Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Düzce çıplak… " Yazısına...
düzce sadece istanbul caddesi, spor sokak ve gaziantep sokaktan ibarettir, onun dışında herhangi bir caddesi veya sokağı yoktur. onun hayıflanmaya gerek yok. asarsuyu çayının güneyinde geniş kitleleri içinde barındıran 3 tane mahalle zaten litaratürde yoktur. oralar geçekondu semtidir. önce istanbul caddesi, antep sokak ve spor sokak !l.....şimdi bi de köprü sokak eklendi adama göre trafik akışı değişen. Kalıcı konutlar denen yer zaten üvey evlat.
ibrahim öz - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,56

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Sayın Hocam, Yeni Türkiye'yi anlatırken, onun dış işlerinde "milli politika" izlediğini de kaydetmek isterim. Nitekim, eskiden Milli Politika üretmek mümkün değildi. Çok değil, 14 sene öncesi gibi yakın zamana kadar Türkiye'nin CIA ve MOSSAD'dan habersiz adım atması düşünülemezdi bile. Hele Ortadoğu gibi bir alanda Türki istihbaratı doğrudan CIA ve MOSSAD'ın direktifleriyle hareket ederdi. Abdullah Öcalan'ın Türkiye'ye teslim edildiği olayda olduğu gibi, önemli operasyonlar da yine bu istihbarat örgütlerinin sayesinde gerçekleşirdi. Ancak bu durumun çoktan değiştiğini söyleyebiliriz. Rehinelerin kurtarılması örneği bile Türkiye'nin mevcut hükümet dönemlerindeki değişimini anla(t)mak için yeter ve artar bile. Türkiye kanımca, artık bölgede (Ortadoğu'da) kendi işini kendi başına görebilecek noktadadır. ABD'nin, bölgeye ilişkin askeri hareket için Uluslararası Koalisyon'a katılma teklifini Türkiye'nin kabul etmemesi; buna karşın sadece insani yardımla sınırlı bir pozisyon alması daha düne kadar hiçbir hükümetin gösterebileceği bir irade değildi. Bu da gösteriyor ki, Dış Politikada da artık yeni bir Türkiye söz konusu. Saygılar!
Ahmet - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,12

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Sayın Yazar, yazınızın başlığına bakıyorum ve içeriğinde Ortadoğu'yu anlattığınızda Türkiye olarak geldiğimiz şu noktanın ne kadar mühim olduğunu şimdi anlıyorum. Haklısınız, yazınızda da belirtmiş olduğunuz üzere Ortadoğu, tarih boyunca hep sevgiye, kardeşliğe, birliğe muhtaç bir bölge olmuştur. Bunu kırmayı bir tek Efendimiz başarmıştır, fakat onun vefatından sonra da bu sefer mezhep savaşları hiç eksik olmamıştır. Patlamaya hazır bir bomba olan Ortadoğu, hep övülen, mukaddes addedilen şehirleri, bölgeleri kaplamasına rağmen hiç savaş eksik olmuyor. Buna dur diyebilen bir ülke lazım ki, bunu istisnasız Türkiye'nin başarabileceğine inanıyorum. Şayet biz, Ortadoğu'yu cehenneme çevirenlerden biri olan Mısır'ın darbeci generali Sisi'yle aynı masada oturmayarak o vakur duruşundan her zamanki gibi zerre taviz vermeyen Sayın Cumhurbaşkanımıza sahipsek, bir şeyler değişecek demektir. BM Kurulu'nda (Nasıl BM ise, 2 binden fazla Filistin'li katledildi sesini çıkarmadı, 3 İngiliz vatandaşı öldürüldü ortalığı birbirine kattı) "Aynı masaya oturup darbecileri meşrulaştırmam" diyerek net tavır koyan ve ilkelerimize ters hareket etmeyeceğini gösteren bir liderin olması, Yeni Türkiye'nin aydınlık önünün hızla ilerleyişinin göstergesidir.
Takipçi - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,89

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
HÖRMETLİ CALAL MÜELLİM, AZERBAYCANDAN SALAMLAR SEVGİLER GÖNDERİRİK VE SİZİ YAZILARINIZDAN ÖTÜRÜ TEBRİK EDİRİK. MEQALELERİNİZİN KESİNTİSİZ DAVAMINI TEMENNA EDİRİK. SİZİN YENİ BAŞ NAZİRİNİZ CENAB EHMED DAVUDOĞLU ÖLKEMİZE ZİYARETE GELMİŞDİ. İLK RESMİ ZİYARETİNİ QARDAŞ VE QANDAŞ KİPR (KIBRIS) ÖLKESİNDEN SONRA BİZİM ÖLKEMİZİ TEŞRİF ETMESİ BİZİM İDAREÇİLERİMİZİ VE AZERBAYCANI ÇOX BÖYÜK SÜRURA QERK ELEDİ. AMMA ZİYARET DAVAM EDERKEN TELEFON ZENGİ GELDİ VE TE'CİLİ TÜRKİYEYE GETMELİ OLDU. AXIRDA ÖYRENDİK Kİ, ESİR TUTULAN VETENDAŞLARINIZ ÖLKEYE QAYIDIRMIŞ. SİZİNLE BİRLİKDE BİZ DE SEVİNDİK BU SON DEQİQE XOŞBEXT MUŞTUDAN ÖTRÜ. AMMA ZİYARET YARIDA KESİLDİYİ ÜÇÜN DE ÜZÜLDÜK, EYBİ YOX, İNŞALLAH EN QISA ZAMANDA BİR DAHA ZİYARETE GELERSİNİZ. BİZDE BİR SÖZ VAR HÖRMETLİ CALAL MÜELLİM: "AİLEDEN BİRİ YANINIZDAN AYRILDIĞI ZAMAN, ÜZÜNÜ UNUTSAN DA SESİ HEMİŞE QALAR SENİNLE." SEVGİ İLE, MEHEBBETLE QUCAQLAYIRAM SOYDAŞ TÜRK XALQINI. SALAMAT QALIN.
AZERBAYCAN GÖZEL DİYAR - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,85

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Hocam, 49 rehinenin kurtarıldığı sabahı namazdan beklemeden kahvaltı yaparken şöyle bir Düzcemizin haberlerine göz atayım, ilimizde olan gelişmeleri izleyeyim diye internete girdim ve haber sitesinde sondakika yazıyı okudum: "101 GÜN IŞİD'İN ELİNDE REHİN TUTULAN TOPLAM 49 PERSONELİMİZ OPERASYONLA KURTARILDI." Öylesine sevindim ki Hocam, hemen elfâz-şükür dökülmeye başladı dilimden. Sevincimden bağırdığımda, uyuyanlar "Noluyor ya?" diyerek yerlerinden fırladılar. Durumu anlattım ve tanıdığım arkadaşlarıma mesaj çektim. Arkadaşlar ilk önce inanmadılar, her halde Kurtlar Vadisi dizisinden etkilenmiştir sabah sabah etkisini görüyoruz diyerek dalga geçtiler. Ama tabii haberlerde izleyince... Hocam, devletimiz Ortadoğu'da gerçekten çok büyük bir ülke, çok etkin bir güç olmaya başladı. Bunu belki 10-20 sene öncesine kadar söyleyemezdik ama şimdi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Dünya devletleri artık bizden medet umar oldular. Belki Sevr'de, Lozan'da birtakım maddeler bizim aleyhimizde mutlaka oldu, zira I.Dünya Savaşı'dan yorgun ve mağlup çıktı Osmanlı ve halk artık yeni bir savaşı kaldıramaz ve belki de Türkiye kısa zamanda bu kadar güçlenemezdi. Ama şimdi ben ülkemizin inşallah 2023, 2071 ve ilannihâye güçlü ve istikrarlı ilerleyişini görebiliyoru(z)m. Rabbime hamd ediyorum, ülkemi böylesine bir güce ve inşallah daha da güçlü konuma kendi inayetiyle getireceği için. İnşallah.
Öğrenciniz - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,99

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Sayın Hocam, dikkatimi çeken şu oldu yazılarınızı her okuduğumda; -mübalağa etmiyorum- bu yaşa geldiniz, bunca hizmet ederek insanların aradığı ve sevdiği kişi oldunuz, temenni ve dertlerinin mütercimi oldunuz fakat yine de yorulmuyor, evde oturarak dinlenmiyor, emekliliğinizi geçirmiyor ve HER İŞE YİNE ESKİSİ GİBİ KOŞUYORSUNUZ. Bu yaştan sonra taziyeler, ziyaretler, insanların iyi-kötü günlerine koşuşturma ve s. ve s. sizin son nefesinize kadar bu davanın yolcusu ve geride bıraktığınız öğrencilerinize iyi bir örnek olduğunuzu gösteriyor. Nasip etsin Rabbim bunu bizlere de.
rAŞİT - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,47

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
AHHH HOCAM, KARADENİZ'İN ÇIKARDIĞI O ŞILAP-ŞILAP SESLERİN EŞLİĞİNDE Bİ DE SABAH EZANINDA O SAHİLİ BİR ELİNDE SİMİT DİĞER ELİNDE ÇAYLA YÜRÜMEK VAR YA HOCAM... BEN DE HASRET KALDIM HOCAM. O EZAN SESİNİN HELE KARADENİZİN O DELİ SAHİLİNE KADAR GELİP KALPLERİ OKŞAMASI... ECDAD BİZE ÖYLE BİR VATAN BIRAKMIŞ Kİ, HER KARIŞI HER PARÇASI MUKADDES. DUYGULANMAMAK, MUTLULUK GÖZYAŞI DÖKMEMEK ELDE DEĞİL.
Ruşen Ali - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,49

  " Stantlar kaldırıldı " Haberine...
Aman ne güzel bunca cefadan sonra kalktı. hem görüntü kirliliği hem de yürü diye yapılan yolları kullanamıyorduk. Birdaha bu dükkan işine girmeyin lütfen. geçen dönemden bu yana bir çivi dahi çakmayan başkan bari yapılanları bozmasın. yazıktır o güzelliği bazmasın. Bunu taraf olan birisi yazıyordur derseniz yanılırsınız. ben Akçakoca'da yazlığı olan ama Ankarada yaşayan bir vatandaşım. sadece gördüklerimi yazıyorum. Seçileli neredeyse bir yıl olan başkan ne yaptı* halka soruyorum. yapan insanları değil sülalecilik desteğiyle kazanıyor insanlar işte bu da böyle yansıyor şehirciliğe. yazık ettiniz akçakocaya şimdiye kadar bari şimdiden sonra aklınızı başınıza devşirin de ben neler yapabilirmin yolunu açın...
halim - 26.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,28

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Allah gözünüzü doyursun emi..hep bana hep bana bizler imam hatip mezunları, ilahiyat mezunları hep bugüne kadar sustu..devletin üvey evladı gibiydik...aman imamhatipler birşeyden yararlanmasın diyorsunuz...Allah buna razı gelmez..adalet biraz..niye imam hatipler ilahiyatlar okul değil mi sadece sizin okuduğunuz yerler mi okul..o kadar mükemmel eğitim aldık ki çok şükür..Allah'ın izniyle bu görevleride en güzel şekliyle yaparız..
fatma-istanbul - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,78

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
okul öncesi mezunları atansın yazmışlar okul öncesine giden insanla ilahiyata giden bir olacak mı Allah aşkına millet sırf para almak için gider o zaman dinden hiç haberi olmayan insanlarda gider diyanetin koyduğu şart oldukça mantıklı
esas gerçekler - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,48

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Tek kelimeyle,helal olsun size bu omur,bu hayat,bu mevki,bu titr ve bu sifatlar.bosuna bir adama Profosorluk payesi vermiyorlar.Olaylari yorumlamaniza hayranim.İnsaallah Yeni Turkiye ile daha huzurlu gunlere kavusacaktir bu millet.Allah seni Duzce'ye bagislasin hocam.
Kiymet Bilen Duzceli - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,76

  " Bu görüntü tepki topladı " Haberine...
sayın keleşin basın müdürü bu rezilliği sanırım iletir bundan sonrası teforruat evet temizlik müdürü cok calışıyor calışmasada başkan onu cok seviyor tutuyor
hasan - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,52

  " Rektör’den Ülker’e veda ziyareti " Haberine...
iyi bir insan nazik ve calışkan yapıcı bir bürokrat olarak tanıdım başarılar dilerim hayırlı olsun
mehmet - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,01

  " Bu görüntü tepki topladı " Haberine...
temizlik müdürü ne yapıyor keleş bu durumları görmüyormu okul önü sehrın göbeği böyle olurmu bunlar sadece palavra atıyor her şey ortada
asu - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%62,11

  " Rektör’den Ülker’e veda ziyareti " Haberine...
sayn valime yeni görevinde başarılar diler saygılarımı sunarım
TURGUT CÜRE - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,79

  " Günün Kişisi: Ali Direk " Haberine...
Keşke insanlara da bu kadar değer verselerdi... Ötekileştirmeselerdi....
Hoca - 24.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,46

  " Körler- sağırlar bir birlerini ağırlar " Yazısına...
gerceklerı yazdıgın için teşekür ederız ben bu kadar pişkin görmedım düzcede kalıcı işyerlerınıde ekle ben bu sorunu cözmeyenlere vıjdansızlar dıyorum ama bunlara inanıp oy veren bızlerın sucu ve vebalı onlardan cok degılmı yazık
velı - 24.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,91

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Genel bir dini bilgi vermek için imamhatip çıkışlı olmak yeterli bence imamhatip çıkışlı okul öncesi mezunları varken bu haksızlık 28 Şubat'ta okulöncesi bölümünü bırakmıştım çoluk çocuk anca mezun olduk.diyanet hizmetiçi eğitim veteceğine 28şubat mağduru okul öncecileri değerlendirse daha iyi olmaz mı.4 yıllık eğitim 3auda nasıl verilir acaba merak ediyorum. Hakkımı helal etmiyorum.
nimet - 24.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " Kapoğlu ailesinin acı günü " Haberine...
allah rahmet eylesin
hraca - 23.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,12

  " Keleş ve Tozan’ın kayınpederi defnedildi " Haberine...
Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor. Ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor. Bu acılı gününüzde acınızı paylaşıyor, Hakkın Rahmetine Kavuşan Merhum Rıza Tokaçoğlu'na Allahtan rahmet kederli ailesine de sabırlar dilerim. Yeri Nur Mekânı cennet günahları af olsun.
MUSTAFA PEKDEMİR - 23.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,97

  " Danışmaz'a başarılı operasyon " Haberine...
Çok geçmiş olsun. Çok üzüldük ama sonrası sevindirici olur inşallah.
Nihat - 23.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,78

  " GÖNÜL KELEŞ " Haberine...
Çok güzel tespitleriniz var. Belediye başkanı olan eşiniz Mehmet Keleş de güzel işler yapıyor. Siz de bu konuları hatırlatırsanız daha da faydalı olur.
ali göktürkler - 23.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,87

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8