisini önlemek için” kolları sıvayan Türkiye’nin hedefe oturtulmasının da nedeni budur. Türkiye ne diyor? “Sünni bir kent olan Musul’a, Felluce’de yaptığınız gibi Şii milisleri sokmayın, eğer bunu yaparsanız, çok kanlı bir mezhep savaşını da ateşlersiniz.” Haksız mı, hayır, cevap, Irak’ın Şii Başbakanı İbadi’den geliyor: Oradan askerini çek yoksa çatışırız. Pekiyi Irak’ın Türkiye ile çatışacak hali var mı, yok, o zaman biz Musul’da “gerçek anlamda” kiminle çatışacağız, bugün “koalisyon ortağı” gördüğümüz güçlerle mi, evet.
Derya Deniz - 24.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%60,00

  " MİLLETİN EVİNDE YİNE BİR “İLK” GERÇEKLEŞTİ " Yazısına...
İslam coğrafyasının yüzde 87’sini oluşturan Sünni kesim, küresel bir strateji doğrultusunda parçalanmakta, “vatansız” kılınmaya çalışılmaktadır.Bu planın, inanç dairesi ne olursa olsun, kendi halindeki Müslüman ile bir ilişkisi yoktur, eğer, emperyalist/hegemonyacı güçler tümüyle İslam’ı hedef alıyorsa, çoğunluğun elinin-kolunun kesilmesinin hedeflenmesi doğaldır hocam.
Hasan Halil - 24.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,44

  " MİLLETİN EVİNDE YİNE BİR “İLK” GERÇEKLEŞTİ " Yazısına...
Türkiye’yi neden istemiyorlar hocam? Bu bölgede Osmanlı varken bile denklemin içinde yoktuk, sonrasında yanaştırmadılar bile... Bir kere şans yakalamıştık: Milletler Cemiyeti’nin öngördüğü halk oylaması... Aslında yapıldı, merhum Turgut Özal’ın talebiyle meslek duayenimiz Hakkı Öcal tarafından merhum Behzat Barış’ın katkılarıyla Birleşmiş Milletler arşivinde bulunan belgelere göre 1924’te Musul halkının yüzde 65’i Türkiye’ye bağlanmak istemişti!.. Gerçek, İngiltere, ABD ve Fransa tarafından yok edildi. O belgeler cumhurbaşkanlığı arşivinde vardır, Özal, bunları Amerikalı ve İngiliz muhataplarının masasının üzerine koymuştu. Kısacası, Empeyalizm, dünya enerji dengelerinde söz sahibi bir Türkiye istemez. Ama gerçek, Türkiye’nin 20’nci yüzyılın aksine bu bölgedeki güçlü varlığıdır.
Caner Baygın - 24.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,80

  " MİLLETİN EVİNDE YİNE BİR “İLK” GERÇEKLEŞTİ " Yazısına...
Bir ülke için en değerli varlık eğitilmiş insan gücüdür. Dünyayla rekabet edebilmek için dünyadaki başarılı örneklerle kıyaslama yapmalı ve iyi uygulamaları benimsemekten çekinmemeliyiz. Üniversite sistemimizin gerek kaynak, gerekse performans yönetim sistemleri açısından geliştirilmesi, ülkemizin eğitilmiş insan gücünün dünyayla rekabet edebilir düzeye gelmesine önemli katkıda bulunacaktır.
Dr. Galip Özden - 24.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,94

  " MİLLETİN EVİNDE YİNE BİR “İLK” GERÇEKLEŞTİ " Yazısına...
Üniversiteler bir toplumda bilgi üretimi ve yaratıcılığın geliştirilmesi için büyük öneme sahip kurumlardır. Ülke refahını artırmak için değer yaratma potansiyelimizi artırmalıyız. Bu ise ancak bilgi ve yaratıcılık düzeyimizi artırarak sağlanabilir. Yaratıcılık için serbest ve çeşitlilik gösteren düşünce geliştirme ortamlarına ihtiyaç vardır.
Halil Öğretmen - 24.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,59

  " SEDAŞ'TAN AYDINLATMA DENETİMİ DUYURUSU " Haberine...
LED Seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir. Aydınlatma ürünlerini seçen tüketiciler ışığın çok yüksek ışık vermesini tercih etmektedir.LED’lerden elde edilecek ışık gücü, power ledli bir çip 3.6volt elektrik akımına ihtiyaç duyar.Ancak bazı uyanıklar Çipin voltajını yükseltip daha fazla ışık üreterek tükecinin beğenisini kazanıp ürünü satmak olacaktır. Şimdi dikkat dikkat edeceğimiz husus nedir. ithalatçı firmaya ürünün teknik bilgilerini istememiz ve ışık gücünün yıllık % kaç değer kaybedeceğini ve ürünlerde soğutucu kullanılıp kullanılmamasını mutlaka sormalıyız. Soğutucu kullanılmayan ürünlerde LED’in direncinden dolayı ortaya çıkan ısı artacak ve normal hizmet ömrünü erken tamamlayacaktır.
kenan karabulut - 23.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,01

Türkce`de bir söz vardir:"Kelin ilaci olsa kendi basina sürer" diye. Kel kafali siyasetcilerin kellik ilaci olsa kendi kafalarina sürerlerdi. O halde gereksiz ve yapamayacklari islerin sözlerini vermesin kel siyasetciler. Sadece propoganda olsun diye bir cok söz veriyor bazi kel siyasetciler halka ve secmene. Sonucta halk hayal KIRIKLIGI yasiyor. Halki ve secmeni sinirlendirmesin kel kafali siyasetciler. Lütfen!.
Mülayim Icmez - 22.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,60

  " YAZAR İLHAN AKIN FENER RUM PATRİĞİ İLE GÖRÜŞTÜ " Haberine...
yine bir ilhan akın klasiği .. yine bir ilhan akın başarısı .. düzcemizin gurur kaynağı
ismail - 22.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " Depremzedeleri acıtan ihtar! " Haberine...
YENİ ÇIKAN YAPILANDIRMAMADAN FAYDALANMAK İSTİYORUZ
TAYFUN - 22.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,66

  " Eminiz ki Sayın Keleş… " Yazısına...
Nedir bu KELEŞ düşmanlığınız anlamadım.İlin vekilleri var, bakanları il başkanı var Ankarada onlar para getirmeli ki KELEŞ yapsın.Onları eleştirmiyorsunuz KELEŞ keleş deyip duruyorsunuz.Yaptıklarınıda şov diyorsunuz.Geziyor dediğiniz KELEŞ dışarıdan hibe projeler kazandırıyor.Hazır yarım kalan projeleri desteklesinlerde yenisine sonra bakarız.Bolu yu örnek veriyorsunuzda Bolu nun vekilleri bakanları Ankaradan para koparıyor.Hemde basını başkanlarını kütülemek sizin gibi aşağılamak yerine destek verip tavsiyelerde bulunuyorlar.Sizde seçim yanaştı yine KELEŞ korkusu olanlara maşalık yapıyorsunuz.Siz ne kadar tarafsız , adil gazetecisiniz bi düşünün.Ben tarafsız bir Düzce li olarak soruyorum.
Hasan - 20.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,09

  " Biraz fazla oldu.... " Yazısına...
Sayın Köseer yazınız bana 1968 haziran ayında alsancak stadında Denizgücü maçını hatırlattı. orada oynayan bizdik ama rahmetli hakem Nadi Irmakları geçememiştik.İşallah ileriki haftalarda telafi eder layık olduğumuz yere geliriz
İsmail Hakkı GÜRBÜZ - 19.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,06

  " Eminiz ki Sayın Keleş… " Yazısına...
mehmet keleş bu saydıgınız kişileri düzce için biraraya getirse birçok proje ortaya çıkar sadece bu organizasyonu yapmak ama çalışmayacak üretmayecek kişiyi dövsende yersende çalıştıramazsın bu zihniyet beleş oyları kapmaya alışmış niye çalışsınlarki bu muhalefet düzcede oldugu müddetçe iktidar çalışmaz
ahmet besla - 18.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,55

  " BAKAN FARUK ÖZLÜ SANAYİCİLERLE BULUŞACAK " Haberine...
Mr. Sayin Bakan sürekli bulusuyor fakat icraat yok. Sadece bulusmalar, sadece sözlü birkac söylem hepsi bukadar. Sayin mr. Bakan, ege adalarimizi yunan isgal etmis diyorlar, sizin GIKINIZ cikmiyor, sayin Mr. Bakan!, Cok vatansever Bakan.
külyutmaz - 18.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,47

  " BAKAN FARUK ÖZLÜ SANAYİCİLERLE BULUŞACAK " Haberine...
Deprem faylari üzerine fabrika kurmak bence dogru bir görüs degildir. Fabrika deprem bölgesi olmayan yerlere kurulmali. Sadece oy avciligi yapmak icin güzel söylemlerde bulunmak dogru degildir.
Gercek Bilimadami - 16.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,74

  " FETÖ ŞÜPHELİSİ TAVAN ARASINDA YAKALANDI " Haberine...
Bu Düzce`dende nekadar cok fetocu varmis??
Mustafa Özsincapli - 16.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,90

  " DÜZCE'DE SANAYİ VE TİCARET ŞURASI " Haberine...
Hangi know-how ile üretim yapan fabrikayi actiniz??? sayin Mr. Bakan. Tarimda kullanilan bir cok tohum bile yurtdisindan geliyor, bazi hemorodi ilaclari bile yurtdisindan geliyor, yalanmi?, Titan üeremiyorsunuz sayin mr. Bakan. Titan üretimini bilen tek bir avrupa taksilli yüksek mühendisi bile senin partin DISLADI. Sizin parti ile kalkinma olmaz, olmuyorda. Sie göre kalkinma insaat ve beton. Insaat ve betonla kalkinma olmaz.
hüsamettin özvahapoglu - 16.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,01

  " ÇİLİMLİ'YE AKILLI FABRİKA YAPILIYOR " Haberine...
Sadece akp li olanlarmi calisacak?????
Hüsnü Ferit Özcobanaslan - 16.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,74

  " DÜZCE'DE KAYDADEĞER İSTİHDAM PROJESİ KATILDI " Haberine...
SAYIN MR. BAKAN MESLEK SAHIBI OLANLARA IS VERDINIZMI?? Ben Almanya`da kaliteli bir üniversite bitirmis yüksek mühendisim. Akp iktidari bana kendi ülkemde bütün kapilari yüzüme kapadi. AKP ye inmiyorum ve güvenmiyorum. Nokta. Nokta. Yoruma gerek yok. Ne yaziyorsam ispata hazirim, cünkü sahitlerim var. Akp Kemalist mühendislere is vermiyor. Kaliteli ve özellikle avrupa tahsilli mühendisleri KISKANANLAR var. Bütün devlet kurumundaki is yerlerini siz akp liler isgal ettiniz. Biz füze kalkani gelistiremediniz ,yalanmi?, Bazi hemoroid ilaclari bile yurtdisindan geliyor, yalanmi?
külyutmaz - 16.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,69

BIR ÜLKE BATARSA FAKIRLIKTEN DEGIL ADALETSIZLIKTAN BATAR!, AKP iktidari bana is vermedi, ben Avrupa Tahsilli Yüksek Mühendis oldugum halde. Akp sürekli imamlara is verdi. Ister inanin ister inanmayin bazi köylerde iki tane imam var devletten aylik alan. Bir köye bir cami yetmiyormu? Bende müslümanim. Islamiyette müsrüfe yer yoktur yani gereksiz harcamalar günahtir. Ayrica Adaletsizlik günahtir. Allah hakli olanlari haksizlik yapanlar karsisinda korusun. Amin. Ey ahali verdiginiz oylardan hem bu dünyada hemde öteki dünyada sorumlusunuz!, Ben imam degilim ben bir yüksek mühendisim fakat neyin günah neyin sevap oldugunu imamlardan daha iyi bilirim.
külyutmaz - 16.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,27

  " HALK OTOBÜSLERİNDEN ŞİKAYETLER VAR " Yazısına...
Kalici konutlardaki 1.bolge duzergahindan giden otobuslerin saatlerinden vatandas cok sikayetci otobusler pes pese geliyorlar 30dakika araba bekliyoruz neden acaba hepsi ayni anda geliyo boyle bir duzenleme olmaz duraklarda otobus beklemekten biktik lutfen bu konuya bir cozun bulunuz tesekkurler
Ersin yilmaz - 15.10.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,59

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8