Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
Merhaba Ahali, Bütün Türk milleti soruyor ve cevabini bekliyor : "Siyasetteki cemaatciler ne zaman desifre edilecekler ve onlar ne zaman siyaset DISINA itilecekler?" Ordu`da, üniversitelerde, sanayide , yargida, ticarette, saglik sektöründe kisaca her sektör ve her kurumda cemaatci varda bir tek siyaset kurumundami yok?, yemeyin bizi, biz kül yutmayiz. Siyaset kurumlarindada bal gibi cemaatci vardir. Bunlar kimdir bana sormayin ben devlet degilim, gidin devlete sorun, iktidara sorun, sorun kardesim sorun.
Zekitürk - 2.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,59

  " DÜZCE LİSESİ PARKINI BELEDİYE İŞLETECEK " Haberine...
Başkanım ,hani Düzcespora gelir olarak bırakacaktınız işletmeciliğini...
serdar - 29.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,01

  " DÜZCE'DE DOĞA SPORLARI HIZLA YAYILIYOR " Haberine...
yıllardır ..ecek ..acak.. larla boşa geçen yıllar.. örnek kayak merkezi, kültür merkezi, efteni otel.. başkan bey, yapılanlar üzerinden değil yaptıklarınız üzerinden konuşun artık
düzceli - 29.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,39

  " Günün Dikkat Çekeni: Nigar Demircan Çakar " Haberine...
O hainleri üniversiteye koyanları temizleyecekler mi? Hainler çok yakınlar da olabilir mi?
oğuz - 28.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%40,99

  " BAKAN ÖZLÜ ÇANAKKALE'DEYDİ " Haberine...
Merhaba ahali, Parelel yapinin siyasi ayaklarinda kimler var? Sayin Bakan paralel yapinin siyasi ayaklarinda kimler var? Bütün halk, bütün millet, bütün ahali bu sorunun cevabini bekliyor!!!! Bu soruyu ve bu konuyu görmemezlikten gelmezsiniz?
Mülayim Icmez - 28.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,48

  " EN FAZLA BOŞANMA MERKEZ'DE " Haberine...
Televizyonlarda izdivaç programlarını izleyen yurdum insanı bir yandan farkında olmadan aile denen o kutsal müesseseyi bence kaybetti.Diğer bir husus tv dizilerini gerçek gibi gerçekleri dizi gibi izleyen halkım malesef bu tv kanalları ile uyutuldu ve bir algı bombardımanına maruz bırakıldı.Sayın devlet büyüklerimden özellikle sayın cumhurbaşkanımızdan ricamız bütün bu hususlarda gerekli bir düzenlemeyi kendilerinden istirham ediyoruz.
Aile reisi bir vatandaş - 27.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,65

  " Allah’a ısmarladık " Yazısına...
Helal olsun!
cemil - 27.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,21

  " 16 AKADEMİK PERSONEL TUTUKLANDI " Haberine...
N FETO TERÖR ÖRGÜÜNE YARDIM VE YATAKLIK YAPANLAR , AYAKÇILIK YAPANLAR, ONLARIN ADINA FİRMALARLA ANLAŞANLAR DAHA DIŞARDA VE BUNLAR İÇEİ ALINMADIKÇA BU TERÖR BİTMEZ. BUNLAR FETONUN GİZLİ ADAMLARIDIR. BAKIN ÜNİVERSİTE HASTANESİNE, ÜNİVERSİTEYE, DEVLET HASTANESİNE, SAĞLIK BİRİLERİNE EN ÇOK BURALARDA YUVALANMIŞLAR. VE ARAŞTIRIN BUNLARIN İDARİ ZAMANLARINDA HIRSIZLIK . ÇIKAR ELDE ETME , VE MAHKEMEDE OLAN VEYA KURUMLARIN SORUŞTURMA DOSYALARINDA VAR, ONLARIN ZAMANINDA YAPILAN, NEDEN SAVCILIK , VALİLİK, JANDARMA, POLİS, VE REKTÖRLER, BAŞHEKİM VE İDARECİLER BU KONUDA PASİF HEPSİNİ BU OLAYLARI ARŞTIRMAYA DAVET EDİYORUM BUNLAR TEMİZLENMEDİKÇE FETOŞÇULAR BİTMEZ.BASIN BU YAZIYI ÖNEMLİDİR ÇÜNKÜ GEREKLİ YERLERE İLETİNİZ ATLANACAK BİR KONU DEĞİLDİR. BAZI İDARECİLER BU OLAYLARI , GÖRMEZLİKTEN GELİYOR.
ESNAF-T - 27.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,94

  " BAKAN ÖZLÜ ANITPARK'TA KONUŞTU " Haberine...
Merhaba Ahali, siyasetteki paralelciler artik siyaset DISINA itilmeli. Halk artik kimlerin paralelci olduklarini görmeli. Ben isim vermiyorum Türk halki az cok bilir bu söz konusu kisileri. Devletin kayitlarinda vardir kimlerin paralelci olduklari. Ben devlet degilim gidin devlete sorun hangi siyasetcinin paralelci oldugunu. Türk adaletine sevk etmek lazim paralelci siyasetcileri.
Hüsnü Özuyumaz - 27.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,42

  " FETÖ'NÜN KİTAPLARINI YAKARKEN YAKALANDI " Haberine...
Yakışmadı bu haver, ben bu abimizi tanırım, aslen ülkücüdür, son zamanlarda da akpartilir, bu fetocularla da işi olmaz, en kısa zamanda da serbest kalacaktır.
Sucsuz - 26.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,51

Merhaba ahali, Bütün Türkiye soruyor ve merak ediyor, sorulan soru: "siyasi ayakta kimler var"?, ey akp acikla artik siyasi ayakta kimler var?
Mülayim Icmez - 26.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,94

  " “DÜZCE SANAYİ KENTLERİ ARASINDA STERİL BİR ADADIR” " Haberine...
olsun artık olsun destek verin projeleri hayata geçirinde olsun artık yeter, olması için daha kaç yıl geçecek? vaad edip sözünü ettiğiniz projelerden hiç biri hayata geçmiş değil.. şimdi düzce olması gerekenden her anlamda 10 yıl geride
deniz - 26.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,63

  " 8 ÖĞRETİM ÜYESİ TUTUKLANDI " Haberine...
HİÇ BİR AH YERDE KALMAZ...
BİR BİLEN - 25.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,51

  " 28 İŞYERİNE FETÖ BASKINI! " Haberine...
Hangi işyerleri ?
Kasım - 25.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,44

  " AĞA MAHALLESİ DE KENTSEL DÖNÜŞÜME ALINSIN " Yazısına...
Aga mahallesinin imara iskana uygun yapıların olmadıgı aşikar lakin bu insanlara 100 yıldan buyana cami kebirde yaşarlarken ellererine 3 kuruş sıkıştırıp gidin denildi o verdikleri 3 kuruşla bu insanlar başlarını sokacak evler yapıp hayatlarına devam ettiler aga mahallesinde ne yapacaklardı.Evet kentsel dönüşüm şart ama insanların iskan sıkıntılarını önceden çözüp gerçek haklarını vermek şartıyla insanlkar artık bilinçli
ferit - 24.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,33

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Bu darbe girişimini Feto grubu Türk ordusunu zor duruma düşürmek için yaptı. Güneydoğudaki başarılı perasyonların intikamını aldılar.Ama 78 milyon türk ve en az onun kadar Türkiye için can vermeye hazır tek yumruk olmuş insan var.Değil küresel sapıklar tüm dünya ayaklansa vız gelir tırıs gider.Allahın yardımı arkamızda darbenin 12 saatte püskürtülmesi de Cenabı Allahın yardımının bir göstergesi.
Diyarbakırlı Hasan - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Idam idam idam. Hemen gelmeli. Olayları sulandırmak istiyorlar. İvedi idam. Ebedi idam. Senin kutsal kitabında olan birşeyi gericilik diyerek. Avrupa'nın kanunlarına ilericilik diyerek hiç bir yere gidemezsin. Asıl geri olan batı dır. Senin ulusal marşında da söylendiği gibi.
Fatih ER - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,20

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Fetöcü darbeciler milletin üzerine ateş yağdırdılar, helikopterle taradılar, TBMM’yi ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni bombaladılar ancak ülkemizi teslim alamadılar. Şartlar ve ortam bu kadar darbeye ters ise de, darbeye kalkışmak ancak intihar saldırısı sayılacak ise de bu çılgınlığı Fetöcüler neden yaptılar? Hapiste çürüyecek, rezil olacakları bu cinnete nasıl girdiler? Bu facianın tek bir açıklaması var: Fetonun seçilmiş, beklenen mehdi olduğuna inanmaları. Yani bir çeşit delirmeleri. Rabbim onlara akıl fikir versin. Olmayacaksa onları kahru perişan etsin…
Bursalı Serdar - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%43,51

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Saygıdeğeer hocam, Önce 17-25 Aralık operasyonla Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti hükümeti hedef alındı.Sonrasında hükümet karşıtı ‘Gezi’ başta olmak üzere birçok hukuk dışı eylemlere destek verilerek ülkede kaos çıkartılması istendi. Seçimlerde hedef, milletin oylarıyla seçilmiş iktidara son vermekti. Kritik bölgelerde terör partileri desteklendi fakat bütün bu girişimler başarısız kaldı ve FETÖ ülke genelinde çökme noktasına gelmişti. Bu başarısızlıkların üzerine elde kalan son koz oynandı. Ordu içindeki bu milleti millet yapan değerlerle barışık olmayan İslam karşıtı ve Erdoğan’ın ülkeyi yönetmesini hazmedemeyen kesimlerle işbirliği yaparak ülkeye ve milli iradeye karşı bir darbe yapmaya kalkışıldı. Çok şükür, bu ihanet çetesi milletin oluşturduğu duvara tosladı ve parçalandı. Kazanan millet, ülke ve demokrasimiz oldu. Kaybeden, F.Gülen denen angut ve onun liderliğindeki FETÖ haydutları oldu.
Rüstem Alioğlu - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,79

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Kurtuluş savaşı bu işte.. Bu iş darbe değildi , bu tamamen ABD'nin işgal planıydı, yani 100 yıl önce Osmanlı'ya İngiliz eliyle yapılan işgal işi bu sefer ABD ve İngiliz ortaklığı ile Türkiye'ye yapılmıştır. 100 yıl önce bozguna uğrayanlar yine Allah'ın izni ile bozguna uğramıştır. NE YAPSALAR BOŞ. KADERİN ÜSTÜNDE BİR KADER VARDIR, ONDAN DA ÖTE KADER YOKTUR.
Ruşen Ahıskalı - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,21

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
İkinci bir ihanete şahit olmamak için bugün herkes ayakta-tetikte duruyor, durmaya devam edecek. Yaşananlara bakıldığında yapanların hain oldukları her halinden belli. 14 Aralık operasyonlarında Cumhurbaşkanımızın ‘Bizi arkadan hançerlediler.’ açıklaması, 15 Temmuz ile birlikte gelinen noktaya bakıldığında ne denli zirve yaptığı görülmektedir.
Ahmet Ilgın - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,71

  " Demokrasi zaferiniz mübarek olsun " Yazısına...
Sayın vekilim, bir karabulut gibi ülkenin üzerine çökmekten de öte, bomba olarak milli değerlerimiz ve masum insanların üzerine yağan, hedef gösterilmeksizin kendi tankı ve zırhlı araçlarıyla vatandaşının üzerine yağmur gibi yağdırılan kurşun ve bombalar, hainliğin boyutunu gözler önüne serdi. Ama bu millet buna geçit vermedi ya, bu milletin eli değil ayağı öpülür ayağı.
Ahıskalı genç - 23.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,24

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8