Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
HAK GELDİ BATIL ZAİL OLDU, ELBETTE BATIL YOK OLMAYA MAHKUMDUR. Dilipak hocam, elbette ki "hiçbir şey göründüğü gibi değildir." Bırakın bu darbeyi gerçek hayatta da bu yaşamsal önem arzeden bir ilkedir. Heyhat..! Ne gariptir ki, bundan yaklaşık 15 sene önce bu "Gulen Movement" hareketinin bir "hizmet" hareketi değil, alçak ve aşağılık bir hareket olduğunu söylediğim zaman, bugün onu yerin dibine sokanlar, onu ayakta alkışlıyorlardı..? Ortada, aynı zamanda "psikopatolojik" bir sorun var.. Bu sosyal ve psikolojik "olgu" iyice irdelenmeden, bizim bu işin üstesinden geleceğimize doğrusu pek inanamıyorum. Herşey olup bittikten sonra aklımız başımıza geliyor.
İlahiyat Öğrencisi - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,89

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Demokrasi zaferimiz kutlu olsun hocam. Günlerdir ağlayarak dualar ediyoruz uyku uyuyamıyoruz uyuduğumuz an ki uyku da uyku değil tetikteyiz...Vallah bu vatanı bu bayrağı bu hükümeti REİSİ yedirmeyiz...şüpheli çok kişi var gözlemlediğimde ama yine Allah bilir güvenemiyoruz ki artık kolay kolay ben suçsuzum diyene...hiç gözümü kırpmadan veririm canımı bu vatan için bayrak için dinim için ...fetoşcu hiç kimseye acımam onlar değilmiydi terör partisi için oy dilenen? böyle insanlara ne acıycam be nerde kanlı cani var onun yanında onun emrinde ne acıycam...Allah akıl vermiş nasibi olana vicdan vermiş muhakeme gücü yok bunların.
Halis Ahıskalı - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,00

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Sayın Celal hocam ağzına sağlık çok isabetli bir yazı kaleme almışsınız. Onların bu yaptıklarına böyle yazı gerekirdi. Bir örnek vereyim.Van'da ilk gece sessiz kalanlar darbe başarısız olunca ikinci gün ortaya çıktılar üçüncü gün ise bir belediye tarafından simit çay ikramı yapıldı.
Düzce sevdalısı - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%41,84

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Bu fetöcü ajan ve provokatörlere dikkat; bizdenmiş gibi görünerek aramıza sızmışlar gücümüzü zayıflatmak için.özellikle de online ortamda.Zaten söz ve yazılarından anlaşılırlar.Uyanık olalım!
Resulün İzinde - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,68

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Demokrat biriyim. Her hangi bir partili değilim.Fakat feto ve devletin her kademesine girmiş bu kişilerin mutlaka cezalandırılması gerekiyor.bu ülkenin sahibi halktır.politikacisindan askerine,polisinden doktoruna bu ülke için halk için varsiniz..akp li olmama rağmen bu kişi ve grupların hakkından Tayyip Erdoğan dan Başkası gelemez.Artik tüm halkı kucaklayan politikalar uretilmeli.
Devlet bekası - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,27

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Sayın hocam yazınız yine güzel olmuş. Kaleminize, yüreğinize kuvvet. Birlik ve beraberliğimize karşı, ipe-sapa gelmez, insanın kanını donduracak boyutta bu hain girişimin detayları gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Ülke bağımsızlığına kast etmek isteyenlerin bu sinsi, bir o kadar planlı, bir o kadar da hain terör saldırısında, Allahın yardımı, milletimizin, nine ve dedelerimizin duası, Başkomutanımızın meydanlara çağrısı, 78 milyon halkın, gerçek kahraman asker ve emniyet mensuplarımızın duyarlılığı ile elhamdulillah bastırıldı. Darbe girişiminin şenaetini, vehametini, çirkinliyini ne kadar anlatsak yine sayfalara sığmaz. Rabbim milletimizi korusun bunlardan. En büyük zararı zaten dinimiz İslama verdiler bunlar.
Raşit Alioğlu - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,47

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
FETHULLAHÇI YAPI DEVLETTEN TAMAMEN TEMİZLENİNCEYE KADAR MÜCADELE SÜRSÜN. HER KURUMDA TEMİZLİK BAŞLASIN.
Huzur Limanı - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,42

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Bu darbenin Allah korusun ikinci, üçüncü dalgası gelebilir. Onu planlayanlar da bunu dikkate almıştır. Üç kişinin kavgası değil, generallerin karıştığı bir durum.
Yenimerkez - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,13

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
HOCAM ÇOK BÜYÜK TEHLİKE ATLATTIK. ALLAH HALKIMIZDAN, MİLLETİMİZDEN RAZI OLSUN. DEVLETİMİZİ KORUSUN. DÜŞMANLARIMIZA FIRSAT VERMESİN.
Halil Hasan - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,10

  " TEKZİP VE DÜZELTME " Haberine...
KISA ZAMANDA BU YAPTIĞINIZ HATAYI FARKETMENİZ ÇOK GÜZEL BU FİRMA VE SAHİPLERİNİ HERKES TANIR ...ALTIN ÇAMURA DÜŞMEKLE PUL OLMAZ..!!!!!!!
HAKAN - 22.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,95

  " TEKZİP VE DÜZELTME " Haberine...
bu insanlara butun düzce kefil 10 numara kişiler nasıl böyle hata yapılıyor anlayamadık ama her şerde bir hayır vardır
phrophesor - 22.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,25

  " Faruk Özlü: Malum yapı devletten temizleninceye kadar mücadele sürecek " Haberine...
28 Şubat müştekisi olarak 70. celsedeki savunmamda, o dönem yapılan askeri işbirliği anlaşmalarını kastederek “… buralara girmeden … tahmin ediyorum o konudaki soruşturmalar da devam ediyordur, oralara girilmediği taktirde 28 Şubat sadece ülkenin içerisindeki ... sadece belli bir kesime yönelik hareket gibi görünecektir. … 28 Şubat tamamen dış odaklı ülkemizin Savunma Sanayisini çökertmeye yönelik ve askerimizin ordumuzun tamamen bağımlılığını devam ettirmeye yönelik bir operasyonun parçasıdır. Ben bunun altına imzamı attığım gibi verdiğim belgelerde …” açıklaması yapmış ve davalarda sadece Paralel Yapı tarafından konulduğu söylenen dijital belgeler dışında gerçek belgeler de bulunduğunu, örneğin Çevik Bir'in aleyhimdeki talimatının 09.12.2011 tarihli Star gazetesinde yayınlandığını hatırlatmıştım. 20 Temmuz akşamı aljazeera televizyonuna verdiği mülakatta Sn.CB’mız: “…Gülen terör örgütünün de üzerinde başka bir üst akıl (superior mind) var Zaten üst akıllarla bunlar adım atıyorlar. Şu anda bu darbeyi yapanlar üst aklın verdiği talimatla bunu yapıyor. Yargı görevini yaparken bunların hepsi ortaya çıkacak. ...” demiştir. Bu paralel yapılanma 28 Şubat döneminde TSK ile işbirliğine girdiği için Sn. CB’mızın bu açıklamasından sonra zannederim arka plandaki üst akla ulaştıracak iddialarım üzerine de kararlılıkla gidilecek. 15/07 gecesi yaşananlar darbe girişiminin çok ötesinde, çünkü kalkışanlar düşman ordusu yerine doğrudan milletimize “vekalet savaşı” açtı. Savaş uçaklarına karanlıkta çok alçaktan nokta atışı ve havada yakıt ikmaliyle saatlerce görev yapabilme kabiliyeti kazandıran nadir ülkelerden biri olarak eğer vekalet savaşına girişenler başarılı olsaydı, savunma sanayii alanındaki başarımız “kontrolsüz güç, güç değildir” sloganının acı bir örneği olarak hayıfla yad edilecekti. Bakan Sn. Özlü’nün, “... Şu manzara gerçekten ibreti alemlik bir manzara ve bu bizim daha önce 25 yıl çalıştığımız bir kurumun katkısıyla üretilen silahların buraya doğrultulması ile oldu. Bu beni çok üzüyor. Oysa biz bu silahları düşmana karşı kullanılması için üretmiştik, çalışmıştık. Bu hadisenin hayra vesile olacağını düşünüyorum” sözleri, savunma sanayimize yapılan müdahalelerle ilgili 2006’da Genelkurmay’a yaptığım Suç Duyurularını 28 Şubat davasına dahil ettirmemin ne kadar isabetli olduğunu bugün gösteriyor.
Ahmet Necip Boynueğri - 22.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,01

  " DÜZCE ÜNİVERSİTESİNDE HAİN KALKIŞMA BİLANÇOSU 16 " Haberine...
Senelerce sahnelerde şarkı,türkü,müzik ve dans ettirip olimpiyat adı altında ve bunu sanki islama ve Kurana hizmetmiş gibi yutturdular. İmanı yarıya böldüler. Lailahe illallah yeter dediler Muhammedün rasulullah kısmına gerek yok dediler. hristiyan yahudi cennete girecek dediler. Bir satır Kuran okutmadılar kendi abilerinin yazdığı kitapları okuttular. İlim değil filim yolunda ilerlediler. Gerçek İslam hadimlerine engel çengel oldular. sonrada kalkıp darbeye yeltendiler. bunun adı gerçekten vatana ihanettir. cezaları dünyada da ahirette de verilecektir.
vatansever - 21.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,73

  " DܒDE 9 ÖĞRETİM ÜYESİ AÇIĞA ALINDI " Haberine...
HATANEDE DAHA ÇOOK OLDUĞU BİLİNİYOR. DR. SAĞLIKÇILAR. PERSONEL . FİRMA PERSONELLERİ. AYRICA NEDEN DEKANLAR DAHALARI YOMU. VE DİĞER OKULLARDA BENCE TAMAMEN TEMİZLENMEDEN BAŞARI OLMAZ. BİR KAÇ YILA YİNE FİLİZLENİRLER. KOMPLE SORUŞTURMA NAZARİYLE GEÇİCİ GÖREVDEN ALINMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM
D.T.O ÜYESİ - 20.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,80

  " HERKES BİZE ŞAŞIYOR! " Yazısına...
ah düzce ah düzce senide görsün birileri sana yatırım yapacak birileride çıksında bu makus talihini yen yerinde saymaktan kurtul artık
adil kara - 20.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,19

  " BAKAN ÖZLÜ ANITPARK'TA HALKA HİTAP ETTİ " Haberine...
Merhaba ahali___ Merhaba Sayin Bakan! Türkiye tarihindeki uygulamalarina bakinca "idam cezasina" kesinlikle karsiyim. Menderes, Deniz Gezmis vs.. Türkiye bu idam cezalarini gördü. Bugün idam cezasi isteyenlerin belkide kendilerine uygulanir birgün idam cezasi, bunu bilemeyiz. Idam cezalarina kesinlikle karsiyim. Idam cezalari Kan davasi gibidir, kabul edilemez. Normal cezalara yani ömür boyu hapis cezalarina tabiki evet fakat idam cezalarina hayir. 12 Eylül darbesinden sonra Bolu devlet güvenlik mahkemesinde yargilalanan varsa bugünkü siyasetciler bunlarida göz önünde bulundursun. Bolu SIKI yönetim mahkemesinde kim yargilandi zamaninda sayin Bakan?
Mülayim Icmez - 20.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,36

Ey Günler! Mamut Tilki bey ziyaretci defterine yazdigi yorumda %500 hakli. Mamut Bey sizi tebrik ederim.
Sefa Dertceken - 19.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,29

Merhaba Degerli okurlar! Sayin MAmut Öztilki yazdigi yorumda cok hakli. Mahmut Bey ziyaretci defterine cok hakli ve cok güzel bir yorum yazmis. Mamut Bey sizi tebrik ederim. Dogru söze ne demeli, Mamut bey hakli.
Hüsnü Haksever - 19.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,22

  " DÜZCE'DE GÖZALTINA ALINAN HAKİM VE SAVCILAR ADLİYEYE ÇIKARTILDI " Haberine...
BU OPERASYONLARDA SADECE FETO CULAR DEĞİL ATATÜRKÇÜ VE CUMHURİYETÇİLERİDE AYIKLIYORLAR ADLİYE KATİPLERİ İLE MAHKEMELRİ İDARE EDERLER ARTIK
SINIRSIZ - 19.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,91

bari bu zamanda boş boş siyaseti bırakalım bu millet kimin ne olduğunu kimin cesur kimin korkak olduğunu gayet iyi biliyor ve görüyor
zeynep - 19.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,30

  " “HAİNLERİ ÜNİVERSİTEMİZDE, ŞEHRİMİZDE İSTEMİYORUZ” " Haberine...
Rektörlüğün bu mesajı çok önemlidir.Görüşlerinize katılıyorum.Tebrik ederim.Düzeninizin devamını diler ve geçmiş olsun derim.Selam ve hürmetlerimle. Emekli Müftü Bolu Yeniçağalı
Muharrem İMAMOĞLU - 18.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,21

  " Özlü: Darbe girişimi değil, büyük bir terör saldırısı " Haberine...
siyaset yapmayı bırak kardeşim boş boş konuşma.. ayrışa ayrışa bu noktaya geldik herkes açıklamasına konuşmasına dikkat etmeli.. olayın vahametini anlayın.. a partisi b partisi yok şöyle yok böyle bırakın bu işleri artık milletin vatanın bekası önemli!!
vatansever - 18.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,43

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8