Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " KELEŞ: SON İCRAATIM OLACAK " Haberine...
BİRAZ DAHA SABIR UMARIM ERKEN SEÇİM OLUR VEYA MUHALİF BİR PARTİNİN BELEDİYE BAŞKANI ŞEÇİLİR DİLERİM ESKİ HAL BİNASINI GARAJ YAPAÇAĞIM DEDİNİZ AVM OLDU ŞİMDİ ESKİ YİMPAŞIN OLDUĞU BİNAYA AYLIK 185 BİN TL KİRA YILLIK 2 TRİLYON KİRA BEDELİ 10 YILDA 20 TRİLYON YAZIK BU BEDELE HEM ARSA BULUNUR HEMDE YENİ BİR BİNA YAPILIRDI BU KİRA BEDELİ DÜZCELİDEN ÇIKAÇAK İSTANBUL CADDESİNİ TRAFİĞE KAPATMAYA NE KADAR MERAKLISINIZ BU CADDE TRAFİYE KAPTILDIMI ŞEHİR ÖLÜR BU ŞEHRİ ÖLDÜRTMEK İSTİYORSANIZ BUYRUN HERKES HER YERE ARABASI İLE GİDİYOR SİZ NEDEN BAHSEDİYORSUNUZ BURALARA KİMSELER GELMEZ OLUR ANÇAK GÜZDÜZ 12 AKŞAM 17 ARASI DOLAR OKADAR TEK ARAJ GECEÇEK VE BELLİ YERLERDE PARK OLMAK ŞARTIYLA OLABİLİR YOKSA İLK BELEDİYE SEÇİMLERİ AK PARTİ KAYBEDER BURAYA YAZIYORUM.
SELAMİ - 13.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,72

  " 2 MECLİS ÜYESİ DÜZCE'Yİ TEMSİL EDECEK " Haberine...
Düzce Belediyesi daha önce müslüman değilmiydi!!!!!!!!!!
s.koçak - 12.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,10

  " OTOBÜS TERMİNALİ YÖNETMELİĞİ HAZIRLANDI " Haberine...
açın artık beee ama uzadı adamlar 2 senede osmangazı koprusunu açtılar...ayıptır ayıp duzceye yazık oluyor..
ali caner - 12.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,47

  " BAŞKAN KELEŞ: BU AŞKI 40 GÜNDE BİTİRECEĞİZ " Haberine...
kültür merkezi istenilseydi eğer bu zamana kadar 40 kere bitirilir hatta 40 tane de kültür merkezi yapılırdı... ben cumhurbaşkanı olsam terminal binasının ve bir iki parkın açılışına gelmem.. 100 yıllık proje açılışlarından sonra 20 yıllık bir il de daha yeni bitirilmiş terminal binası mı olur yoksa kültür merkezi mi? kendimize güldürmeyelim der, kızar ve gelmez bence
açılış - 12.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,89

  " BAKANLA İSTİŞARE TOPLANTISI " Haberine...
Merhaba ahali, Bir bakan bence bir belediye baskani gibi calismaz, Beldiye baskaninin görevi ayridir bir bakanin görevi ayridir. Burdan bu sizin sayin bakan`a bir sorum var, avrupa tahsilli, bilimi bilimin yuvasinda yani bilimin besiginde ögrenmis, ezbersiz sözde degil özde bilgili Türk mühendislere gereken önem neden verilmiyor? acaba avrupa tahsilli Türk mühendisleri KISKANANLARMI VAR?, Avrupa tahsilli Türk mühendislere neden üvey evlat muamelesi yapiyorlar. Sayin Bakana bir sorum var, TÜBITAK`A basvuran avrupa tahsilli mühendislerden kacini ise almislar, bu sorum tüm akp dönemini kapsiyor. Avrupa tahsilli Türk mühendisler bence füze kalkaninin kralini yaparlar ama is ve yetki verilmiyor. AKP gidip elin conileri ile kalkan pazarligi yapmis, haber kaynak: medya. Ülkeyi coni kalkanina muhtac etmisler.
külyutmaz - 11.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,29

  " BAKAN ÖZLÜ, ÖĞRETİM GÖREVLİSİNE KIZ İSTEDİ " Haberine...
Merhaba ahali, __ Cok ilginc cok. Bu sizin bakaninizi gazete haberlerinde ya yemek yerken, yada böyle dügün yada nisan törenlerinde görüyoruz. Birkac sorum var sizin bu sayin bakana, Sayin bakan siz hic sehit cenazesine gittinizmi?, bakan olduktan sonra teknoloji üreten herhangi bir fabrikayi üretime actinizmi?, ben bir vatandas olarak bu sorularin cevabini bekliyorum. Sayin Bakan milyonlarca genc evlenmek icin para bulamiyor, sizin bu aclik sinirinda yasayan vatandaslardan haberiniz varmi?
Efsane Külyutmaz - 11.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,30

  " ŞARBON HASTALIĞINA DİKKAT " Haberine...
Merhaba Degerli Okurlar!___ Bilim Bakaniniz bu sarbon hastaligina bilimsel bir cözüm bulmali. Fazla söze gerek yok. Ciftci cözüm bekliyor. Nokta.
külyutmaz - 11.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,19

  " ORUÇ MEKTEBİ " Yazısına...
Ebu Süleyman Dârânî hazretleri buyuruyor ki: Aç durmaya çalışın, çünkü açlık, nefsi uysallaştırır ve kalbi inceltir. Nitekim Peygamber efendimiz, Kalblerinizi az gülmek ve az yemekle diriltin, açlıkla temizleyin. Bu sayede kalbleriniz saflaşır ve incelir buyurmuştur. Hazret-i Lokman Hakîm oğluna, Ey oğul! Mideyi tıka basa doldurduğun zaman düşünce uyur, hikmet dilsizleşir diye nasihat etmiştir. Bâyezid-i Bistâmî hazretleri de, Açlık buluttur. Kul, ne zaman aç kalırsa kalb hikmet yağmuru yağdırır buyurmuştur. İki hadis-i şerif: Açlık, hikmetin nuru, tokluk ise Allah'tan uzaklaşmadır. Sakın tıka basa yemeyin ki kalbinizdeki hikmetin nuru sönmesin!
Harun Kırıklı - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,15

  " ORUÇ MEKTEBİ " Yazısına...
Saygıdeğer ve kıymeytli hocam her sene olduğu gibi, bu sene de Ramazan ayının gelişiyle ilgili güzel bir yazı kaleme almışsınız. İnanın zevkle okuyor ve arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Şu yazınızı tüm büyüklerimize sunmayı düşünüyorum. Bir yazı ancak böyle yazılır. RAMAZAN AYINIZ MÜBAREK OLSUN ŞİMDİDEN HOCAM.
Ahıskalı - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,82

  " ORUÇ MEKTEBİ " Yazısına...
Oruç Mektebi: Çok yiyende acıma hissi azalır. Arzuları artar, harama dalar. Gayrimeşru arzuları harekete geçiren yolları tıkamak gerekir. Açlık şeytanın yolunu tıkar. Hadis-i şerifte "Şeytan, damardaki kan gibi, vücutta dolaşır, açlıkla yolunu daraltın buyuruldu.
Halil Hasan - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM GEÇİRMEMİZ DİLEĞİYLE HAYIRLI BAYRAMLAR CELAL HOCAM!
Kaan Demirci - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,36

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Hocam çalışma hayatımın yoğunluğundan dolayı zaman zaman yazılarınızı takip edemediğim için çok üzgünüm. Öncelikle size ve sevdiklerinize Erzurum Palandöken'den hayırlı bayramlar diliyorum. Fırsat bulduk geçmişlerimizin ve büyüklerimizin kabirlerini ziyaret ettik. Şimdi de büyüklerimizle tek tek bayramlaşıyoruz, sevinçlerimizi çoğaltıyoruz. Rabbim bu bayramları bize her zaman nasip eylesin. Gerçekten sevinmeye, güzel bayramlara ihtiyacımız var millet olarak. Allah müslümanları bir vahdet üzere birleştirsin. Hocam gerçekten İslam alemi kan ağlıyor, bizim de içimiz kan ağlıyor. Dua edelim hep birlikte. Yazınızda da belirttiğiniz gibi, Allah fitne-fesattan müslümanları korusun, birbirine düşürmesin. Şu an müslümanlardan başka kimse birbirini öldürmüyor. Birbirine kurşun sıkan malesef müslümanlar.
Palandökenli - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,80

  " ORUÇ MEKTEBİ " Yazısına...
Çok yiyen çok uyur, çok uyuyanın da ömrü boşa geçmiş olur. Çok yiyen sarhoş gibi olur, dimağı yorgunlaşır. Zekası, zihni dumura uğrar. Açlık, kalbde incelik doğurur. Hadis-i şerifte, Az yiyenin içi nurla dolar ve Allahü teâlâ, az yiyip içen ve bedeni hafif olan mümini sever. buyuruldu.
Özgecan Aslan - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,98

  " ORUÇ MEKTEBİ " Yazısına...
Böylece, orucun imandan da olduğu görülmektedir. İmanlı olan da, imanının kuvvetine göre suç ve günah işlemez. Sinirine hakim olur. Her şeyin bir zekatı vardır. Vücudun zekatıysa açlıktır. Oruç tutarak aç kalanın arzuları kırıldığı için sabretmesi kolay olur. Oruç tutan aç durur. Aç durmak iyidir: Aç duranın basireti açılır. Anlayış kabiliyeti artar. Hadis-i şeriflerde "Aç duranın idraki artar, zekası açılır" ve Tefekkür, ibadetin yarısı, az yemekse tamamıdır" buyuruldu.
Halil Hasan - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,16

  " ORUÇ MEKTEBİ " Yazısına...
Haklısınız hocam, Oruç, yalnız aç ve susuz kalmak değildir. Bir hayvanı veya inanmayan bir kimseyi bir odaya hapsedip aç, susuz bırakmakla oruç tutturulmuş olmaz. Orucun, sabır, şükür, nefs terbiyesi gibi diğer ibadetlerle irtibatı vardır. Onun için hadis-i şerifte "Her şeyin bir kapısı vardır. İbadetlerin kapısıysa oruçtur" buyuruldu.
Raşit Alioğlu - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,26

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Hocam, kim ne derse desin artık bayramların eski büyülü ortamı kayboldu. Ne de olsa modern yaşamın hayatımıza getirdiği birçok kolaylığın yanı sıra kaybettirdiği şeyler de çok fazla oldu. Koşuşturmalı şehir yaşamı nedeniyle toplumsal ve geleneksel değerler giderek yok oluyor. Durum böyle olunca da uzun süreli bayram tatilleri, bazı aileler için bir turizm faaliyeti olmaktan öteye geçmiyor hocam. Tabii çocuklar için de öyle. Oysa çocuklar için bayram şeker demek, harçlık demek, yeni giysiler, aile büyüklerini, akrabaları, komşuları ziyaret etmek demek… Çocukların bayram sevincini doyasıya tatması dileğiyle bol şekerli bayramlar diliyorum.
Azad Dedeyev - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,04

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Celal Hocam küçüklüğümde yaşadığım bayramlar geldi aklıma. Hatırlıyorum da çocukken bayramlar çok heyecanlı olurdu. Evdeki bayram telaşı en az bir hafta önceden başlardı. Bayram alışverişine çıkmak için sabırsızlanılırdı. Pembe, süslü-püslü elbiseler, parlak ayakkabılar alınır ve bayram gelene kadar her gün defalarca giyilirdi.Ve bayram sabahı… Bayramlıklarımız sürekli başucumuzdaydı. Öylece uyuyup hepimiz erkenden kalkar, ailece güzel bir kahvaltı yapardık. Sonra bayramlık elbiselerimizi giyip önce anne babamızın elini öper ilk harçlıklarımızı onlardan alırdık. Sonra hep birlikte aile büyükleri ziyaret edilir, eller öpülürdü. Tabii çantalar da yavaş yavaş bozuk para ve şekerlerle iyice dolmaya başlardı.Ziyaretler bittikten sonra doğruca en yakın oyuncakçıya gidip günlerce hayalini kurduğumuz oyuncak bebeği biriktirdiğimiz harçlıklarla alırdık. Sonra bir kısmını da lunaparkta harcardık. Üstelik herkesin yüzü güler, herkes birbirine güzel dileklerde bulunur, sarılır, öpüşür, ailede dargın olanlar barışırdı. Uzun zamandır görmediğim kuzenlerle buluşur, hiç durmadan oyun oynardık.Düşünüyorum da, hayatımda en çok eğlendiğim anlar bu bayram buluşmalarında yaşanmış… Bu güler yüzlü kalabalık bayramları hep gülümseyerek hatırlıyorum. Şimdi nerde o bayramlar?!!!!.....
Özgecan Aslan - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,40

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Milli ve dini bayramlar; toplumların fertlerinin birbirlerine sevgi ve saygı ile yaklaşma, yardımlaşma, birbirlerinin gönlünü alma ve yakınlaşma, mutluluk ve sevgi huzuru dolu dolu yaşama günlerdir. Ramazan ayı manevi duyguların Allah'a yaklaşma duygularının en yüksek ve insanlık duygularının en yoğun olduğu önemli aylardan birisidir bunu bilmeyen yok. Müslüman olan toplumlar ve insanlar, İslam dini ve Müslümanlık ilkeleri doğrultusunda, Ramazan ayında sağlığı sıhhati yerinde olanlar bir ay kendilerine farz kılınmış oruçlarını tuttular zekat ve fitrelerini vererek görev ve sorumluluklarını yerine getirdiler. Böylece Ramazan Bayramına eriştik ve kutluyoruz. Ama acaba hak ediyor muyuz. Bombalar altında ölen o kadar müslüman kardeşlerimiz var ki. Acaba hak ediyor muyuz bayramı kutlamayı. Allah İslam dünyasını Haçlı dünyasının şerrinden korusun. Amin. Cümleten bayramınız kutlu olsun.
Halil Öğretmen - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,72

Merhaba Degerli Okurlar!___ Konu: Osmangazi köprüsü ve gecis ücreti. Rahmetlik Osmangazi`nin kemiklerini SIZLATMAYA kimsenin hakki yoktur. Osman Gazi bütün vatandaslarini bütün yurttaslarini cok severdi. Rahmetlik Osman Gazi asla vatandasindan köprü gecis vergisi ve ücreti falan almazdi. Rahmetlik Osman Gazi zaten fetih ettigi topraklari bizlere hediye etti bizlere vatan olarak BIRAKTI. Hic kimse Vatandasin cebindeki parayi gecis ücreti ismi altnda alirken birde Osman Gazi`nin ismini suistimal etmesin. Allah bütün gazi ve sehitlerimizin yerini ve mekanini cennet etsin. Amin. Ben Orhan Gazi`yi de cok severim. Orhan Gazi`nin vasiyetlerini bugünkü siyasiler okuyup ögrensinler. Petrol ücretleri normal olsa ülkemizde zaten ekonomik anlamda bircok problem cözülmüs olurdu.
Gazi Torunu külyutmaz - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,62

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Yazınız güzel, yüreğinize sağlık. Hz. Peygamberin "Müminlerin dertleriyle dertlenmeyen bizden değildir" bu düsturuna uymalıyız.Bayram sevincini her günümüze yansıtmalıyız. Her günümüz bayram gibi olsun. Kalplerimiz Kur’an ve iman nuruyla dolsun, gönüllerimiz saadetli, hanelerimiz bereketli, vücutlarımız sıhhatli, BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN!
Raşit Alioğlu - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,41

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Bayramları fırsat bilmemiz ümidiyle, dargınlıklara son vermemiz, kırgınlıkları gidermemiz, birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmemiz, kin, nefret ve şiddet hislerimizi bertaraf etmemiz ümidiyle Ramazan bayramınızı samimi kalbimden tebrik ediyorum hocam. Siz hep söylüyordunuz "Birlikten dirlik doğar" diye işte bunu unutmamalyız. Zira milletimizin yükselmesi, muasır medeniyetler seviyesini yakalayabilmesi birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının güçlenmesine bağlıdır.Yüce milletimizin tarihindeki şanlı zaferlerin, ortaya koyduğu kahramanlık destanlarının, kurduğu medeniyetlerin, dünyaya ışık tutacak şekilde geliştirdiği kültürlerin temelinde, milletçe birlik ve beraberlik içinde olma bilinci vardır. Teşekkürler hocam...
İlahiyat Öğrencisi - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,50

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Saygıdeğer hocam Bayramlar, sevinç, neşe ve kardeşlik duygularının dalga dalga yayıldığı, önemli günlerdir.Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, fakir ve fukaranın yanında olunduğu, müstesna günlerdir.Bayramlar, birlik, beraberlik, dostluk zamanlarıdır.Bayramlar, nefis muhasebesinden, sabır imtihanından başarıyla çıkmanın simgesi olan kıymetli anlardır.Bayramlar, mutlulukların, acı ve kaderlerin paylaşıldığı paylaşma günleridir.Bayramlar, büyüklerin ellerinin öpülüp dualarının alındığı, küçüklerin sevinçlerine ortak olunduğu vakitlerdir. HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM HOCAM.
Kaan-Düsseldorf - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,29

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8