Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Bir kadın olarak, girişim ve desteğinizle lösemili çocuğumun hayata döndürülmesine sonsuz sevinen bir anne olarak yazınızı çok takdir ettim ve büyük mutluluk duydum Celal Erbay Hocam. Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim'in buyurduğu gibi "İnsan yaratılmışların en şereflisidir." Kadına kalkmış her el, tüm insanlığa kalkmış demektir. Bir insanı katletmek tüm insanlığı katletmek gibidir. Sırf çaresiz olduğu için ve sırf güçsüz olduğu için öldürülen her kadınla birlikte tüm insanlık da katledilmiş gibidir bence. Saygılar sunuyorum.
Bir anne - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,86

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Türkiyede sariat islam yani eski osmanili geri dönmedikce ne türkiyede kan durur ne dogu türkistanda ne tüm dünyada.idam cezasi geri gelmesi lazim.osmanlida.osmanli torunlarinin bu hali cok aci.osmanliyi istiyoruz özliyoruz.rabbim tekrar nasip etsin.kadın öldürül en kadinlarimizinkani yerde kalmasin.osmanli olsaydi bu kadar kötülük olurmuydi dünyada.tabiki asla.bu katiller idami hak idiyor.idam ayni zamanda ibrettir.
Halil Eker - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,16

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Annelik, en şerefli misyon görevini üstlenen şerefli bir meslektir.Anne hukuku, kadın hukuku zedelendiğinde toplumumuz zedelenir, medeniyetimiz zedelenir. Annelik görevi ilahi bir görevdir, bu göreve kalkan eli Allah kırar, cezasız bırakmaz.
Talebeniz Osman - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,35

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Biz toplum olarak kadına kalkan ellere, anneye kalkan ellere kayıtsız kalabilir miyiz. Kalmamalıyız. Kadına kalkan el erkeklik değil, mertlik değil, NAMERTLİKtir. Bu Hak yolunun kervanında böyle insanlara yer yok. Tabii onlara insan denirse şayet. Kim bu barış düzenini, refah düzenini sabote etmekse istesin, karşısında bizleri bulacak. Şefkat ve merhamet adına, kadınlık onuru adına tüm gençlere sesleniyorum: KADINLARIMIZ BAŞIMIZIN TACIDIR, KADINLARIMIZ ZARAR GÖRÜRSE, BAŞIMIZ, CANIMIZ ZARAR GÖRÜR.
Rüstem Ahıskalı - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,36

  " 500 kişi istihdam edilecek " Haberine...
evine ekmek götürmekte zorlananlar için geçici bir önlem olarak iyi..ancak her seçim yaklaşırken sanki istihdam yaratılıyormuş gibi algı oluşturulmaya çalışmak güzel değil..ne güzel çilimli.kaynaşlı.gümüşova.cumayeri.beyköy boğaziçi ne kadar ilçe varsa sanki hepsini kucaklıyor işsizlipi sonlandıracak..bu halkın gururyla oynamayın artık..1961 yılında avrupaya giden ilk işçilerimizin kullanıldığı gibi sanki..o beyenmediğimiz avrupalı kendi insanını kullanmadı bu işlerde bizi kullandı..hindistanlıları.pakistanlıları,ı sirilankalaıları kullandı.sözleşmeli temizlik işçisi üniversite hastanesinde çalışıyor..kız istemeye gidiyor benim çocuğum üniversitede çalışıyor diyor..güvenlik görevlisi bir temizlik firmasına bağlı adliyede çalışıyor evlenecek çocuğun ne iş yapıyor adliyede diyor aile..hiçbir iş güvenceleri yok aslında...bunun gibi sıralamakla bitmeyen trivırı işler...bizim ihtiyacımız kalıcı çözüm..yani kalıcı iş yaratıcılarına ihtiyaç var..milletin gazını almakla nereye kadar allahaşkına
KÖYLÜ - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,74

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Saygıdeğer hocam, Azerbaycandan sevgi dolu selamlarımı yolluyor ve yazılarınızı büyük memnuniyetle takip ediyorum. Başlıklarınızı tek tek sindire sindire okudum, her biri altın değerinde bir nasihat idi. Özellikle Baküde eğitim görürken bizi sık sık kötü alışkanlıklardan uzaklaştırma adına nasihatlerde bulunuyordunuz. Çok sık tekrarladığınız ve bizim de aşina olduğumuz tavsiyenizi bu yazınızda da kaleme almışsınız: "Daha ilkokula başlamamıştım bile... Rahmetli anamla beraber hayvanları güdüyorduk... Bir ağacın altında oturttu beni dizinin dibine. Ve bana “Ağzına sigara koymayacaksın! Eğer ağzına sigara koyarsan, sana sütümü helal etmem!” diye tembihatta bulundu." Hocam, belirtmiş olduğunuz vakıa hâlâ kulağımızda çınlıyor ve yazınızda o ibareyi görünce onu hatırladım. Bu ibaredeki annenin ifadesinden daha ürkütücü, daha korkutucu bir ifade gerçekten olamaz sanıyorum. Sütün helal edilmemesi kadar vahamet ve zor durum olamaz bence. En büyük ceza insanoğluna bu olsa gerek. Allah annelerimize lâyık evlat eylesin bizi.
Öğrenciniz - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,39

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Sayın yazar, yazı güzel olmuş. Özellikle "Senede Bir Gün Yeter mi" altbaşlığı dikkat çekici. Anneler, kadınlar bizi karnında 9 ay taşısın, sonra büyüyene kadar her türlü nazımızlar oynasın, sonra evlendirsin, saçımızın teline zarar gelse üzüntüsünden kahrolsun, BİZ DE ONA SENEDE 1 KERE 8 MARTTA ONLARI HATIRLAYALIM, öyle mi? Tabii ki hayır. Anneler senenin değil, ayların değil, haftaların değil, günlerin değil, hayatımızın her anında önemsememiz gereken KUTSAL bir varlık. Cennet, onun ayakları altına boşuna serilmemiş. Boş yere Hz. Muhammed (s.a.v) "En fazla değer vermeniz gereken ilk varlık Annedir" dememiş. Bütün bunların sırlı hikmetleri var. Geceleri uyku demeden, rahat edeyim demeden her saat başı bebeğini emziren, onu uyutmaya çalışıp uykusunu uğruna feda eden, nasıl yorgun olursa olsun bebeğinin sesini işitir işitmez tüm yorgunluğu ve uykusu kaçan varlık ANNEdir. O ne güzel yârdır. Annelerimizin kıymetini bilelim. Tüm gençlere tavsiyem budur.
Mühendis Enes - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,97

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Senede bir gün yeter mi? Annelere verdiğimiz değerin ölçümü sadece senede 1 gün mü? Tabii ki yetmez.
Halide İpek - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,24

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Hocam, Batı toplumu ile Müslüman toplum arasında kadına verilen değerleri çok iyi ayırt etmişsiniz. Üç hafta önce yazdığınız yazının bir nevi devamı gibi olmuş. Belirtmiş olduğunuz gibi toplumumuzun özü ve temeli ailede saklıdır. Ailenin çekirdeği de annedir. Medeniyet sahasında ilerlemiş ne kadar millet/kültür varsa, aile ocağında iyi eğitim görmüş bireylerden meydana gelmiştir, zira sağlam aileden meydana gelmiştir. En basitinden Osmanlıdaki aile yapısına bakalım. Dinimiz, ailelere, aile kurumuna ve aile bireyleri arasındaki ilişki ve bağlara o denli büyük önem vermiştir ki, ailenin düzenli, huzurlu ve mutlu olması, aile bireylerinin birbirlerine karşı sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışma bilinci içinde olmaları ailedeki anne-babaya bağlı olmuştur. O iyi ise ailelerdeki çocuklar da sağlam karakterde büyümüştür. Tabii ki istisnalar kuralı bozmaz, ama genelde böyle. Bu sebeple de suç oranları YOK denecek kadar az olmuştur. Fakat gel gör ki, köklü bir medeniyete sahip olmamıza rağmen toplumumuz son dönemlerde suça çok meyil gösterir olmuştur. Bunda, hocam bence ceza kuralalrının da çok hafif olması etkendir diye düşünüyorum. Sayın hocam, özellikle bu tür suçlarda CMK caydırıcı cezalar tatbik etmeldidir ve adalet kendini göstermelidir. Bu benim fikrim. Belki de yanılıyorum.
Ruşen Ahıskalı - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,73

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Hocam maalesef artık erkeğin kadına değil, kadının da kadına şiddet uyguladığını hatta yakıp öldürdüğünü duymaktayız. Daha dün bir kadın, ablası tarafından yakıldıktan sonra sadece bir hafta yaşayabilmiş ve ölmüş. Sayın hocam, din derslerinin önemi burada ortaya çıkıyor. Din görevlileri, imamlar, hatipler, hocalar, müftüler kısaca tüm eğitimciler bu konuda elinden gelen her türlü fedakarlığı yapmalı, dinimizi güzel şekilde anlatmalıdır. saygılar.
Orhan Onay - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,95

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Bn imam hatip Lisesi mezunuyum sertifika için basvurduk bu ayin sonunda sınav var. Gecip sertifikayı elimize aldigimiz zaman ne olacak? Yani ilahiyat mezunu olmak sartmi? Bize atama yapilacakmi?
sevil arslan bnde imam hatip Lisesi mezunuyum sertifika için basvurduk bu ayın sonunda sınav var eğer gecersek sertifikayı alirsak biz atana bilcezmi? yoksa illa ilahiyat mezunumu olmak sart? - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,95

  " EMİNE ERDOĞAN: “KADIN LİDERLİĞİNİN YAYGINLAŞMASI İÇİN TOPLUMSAL ALGILARIN DEĞİŞMESİ GEREKİR” " Haberine...
Yapılan yorumları inceledim. RTE nin eşi Emine Hanım DÜ ye kendisi gelmedi davet edildi. Çünkü Rektör adaylarını belirleme seçimlerine az bir süre kalırken; böyle bir toplantı tertip edildi. Çünkü Rektör F.S.Şerifoğlu 8 yıldan beri çok kusurlu hatalı ve belalı işler yaptı. Görev süresi bitiminden sonra, soruşturmalar ve yeni dava süreçleri başlayacaktır. 8 yılda artistlikle kazandığı şan ve şöhreti mahkemelerde harcayacağı için, geride güvenli birisini bırakırken kendinisni garantiye almak isteyebilir. Ama evdeki hesap çarşıya maalesef uymuyor. Türkiyede hiç kimse ben gidiyorum benden sonra şu yerime getirin diyebilme yetkisine sahip değildir. Keşke öyle olsaydı Özal oğlu Amedi RTE de oğlu Bilali yerine koyar giderdi. Ama Devlet asla babadan oğula geçmez, Rektör F.S.Şerifoğlunu sıkıntılı ve karmaşık bir dönem bekliyor. Hatırlanırsa 2011 deki adayları belirleme seçimlerinde en çok oyu B.Dikici (95) almıştı ama Yaşar YAKIŞ devreye girdi ve A.GÜL tekrar atamayı yaptı. Ama bu defa böyle olmaz, yani Nigar ÇAKAR'ı rektör olarak atamazlar. Süpriz bekleniyor. Eminen hanımın gelmesine de farklı bir pencereden bakmakta yarar vardır. Şurası gerçek ki Üniversitelerde en çok oy alan rektör adayı mutlak surette öğretim üyeleri ile çıkar ilişkilerine girmiş ve devletin kaynaklarını şahsi emelleri için dağıtmış olduğudur. Not ediniz bakalım ne olacaktır göreceğiz. Yakında kokusu çıkar.
Ramızan Tekinoğlu - 14.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,49

  " OSMAN GÖKÇEK ADAY MI YAPILACAK? " Haberine...
ÇOK DA GÜZEL OLUR. DÜZCE DE EN AZINDAN BİR ŞEYLER OLUR. BABASINA LAF ATANLAR DEPREM DE İLK AĞZINIZA EKMEĞİ O ADAM SOKTU UNUTMAYIM.
DÜZCE - 14.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,69

  " Düzcelilik cami avlusuna kadar mı? " Yazısına...
Sayın Şerbetçi vekillere daha ne kadar misyon biçeceksiniz.Neredeyse yemeklerden sonra sofrayıda gelsin siyasiler kaldırsın demediğiniz kaldı. Vesselam.
Düzceli - 14.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,77

  " EMİNE ERDOĞAN: “KADIN LİDERLİĞİNİN YAYGINLAŞMASI İÇİN TOPLUMSAL ALGILARIN DEĞİŞMESİ GEREKİR” " Haberine...
Mustafa Kesicioğlu kardeşimiz iyi dileklerini belirtmiş. Süpriz her zaman vardır. Süprizi beklemek gerekiyor. Ters köşe deniyor bunun adına Tabanın talebine dikkat eden yok ki, Kendi kafalarına göre atamalar yapıyorlar. Şimdi de öyle olacaktır. Hayırlısı olsun. Devletin takvimi vardır ve çalışıyordur.
Keramettin Konuralp - 13.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,16

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Ben imam hatip1 siniftayim suan kresteyim bene sertifika aldiktan sonra katila bilirmiyim
Sevda demir - 13.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,67

  " Divapan’a ziyaret " Haberine...
en eski mi???!!!! allayıp pullayıp cilalayıp haber yapıyorsunuz ya, Hayırdır!!!
osman - 13.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,50

  " EMİNE ERDOĞAN: “KADIN LİDERLİĞİNİN YAYGINLAŞMASI İÇİN TOPLUMSAL ALGILARIN DEĞİŞMESİ GEREKİR” " Haberine...
Bence o kadar dar bakmamak lazım. First lady yine kadın bir rektör istiyor ki bu konjenktürde üniversiteye geldi;). YÖK başkanı seçim olduğunu bile bile kadın liderliğini desteklemeye geliyorsa ki Kadın bir rektör adayı varken (Nigar Hanım), bu durum açık bir mesaj haline geliyor anlayana....
Tolga - 13.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,98

  " EMİNE ERDOĞAN: “KADIN LİDERLİĞİNİN YAYGINLAŞMASI İÇİN TOPLUMSAL ALGILARIN DEĞİŞMESİ GEREKİR” " Haberine...
rektör hanımın süresinin dolması düzce için bir kayıptır
vatandaş - 13.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,88

  " OSMAN GÖKÇEK ADAY MI YAPILACAK? " Haberine...
Kesinlikle olur inanırım, burdaki o kendine çok güvenenlerde açarlar ağızlarını bakarlar. Önceki seçimi hatırlayın, yani OLMAZ, OLMAZ DEMEYİN OLURRRRR.
Önceki Seçimi Hetırlayın - 13.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,47

  " OSMAN GÖKÇEK ADAY MI YAPILACAK? " Haberine...
yakışır.babası gibi ağzı da laf yapıyorsa neden olmasın.zaten bize iş yapacak .yatırım alacak.istihdam olanakları sağlayacak .yol.su elektirik.sağlık hizmeti.eğitim ihtiyaçları lazım değil..her yer güllük gülistanlık zaten..emekliler her yıl nerede tatil yapacaklarının derdinde..çalışan işçiler artan paralarını koyacak yer bulamıyorlar ..nasıl olsa bisikleti olmayan adama yol yaptılar dedirtebiliyorlar yani özellikler düzcemizin bir sorunu yok..çarşı içinde özellikle postahanenin oradan belediyeyeye..anıtparka kadar türkü söyleyerek geçişiyorlar....demem oki bizim her şeyimiz tastamam....mecliste parmak kaldırsınlar yeter...
KÖYLÜ - 12.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,79

  " SELDE ZARAR GÖREN BELEDİYELERE YARDIM GELİYOR " Haberine...
hiç aklınıza on beş yıldır kalıcı işyerlerını tınercı yuvaları olmaktan kurtarmak hiç aklınıza gelmıyor ama bızım aklımızda secimde degerlendırecegiz
ali - 12.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,77

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8