Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " YILIN KİŞİSİ - 2015 - Aysun Aydın Düzce Postası'nda Yılın Kişisi seçildi. " Haberine...
BENCE HASAN ÇALIŞKANOĞLU ŞARKILARIYLA SEVGİ VE SAYGISIYLA BEYEFENDİ LİĞİLE GÜER YÜZÜYLE DİYORUM E
EKREM K - 21.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,14

  " İÇİMİZDEN BİRİ : Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in eşi GÖNÜL KELEŞ ile röportaj - DÜZCE POSTASI " Haberine...
Sizin düşündüklerinizi eşiniz neden düşünmüyor acaba,Düzcede pek durmadığı içinmi.
DÜZCELİ - 21.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%43,09

  " KOMİSYON İNCELEMEYE BAŞLADI " Haberine...
YEYPAŞIDA DENETLEYİN
DÜZCELİ - 21.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,34

  " Uyutanlar ve uyuyanlar " Yazısına...
İşte bu kadar....Bu harika yazı için tebrikler...
Kenan Yürekli - 21.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,15

  " FİSKOBİRLİK'TEN AÇIKLAMA " Haberine...
fisko birlik ne yüzle konuşuyor ben anlamıyorum vatandaşa zorlan yağ ve market alışverişi yaptırdılar yüksek fiyatlarla fisko birliğe güvenilmez kesinlikle..
sadi - 21.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,17

  " YIĞILCA'DA KAR SEFERBERLİĞİ! " Haberine...
tebrikler yiğit başkan
seçmenin - 20.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " İÇİMİZDEN BİRİ : Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in eşi GÖNÜL KELEŞ ile röportaj - DÜZCE POSTASI " Haberine...
Gönül hanım, Düzce de başı boş köpeklerden bıktık, çocuklar çok korkuyor, bazen sokaklarda bir den ortaya çıkıyorlar ve çocukların ellerindeki yiyecekleri yemeye çalışıyorlar.Belediyeye kaç defa söyledik ama bi çare bulamadılar. Lütfenn...çöüzm bulamıyorlarsa, toplayıp istanbula götürsünler orası da Akparti belediyesi gereğini yapacaktır.ilginizi bekliyoruz.
ayşe - 20.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,24

  " CHP'DEN KÖYLÜLERE DESTEK " Haberine...
CHP bir kere daha gerçek yüzünü gösterdi.İşleri güçleri dönen tekerleğe çomak sokmak.Boşuna dememişler"CHP ne yapar ne de yaptırır.Yapmaz,yapamaz,çünki bu millet onu iktidar yapmaz.İktidar olamayınca da halk yararına bir şey yapması mümkün değildir.Millet yararına yapılan bir iş olursa ona da engel olur,onu yaptırmaz.Düzcenin çöpü bir yere depolanacaktır. Bütün ilçeler ve köyler "depolama yapılsın ama bizim oraya yapılmasın"Peki nereye yapılsın?Çöpleri Başkan cebine mi koyacak?Yoksa sayı Tozan,gelin bizim evin bahçesine mi yapın diyor?Bu CHP nin hastalığıdır.Can çıkar huy çıkmaz.Ama bir atasözümüz var"it ürür kervan yürür"Bu alk onları gayet iyi tanıyor,kime sıkıntı etmesn.
Doğru söyliyeni 9 köyden kovarlar - 20.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,96

  " MEDYA OKURYAZARLIĞI SEMİNERİ YAPILDI " Haberine...
Yaşar YAKIŞ bey TÜrkiye'nin değil Orta Doğunun ve avrupanın yetiştirdiği en donanımlı bir DİPLOMATIDIR. Yaşar YAKIŞ beni AKP den ihraç ederseniz beni de rahatlatmış olursunuz dediğine göre: OTURUP BEŞ DAKİKA DÜŞÜNÜN ve SONRA ORADA NE İŞİNİZİN OLABİLECEĞİNE karar verin ORASI KADINI CİNSEL BİR META GİBİ GÖREN VE ALGILAYAN BİR YERDİR. AKP nin İPİNİ 2013 GEZİ OLAYLARI İLE ÇEKTİLER. GÜNEY DOĞU ANADOLUMUZDAKİ YANGININ SÖNMESİNİ BEKLİYORLAR. YANGIN SÖNSÜN AKP 5-6 PARÇAYA BÖLÜNECEKTİR. YAKIŞMIYORSUNUZ
TEF li FİNANASAL YÖNETİM - 20.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,79

  " MEDYA OKURYAZARLIĞI SEMİNERİ YAPILDI " Haberine...
akp de siyaset yapmak saman alevi gibidir. BİR SÜRE KULLANIYORLAR KULLANILAN KİŞİ UYANINCA VE SİYASİ TALEPLERİ ARTMAYA BAŞLAYINCA HEMEN KULLANILMIŞ BİR MENDİL GİBİ ÇÖPE ATIP BAŞKA YENİLERİ KULLANIYORLAR. Siyasi ilke ve siyasi tutarlılık olmadığı için: SIRA SİZE GELMİŞ OLABİLİR Yada Belediye Başkanının bir başka hesabı vardır. Yoksa buralarda size öyle fırsatlar vermezler. Çoğunlukla önemli mevkilere Türküm diyemeyenleri getiriyorlar. 2001 DEN BU YANA KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ DÖNÜN ŞÖYLE BİR BAKINIZ HER SEÇİME DOĞRU DİĞER BEKLEYENLERİ KULLANIYORLAR. ORASI BİTTİ 2013 DEN BERİ MİLETİN ÖNÜNE KOYDULAR BIKTIRIYORLAR ve SANDIKTA MİLLETE YAPTIRACAKLAR: TÜRKİYENİN KİMYASINI VE PSİKOLOJİSİNİ BOZDURDULAR. MİİLLET ÇILDIRIYOR. GÜNEY DOĞUDAKİ YANGIN BİTSİN MASANIN ÜZERİNDE HİÇ BİR ŞEY KALMAYACAK MİLLET DEVLET ÜLKE BURNUNDAN SOLUYOR. BİZDEN HATIRLATMASI. SİYASETİ ORADA ÖĞRENDİN FAZASI ZARAR VERCEKTİR.
KONURALP LOJMAN - 20.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,92

  " Günün Dikkat Çekeni: Ayşe Keşir " Haberine...
Sayın vekilim; Haziran 2015 seçimlerinde Yığılcada Fındık tüketicilerine değilde fındık üreticilerine bir bir gittiniz ve el sıkıştınız oy isteoiniz. Fındık tek haneli rakamlara kadar düştü. Üretici kan ağlıyor. Fındık alımına Toprak Mahsullerini devreye sokupta alım yaptırırı-sanız üreticiyi güldürür ilerde güler yüzle karşılanırsınız. Eğer bunu yaparsanız sizi kutlarım.
Ahmet KIBRIS - 19.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,95

  " LİNÇ KABUL EDİLEMEZ! " Haberine...
Düzceli Arkadaşlar Öğretim Üyelerine sahip çıkın ki ( bildirinin içeriğine katılmaamakla ) Özgür düşünce toplumda gelişsin SULTAN AHMET MEYDANINDAKİ PATLAMAYA GÜNDEM SAPTIRMAK İÇİN KİMİN NEREDE NASIL YAZDIĞI BELLİ OLMAYAN BİR GÜNAH BİLDİRİSİ ÇIKARDILAR. ALÇAKLAR HAİNLER ... DİYE HALKI ve ÖĞRENCİLERİ KIŞKIRTIYORLAR. AMAN OYUNA GELMEYİN. Battı balık yan gidiyor.
konuralp açıksöz - 19.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,29

  " MEDYA OKURYAZARLIĞI SEMİNERİ YAPILDI " Haberine...
çok güzel memnun oldum demek ki AKP de siyasi faaliyetlerde ilerlediniz. her ne kadar dünyaya bakışınız ve yaşam tarzınız uygar medeni bir kadın olmakla birlikte oraların da sizin gibi kadınlara ihtiyaç vardır. Ankara'dan selamlar saygılar Başarılar diliyorum.
Ankaradan Öğretim Üyesi - 19.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,14

  " CHP'DEN KÖYLÜLERE DESTEK " Haberine...
Ben olsam bütün çöpleri toplar Zekeriya TOZAN'ın iş ve evinin önüne yığarım.Halkı ayaklandırmak yerine Belediye'ye yardımcı olup altarnatif üretirdim.Ama CHP nin asli görevi halkı galyana getirip pirim toplamak. Çözüm değil çözümsüzlük üretmek bunların asli görevi.CHP li belediyeler çöpü nasıl imha ediyor acaba.
Hasan - 19.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,09

  " CHP İL BAŞKANI TOZAN, KILIÇDAROĞLU İLE BULUŞTU " Haberine...
kılıçdaroğlu.nun il başkanlarından hedeflerini tutturamıyanlara kusura bakmayın deyişi çok hoşuma gitti..keşke birileri de sayın genel başkana yıllardır onca seçimdeki sonuçları göstererek..bu sonuç hiçte chp.ye yakışacak bir sonuç değil..KUSURA BAKMA GENEL BAŞKAN diyebilseydi..
KÖYLÜ - 17.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,33

  " İL BAŞKANI TOZAN DA ANKARA'DA " Haberine...
meşhur kurultaylar partisi cumhuriyet halk partisinin 35.kurultayının milletimize hayırlar getirmesini diliyorum..genel başkan olduğu günden günümüze yerel ve genel toplam dokuz seçim atlatan sayın kemal kılıçdaroğlu sanki başarılıymış gibi tek adayla tekrar seçilmesi çokta iyi olmadı partilileri için..insan başarılıyım diyebilmek için başarılı olmalı..yani hedefi iktidar olmalı ve o hedefi yakalabilmeli..hiç iktidar olamadığına göre benim açımdam başarılı değil ve ben bu işi kotaramıyorum diyerek kendiliğinden ayrılmalıydı..diyeceksinizki kim gelecek..ya sen yapamıyorsun ki iktidar olamadın ayrıl elbet boş kalmaz birileri gelir..hele bir sen kenarda durmasını bir bil..demekki chp.de değişimden nasibi kalmamış..akde vefa zetan yok niyemi..izmir milletvekili sayın mustafa balbay kılçtaroğlu sayesinde hapisten çıkıp milletvekili oldu aday olmaması gereken biriydi ya herneyse.. kılıçdaroğlu.m nun tekrar genel başkan olmasına en çok mevcut hükümettekiler sevinmişlerdir..zira her seçimde kılıçdaroğlunun nasıl alt edeceklerini çoktan kavradılar
KÖYLÜ - 17.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,33

  " ÇELİK: GEREKİRSE TMO'YU DEVREYE SOKARIZ " Haberine...
sevgili şemssi bayraaktar beyin talebini olumlu karşılyor emege saygı duruşu göstermesi dolayısıylede kendisini kutluyorum..fındık fiyatlarının düğmesi konusunda söylenecekler çok zaten kahve köşelerinde de konuşuluyor..netice sadece dedikodu modunda başkada bişey yok..olması gereken belli aslında da günümüz şartlarında konuşmak bile insanların başına dert oluyor soruşturma geçiriyor..örgütlü olmayan toplumların olagan kaderidir bu fiyatların düşmesi aklına gelenin geldiği zaman zam yapması.. ayakkabıcıya gdidyoruz kaç lira şu fiyat..tamam..pantoloncuya gidiyorsunuz yani her esnas kendi maliyetlerini hesaplayarak fiyat belirliyor..fındıkta öyle değil..ömründe eli fındığa deymemeiş birbahçeye girmemiş insanlar masa başında belirliyor fiyatını..sadece bugüne mahsus değil tabii..geçmişte çok zararına frındık satışları yapıldı..gık yok kimsede..sahipsiz çünkü nu sektör..ne grevi var ne protest o edecek üretici kesimi..böyle bir sektör işte..belirli zamanarda tüccarın belirli zamanlarda hükümetin inisiyatifine bırakılmıs ..fındık üreticisi o kadar bilinçsizki kendi sektörü fisko birliğini varsa bir yanlışı düzeltmeli yanlış yapanıda mahkeme yoluyla kanunen temsilcilik seçimleri dönemindede oyuyla cezalandırmalıydı..öyle olmadı fiskobirliği elbirliği ile kötüleyip lavettiler..bugüm meyin sızlanması bu
KÖYLÜ - 17.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,87

  " Düzce Postası'nda YILIN KİŞİSİ - 2015 - Aysun Aydın " Haberine...
Yılın kişisini kutlarız. Bütün memurlarımızın da böyle duyarlı olmasını bekleriz.
aynur - 17.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " 19+2 YATIRIM SÖZÜ! " Haberine...
ben görürmüyüm acaba
esnaf - 16.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,47

  " ÖZLÜ CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ " Haberine...
selam kelam bitti yedik
hikmet keskinkılıç - 16.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,82

  " Rektör Çakar, 2015 yılını değerlendirdi " Haberine...
reklamlar yalanlar yeni 8-10 binanın içindeki nitelik önemlidir. Ne değiştiki de bilim merkezleri kuruldu. sanki oxfprd mübarek. üniversitenin bilim yuvası olabilmesi için 50 yıl geçmelidir. Bütçe belli kaynak belli haftada 30 saat ders veren hocalar yani bunlar artistliklerdir.
Filim Adamı - 16.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,74

  " GÖNÜL KELEŞ " Haberine...
Gönül hanımın güzel düşüncelerini aynen paylaşıyorum.Özellikle eski düzcede geceleri de güvenli olunurdu. Fakat devir çok değişti. haklısınız. İnşallah eşiniz de düzceye güzel hizmetler getirir.
Aylin - 14.1.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,62

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8