Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Türseven’den engelli çocuklara okul " Haberine...
düzcemizin mümtaz şahsiyetlerinden hayırsever işadamı sayın hacı hidayet türkseven.inotistik çocuklar için bir eğitim merkezi açmasını katkılarını takdir ediyor kutluyorum.işte bu yardımsever dediğin böyle olacak..yani asıl ihtiyaç sahiplerinin yanında destegini esirgemiyecek..bıravo hacı amcamıza..bunların çoğalmasını devletimize desteklerini bekliyor saygılarımı sunuyorum..
köylü - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,28

  " FİLMİN KOPTUĞU YER! " Yazısına...
Kalıcı işyerleri tinerci hırsız fuhuş yuvaları oldu14 yıldır milli servet cürüyor hala konuşuyoruz buraların vebalını kim cekecek hala şunu yapacagız bunu halledecegız hep laf laf yazık yapın görelim düzcede oy kaybı başladı göreceksin yine kayıp olacak sizin yüzünüzden kac yıl daha gecmesı gerekıyor yazık hiç mi içiniz sızlamıyor sizin özel mülkıyetiniz olsa ortalıgı yıkarsınız önemli degıl devlet malı
Kalıcılı - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,84

  " Şehit Babası Cemal Aksarı: “Bizde ayrım yoktur tek millet, tek bayrak ve tek yüreğiz” " Haberine...
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN CEMAL BEY. HER KÜRT SENİN GİBİ BU MESELEYİ ANLASAYDI MEMLEKETİMİZ BU HALDE OLMAZDI, MESELE ZATEN KÜRT MESELESİ DEĞİL, ERMENİ DİYASPORASININ BİR OYUNU.
HER KÜRT SENİN GİBİ OLSA MESELE KÜRT TÜRK MESELESİ DEĞİL - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,17

  " FİLMİN KOPTUĞU YER! " Yazısına...
Şehrin en Önemli Caddesi olan Istanbul Caddesini otopark haline getirmeyi başarabilmiş belediyeden, onun başkanından, meclisinden başka ne beklenir ki Sn. Maradit...Belediyeciliğin temeli halka hizmettir ve bunun da temeli görgü, eğitim, birikim ile başlar...Görgü ailede, eğitim GERÇEK OKULLARDA (eğer hala Ülkede böyle okullar kaldıysa) , birikim ise çalışma hayatında kazanılır...Biz ısrarla... , yarım yamalak eğitimli, hiç bir yönetim birikimi olmayan kişileri sadece ağzı iyi laf yapıyor diye başa getirdiğimiz sürece benzeri aksaklıkları-tuhaflıkları siz çok yazarsınız biz de çok çok okuruz, üzülürüz...4 katlar 5 kat olur, 6 kat olur, sonunda bir deprem daha olur ölenler öldüğü ile kalır, kalanlar ise çadırlarda, prefabrik evlerde birkaç sene geçirir film yeni başkan başlar geçmişten hiç bir ders alınmadan...Saygılarımla...
4 Kat Yetmez 5 Olsun - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%59,41

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
Devlet ve toplum idaresinde en akıllı, en ehliyetli ve en tecrübeli insanlara vazife vermek, Müslümanca siyasetin bir gereği olarak anlaşılıp uygulana gelmiştir. Bunu her zaman olmasa da zaman zaman görüyoruz.
Halil Ahmed - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,65

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
Bir toplumun ayakta durabilmesi için siyaseti mutlaka ehil birinin yapması lazım Celal Erbay hoca gibi. Yani işinin ehli olmalı, şahsi menfaatını düşünmemeli, hizmet aşkıyla dopdolu olmalı, herkesi sevgiyle kucaklamalı,seçilene kadar bir partinin mensubu olsa da seçildikten sonra herkese tarafsız davranmalı, sorunları çözerken particilik yapmamalı. Ayrıca, yerine getiremeyeceği hiç bir vaatte bulunmamalı, elindeki imkânları en verimli şekilde kullanmalı, yapacağı her işte ehemmi, mühimme tercih etmeli. Disiplinli, kararlı ve vakarlı olmalı. Dürüstlüğü asla elden bırakmamalı. İnsanlara tepeden bakmamalı. Ve daha nice özellikler.... Bunları Celal hocanın şahsında gördük ve görmeye de devam ediyoruz. Her ne kadar kendisi 4 seneden beri siyaset sahnesinde olmasa bile, yine halkın içinde, hep halkla beraber. Gerçek bir siyasetçi ve halk adamı.
Selami ALTINEL - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,31

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
MALESEF GÜNÜMÜZDE SİYASET, TEHDİT HALİNE GELMİŞ. Önüne gelen iktidar partisini, onun liderini, hizmet eden ve halkını düşünen liderini ve onun ekibini tehdit ediyor. Ondan sonra da diktatörlükten dem vuruyor. Bu nasıl çelişki aman Ya Rabbim?
Huzur Kapısı - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,20

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
Arşivden Celal Erbayın çıkmasını şuna bağlıyorum. Kardeşim, insan siyaset yaparken insan odaklı yapacak. Kendi partisinin veya kendi menfaatinin uğruna siyaset yapmayacak. Kendini düşündüğünün yarısı kadar halkını da, seçmeni de düşünecek. Gerekirse halkın hizmetine gece 1'de bile olsa tatlı uykusunu bozup yanına gidecek, onunla ilgilenecek. Halk şimdi buna değer veriyor, halk siyasetçilerde bu vasfı görmek istiyor. H, bi de şu var; sadece ülkeye ve topluma "hizmet etmek" de siyasette başarılı olmaya yetmiyor. Hele bir soruna çözüm ürettiğinizde 10 yeni sorunun ürediği bir coğrafyada yaşıyoruz ve tüm kesimleri kucaklama zorunluluğu doğuyor. Eee bunu yapabilen ve başarabilen siyasetçiler de halk tarafından seviliyor, hafızalarda kazınıyor. Başarılı siyasetçi bence budur.
Raşit Alioğlu - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,71

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
Yazı güzel, ama Celal Erbay için biraz daha geniş tutabilirdiniz yazınızı Sayın Aydın Maradit. Siyasetin nihai amacı seçmenlerin mutluluğunu sağlamak değil midir? Burada bütün mesele Seçmen kapsamına giren veya girmeyen herkesin çocuktan kadına, yaşlıdan gence tüm kesimin mutluluğunu düşünen, hepsinin beklentisine cevap arayabilen, cevap bulamasa bile en azından bu yönde çaba sarfeden siyasetçiler yetiştirmek değil midir SİYASEH AHLAKININ AMACI? Keşke daha da artsa böyle siyasetçilerin sayısı ülkemizde! Bu hususta nadir siyasetçilerden biridir Celal ERBAY.
Takipçi - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,39

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
Siyaset alanında hizmet aslında kolay değil, zor bir iştir ama bunu yapabilene kolaydır. Bir kısım siyasetçi var siyaseti kendi çıkar, menfaat ve rant elde etmek için kullanır ve halka hizmeti ya unutur ya da çok az hizmet icra eder. Bunların ilkesel duruşları yoktur. İsim vermiyorum, mecliste böyle siyasetçiler var, malum. Bir kısım siyasetçi de var ki, siyasi faaliyetini kendi bireysel statülerinin değişim aracı olarak görür. Ben şu olayım, burada durayım, şu makama geleyim falan....Ancak bir grup da var ki siyaset kurumunu, birlikte yaşadığı topluma hizmet etmenin aracı olarak görürler. AK Partili siyasetçiler buna örnektir. Celal Erbay hoca da AK Partiden aday olduğunda bunu Düzce'ye fazlasıyla göstermiş ve hizmetleriyle halkın büyük takdirini kazanmıştır. Siyaset bir hizmet yarışıdır. Esas olan başarıya ulaşmak ve kaliteli hizmet sunmaktır. Sizce Erbay hocanın hizmetlerinin halkın gözünde kalitesi yüksek değil mi?
Özgecan Aslan - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,39

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
Arşivden tabii ki Prof.Dr. Celal Erbay çıkacak. Zira ihlas ve samimiyetle çalışan, hiçbir menfaat ve karşılık gözetmeden sırf insanları sevdiği ve dertleriyle dertlendiği için her zaman kendisi telefon edip arayan ve problemine çare üretmeye çalışan bir insan, bir vekil nasıl olur da insanların kalbinden, halkın zihninden ve arşivden silinir!? Bir hadiste buyuruyor ki Hz.Muhammed: "Alimin abide olan üstünlüğü yetmiş derecedir. Her bir derece arası, atın yetmiş senelik koştuğu mesafe kadardır. Bunun sebebi, şeytan insanlar için bidat icad eder de alim onu görür ve ondan insanları men eder. Abid ise Rabbinin ibadetine yönelmiştir, bidatı görüp onun bidat olduğunu bilemez" Hadis bize her şeyi anlatıyor sayın yazar.
Murad SEFEROV - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,22

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
Sayın Maradit, biz Celal Erbay hocamızın yazılarını sürekli takip eder, tüm yazılarını bizlere ileride ışık tutacağını bildiğimizden kopyalayıp bilgisayarımızda saklarız. Bir ilim adamından feyizlenmek, faydalanmak, istifade etmek her bir müslümanın görevidir bence. Zira ilim adamına saygı, dinimizin de sabitelerindendir. İlim, insanı şerefli ve izzetli kılar. İslamın şerefi de, ilim ehlinin o mübarek dini ta zamanımıza kadar getirmesidir. İlimdeki bu şeref ve üstünlük, kişiyi takva ve iyiliğe sevk ederek ebedi saadete kavuşturmaya vesile olmasındadır. Zira Hz.Adem’in üstünlüğü ona verilen ilim vasfıyladır. Bu Allah'ın en cok sevdiği ilim sıfatının Adem’de tecellisidir. Kişi ancak ilimle Allah’ın halifesi olabilir. Dediğiniz gibi, ülkemizde bu geleneği yaymamız ve ilim adamlarının değerini anlatmamız gerekli. Celal Erbay hoca her ne kadar aday seçilmese de, bizim gönlümüzde sürekli o göreve layıktır. Aslında hocamız için o tür mevkiler dünyalıktır ancak ülke yönetiminde ilim adamlarının, ilim adamlığı vasfının yanında siyasetini de ekleyecek olursak donanımlı hocaların vekil olarak hizmet verdiği ili temsil etmesi, o ilin halkı için büyük bir sürur kaynağı olacaktı. Ama ne yazık ki, bu olmadı. Hayırlısı Rabbimden. Üzüntülüyüz.
Hamza Alioğlu - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,79

  " Arşivden Celal Erbay çıktı! " Yazısına...
“İlmin en üstünü ilmihaldir, amelin en üstünü hali korumaktır" der İslam alimleri. Talep edilmesi lazım gelen ilim hakkındaki ihtilafa göre bazı alimler fıkıh ilmini talep etmenin farz olduğunu tercih etmiştir. Bazıları da tefsir ve hadis ilminin önemine binaen tahsilini farz kabul etmişlerdir. Her biri de birbiriyle bağlantılıdır. İşte CELAL ERBAY Hoca bizlere bunu öğretmiştir Üniveristede. Sadece teoriğini değil, pratiğini de çözmemizi talep ederek hayatımızın her alanına hitap eden İslam Hukukunu sevdirmiştir bizlere.
Bahadır Huseynov - 18.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,30

  " Başkan Mehmet Keleş gündemi değerlendirdi " Haberine...
tebrikler sayın başkanım. başarılarınızın devamını bekliyoruz
yılmaz - 17.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,80

  " KALICI İŞ YERLERİ YURT OLUYOR " Haberine...
Buralar tinerci hırsız fuhuş yuvaları olarak kullanılıyor buda ne düzceye nede düzceyi yönetenlere yakışıyor bir baba yigit cıkmadı buraları yurt yapmak için ugraşan haydi hayırlısı bu sözler havada kalmasın takip edilip uygulansın
Nedim - 17.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%43,94

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Sizleri Allah'a havale ediyorum.... cümlesiyle başlayıp yorum yapan arkadaşım. 04-06 yaş arası eğitim veren ana okullarında, kreşlerde İngilizce eğitimi verilirken niye itirazınız olmuyor da dil arapça olunca niye rahatsız oluyorsunuz???? İngilizce öğretilen çocuklar yeni konuşmaya başlayan, dilini yeni yeni kavrayan çocuklar değil mi??? Biraz düşünelim lütfen....
yasemin - 16.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,85

  " Düzce’de fındık sanayiciyi vurdu " Haberine...
sayın başkan bende esnafım ama sanayicinin bir üretim prorgamı vardır hesabını kitabını ona göre yapar hic kimse mağdur olmaz korma
zekweriya yılgın - 15.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,45

  " Divapan’dan 100 Tır’lık kardeşlik konvoyu " Haberine...
önceden kardeş deyilmiydi bırakın bu işleri şov yabmayın bagırmayla cagımayla bu işler olmaz bu ülkede cüzdanı dolu olan ve işleri iyi olan kardeş hani şu yüzde elli varya
esnaf - 15.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,30

  " Düzce’de fındık sanayiciyi vurdu " Haberine...
1000.TL asgari ücretle zor işçi bulurlar bir çok iş yeri taşeron çalıştırıyor. sanayicilerde aklını başına alsın
Şenol Keskin - 14.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Sizleri Allah'a havale ediyorum 04-06 yaş arası çocuklar soyut düşünemez. 3 4 kelimeden oluşan cümleler kurar. Daha yeni konuşmaya başlamış dilini yeni yeni kavramaya çalışan bir çocuğa Arapça öğretmek nedir? Alanında uzman olmayan yok bilmem kaç saatte sertifika alan pedagojiyi sertifikayla alan uzman olmayan kişilere çocuk emanet etmek nedir'? Bu çocuklar 1 sene sonra Türkçe okuma yazma öğrenecekler. Atanamayan öğretmenlerin yerine dini istismar edip onların yerine sertifikayla geçmek kul hakkıdır din! kardeşlerim! Gidin Arabistan'a artık ülkemi kirletmeyin.
Önce Okul Öncesi - 11.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,39

  " Düzce’de intihar " Haberine...
karaca mahallesinde meydana gelen20 yaşındaki furkan topçu.nun intiharına çok üzüldüm..gence tanrıdan rahmet kederli ailesine metanet vesabırlar diliyorum..hayatının baharında kaybettiğimiz bu genç son olur inşallah..gençleri anlamak lazım..herşeyden önce dinlemek lazım..onu intihara götürecek sebepleri ortadan kaldıracak insanlar kurumlar lazım..yaşamanın ne denli güzel bişey olduğunu en iyi ölüler bilir..deydimi be evlat..geride bıraktığın yakınların yaşadıkları sürece senin acınla hepte hatırlayarak yaşamaya çalışacaklar..aman gençler sizler bizim geleceğimizsiniz..sizlere güveniyoruz..sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışınız..inanınız sizleri anlayacak dinleyecek..sorunlarınıza çare olacak çözüm üretecek birsürü insan var yakınınızda..karamsarlığa düşmeyiniz..bu sözlerim nasihat değil..sadece bir ağabey tavsiyesi..güle güle furkan kardeşimi..ışıklar içerisinde ol inşallahhh.
köylü - 10.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,48

  " KAHRAMAN ASKER, AZİZ ŞEHİDİMİZ! MAKAMIN CENNET OLSUN!... " Yazısına...
Hocam ifadeleriniz insanın içine işliyor. Sürekli takip ediyorum ancak yorum yazacak fırsatım olmuyor. Büyüklük taslamam gibi olmasın ama sürekli toplantı, iş güç. Bu defa kapımda bekleyenlere rağmen vakit ayırıp yazmam gerektiğini vazife addettim. Benim kim olduğum önemli değil. Sanki size yaranmış olamak için bunları yazıyorum demesinler kim olduğum önemli değil. Fakat görgü ve bilgi ile hitabet tarzınızdaki kibarlık, incelik... Nedir bu zerafet. kalite. Kalmadı böyle yazarlık. Sayın Celal bey, çok kıymetli büyüğümüz. Sizler eskinin güzelliğini bu günlere taşıyan nadir kimselersiniz. Sizi tebrik ederim. Şehidimiz için de bizi çok duygulandırdınız. O günkü olayı bütün ihtişamı ile gzöler önüne serdiniz. Allah rahmet etsin yakınlarına sabır versin.
İsimsiz. - 10.9.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,40

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8