Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " İNCE AYAR " Yazısına...
Sayın Oktay Koçak, O kadar güzel tahlillerde bulunmuşsunuz ki sizin de dediğiniz gibi 20 senedir aynı sorunlar hep. İşin aslı bu zihniyet devam ettikçe veyahut ederse mümkün değil hiç bir zaman düzelmeyecek.
Gürbüz ÇİMEN - 21.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,99

Hiç merak etme sayın özkal 01 nisan şakası olmayacak.
gamze akgün - 21.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,13

  " SEÇİM Mart 2014 " Haberine...
Ne kadar güzel bir şiir şair de aydınlık yüzlü münevver bir insan vatanın her yerinde bu insanlar çok ama hırsızlar yolsuzlar sahtekarlar bu insanları gölgeliyorlar. Düzce o kadar kaliteli insan var ki dürüst kültürlü ama ortalıktakilerden...maalesef göremiyoruz. Ruhuna Gönlüne sağlık olsun !
beçi yörüklerden SS - 20.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,74

  " SULAMA HAVUZUNA DÜŞEN ÇOCUK ÖLDÜ! " Haberine...
ARKADAŞIM ALLAH SABIRLAR VERSİN CENABI ALLAH KİMSEYE COCUK ACISI VERMESİN DUYDUM ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH RAHMET ETSİN
İLKER YALDIZ - 20.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,68

  " 'Bedeli Çanakkale'de ödenecek' " Yazısına...
Sayın hocam,Çok çok teşekkür ediyoruz size,yine bilmediğimizi öğrettin bize.Çanakkale ruhunu ne güzel temsil ediyor Mehmet Muzaffer Teğmen.Mehmet Muzaffer'de zirveye çıkmıştı,o iman,o zeka ve yol bulna,problem çözme kabiliyeti ve dehsı.Artık hiç unutmayacağız "bedelı Çanakkale'de ödenecektir"sözünü.Ruhumuzu depreştirdiniz syın hocam M3hmet Muzaffer'le el ele vererek.O ruhu tekrar rüreğimizde canlandırdığın için bin yaşa hocam. Yemin ediyorum ki, ben de iştirak ettim lastiklerin vapura yüklenmesine,hatta el salladım Muzaffer Asteğmene yolu açık olsun diye.Hocam Düzce'nin işte bu ruha ihtiyacı var,çok büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz,Allah razı olsun.
Sözün Doğrusu - 20.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,00

  " İNCE AYAR " Yazısına...
Sevgili Onur Pala, kısa ama öz olan yorumun için teşekkür ederim. Sevgili Deniz, Gerçekleri söylemek gerekir, o platformun içinde bir basın çalışanı olarak ben de vardım ve spontane gelişen mitingde oluşan kalabalığın 100 kişi olabileceğini söylemek akla ziyandır. Aynen dediğiniz gibi sözde basının söylemlerine kanmayınız efendim.
Gürbüz ÇİMEN - 20.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,42

  " İNCE AYAR " Yazısına...
Halkımızın en iyi bildiği konular siyaset ve futboldur.Şimdilerde insanlarımız YEREL YÖNETİCİSİNİ seçecek yerde GENEL SİYASET ve sorunlara dalıyor.Yerel Yönetim nedir? Vatandaşın evinden kapısının önüne çıktığı andan itibaren yaşadığı şehirde,belde de daha iyi hizmet,daha iyi yaşam kalitesi,daha huzurlu bir ortamını hazırlayacak olan YETKİLİLERİN belirlenmesidir.Yerel Yönetimlerin bu nedenle en önemli alanı SOSYAL YAŞAM KALİTESİNİ artıracak sosyal belediyeciliktir.Maalesef sanki parti liderleri gelip şehrimizi yönetecekmiş gibi bir komedi yaşanıyor.Ne diyelim.Takdir milletindir.Takdir ettiklerinin sonuçlarına katlanmak demokrasi gereği saygı duyulur ama başkalarının hatasını diğerlerine yüklemekde vicdanen doğrumudur.Çünkü 20 senedir Düzce'yi aynı siyasi çizgi sahipleri yönetip hataları da başkasına yüklememek gerekir.Çünkü 20 senedir aynı sorunlar (Ulaşım,sosyal alan,parklar,temiziik hizmetleri) çözülmeden her dönem konuşluyor!
oktay koçak - 20.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%41,93

  " İNCE AYAR " Yazısına...
Muharrem İnce'nin gelişinde katılımın yüz kişi olduğunu söyleyen sözde "basın"dan sonra "500 kişiyi aşan"daki vurgu pek hoş oldu; yine şahane yazı olmuş tebrikler Gürbüzcüm :)
Deniz - 20.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,97

  " İNCE AYAR " Yazısına...
cok guzel tespit
onur pala - 20.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,55

  " Dünya Kadınlar Günü Vesilesiyle Kadın Hak ve Hürriyetlerinin Gelişimindeki Tarihi Süreç " Yazısına...
Sayin hocam,kadin haklarina yaptiginiz vurgu, hele İstanbukun fethinden 133 sene sonra Bati'da bir ilmi toplantida,kadinin insan ruhu tasiyip tasimadiginin yartisilmasini aciklamaniz,halkimizin aydinlanmasi acisindan cok iyi oldu.Boylece herkes insanligin ,hak ve hukukun anakaynaginin hanki kultur ve medebiyetin oldugunu,dolayisiyla aslimiza kendimize ,ozumuze donmek mecburiyetinde oldugumuzu herkes anladi vegordu.
Goren Goz - 19.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,18

  " Öğrencilerden büyük başarı " Haberine...
TEBRİK EDRİZ HOCAM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ..
.. - 19.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,49

  " Alaplı için havaalanı ve yapay liman tasarladı! " Haberine...
DÜZCE İÇİN GERÇEK BİR PROJE ŞU YÖNDE İYİ BİR PROJE ÇÜNKÜ AKÇAKOCA VE DÜZCE ARASI ÇİFT YOL OLDUGU İÇİN YAKLAŞIK 45 DAKİKAMIZI ALIR.PROJEYE KATILALIM VE DESTEK VERELİM DÜZCELİ OLARAK
DÜZCELİLER - 18.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,96

"Bizim Ömer" derken KELEŞ kimin acaba.O dışardan birimi kendi evlatlarınız arasında bölücülük yapıyorsunuz.Sonrada AKP milleti kutuplaştırıyor diyorsunuz.Yazık siz gazetecisini taraf olmamanız gerekir.Parayı veren düdüğü çalar misalimi yoksa.Hiç yakışmıyor.Hasan . EDİTÖRÜN CEVABI: Hasan rumuzlu sayın okurumuz, "Bizim Ömer" sloganı MHP'nin seçim kampanyasında kullandığı bir ifade olduğu için ona atıfta bulunarak haber başlığında da tırnak içinde "Bizim Ömer" şeklinde yazılmıştır. Bir taraf tutma söz konusu değildir. Buraya kadar eleştirinizi haklı bulup açıklama yapıyoruz. Ancak daha sonra paradan bahsetmeniz sizin gibilerin herşeyi para ile ölçtüğünü ve karşınızdakileri de kendiniz gibi gördüğünüzü ortaya koyuyor. Bizim parayla pulla işimiz olmaz. Siz gidin o paralarınızı istiflemeye devam edin. Ancak eleştiri yaparken de bir daha hakarete girişmemeyi de öğrenmelisiniz! Saygıarımızla
Hasan - 18.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,65

Düce de AKP peşkeş çekiyor duyorsunuz. Gümüşova MHP kendi yandaşlarına ihale veriyor onlara ne demek lazım.Bu hep böyle olmuştur.Kim gelirse kendine yakın insanlara iş vermiş ihale vermiştir.
Hasan - 18.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,45

  " Dünya Kadınlar Günü Vesilesiyle Kadın Hak ve Hürriyetlerinin Gelişimindeki Tarihi Süreç " Yazısına...
Memurluk sınavını veya üniversiteyi kazanamayacağını bildikleri için başörtüsünü bahane edip sınavlara girmediler. Çalışkan olanlar ise hiç şüpheniz olmasın başlarını açıp sınava girdiler sonra dışarıda yine başlarını kapattılar, üniversiteleri de kazandılar, okudular, memur da oldular öğretmende. Şimdi ise ne güzel isterse başını da kapatıp her tür kamu hizmetinde görev alabiliyorlar. Siyasi emelleri için başörtüsünü ve dini alet edenler ise maalesef hala sahnede bu konuyu gündemde tutuyor. Önce namaz, önce islamın beş şartı sonra başörtüsü olmalı. Ama maalsef şimdi sadece başörtüsünü tak gerisini es geç oldu. Yani dinimizin yüce değerleri basitleştirilip siyasilerin çıkarları için alet edildi Sayın Mustafa bey. Gerçek işte bu!
S.K. - 18.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,88

  " Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden Düzceli 2000 Gence İl Dışı Gezi İmkanı! " Yazısına...
Öğrenciler ne kadar gezip görüp incelemelerde bulunurlarsa o kadar kültürel bilgi birikimleri artar,çevreyi tanımış olur.Çevresinden bihaber nesil yerine çevresini bilen,yorumlayan, başkalarına anlatabilen bir nesil yetiştirmek ideal bir hedef olmalı.Düzce'de yedigöllere gitmemiş, akçakocada oturup Fakıllı Mağarasına gitmemiş gençlerimiz var.Bunlar nasıl buralardan bahsedecek vede başkalarına anlatabilecek.İşte Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü ve personeli bu olumsuz durumları pozitif hale getirmeye çalışmakta ve bunu da çok iyi başarmaktadır.Tebrikler.. Emeği geçen herkese de teşekkürler.Gençlik Ayağa kalkacaksa bu tür faaliyetler artan hızla devam etmeli ve destek verilmeli.Bu arada düşüncelerimöi bir temenni ile bitireyim.Gençler İsstijklal Marşımızı artık istenen heyecanda söyliyemiyorlar.Herhalde Çanakkale ruhu biraz azalmakta.Bu ruhu unutturmamak ve İstiklal Marşımızı Daha coşkulu okutabilmek adına Çanakkale iline dedelerimizin şehitliklerine azda olsa Saygılarımla
İshak AK - 18.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,39

  " Kadın girişimcilerden teşekkür ziyareti " Haberine...
Allah insanlarımız için hizmet için çalışanlardan razı olsun onların işini kolaylaştırsın,önlerini yollarını açsın.İnşallah.
Ayşe bulut - 18.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,77

  " Dünya Kadınlar Günü Vesilesiyle Kadın Hak ve Hürriyetlerinin Gelişimindeki Tarihi Süreç " Yazısına...
Dinimizde kadının yeri büyük ama belediyede ne tbbm de kadın çok. Nüfus yarı yarıya madem oralarda da kadınolmalı sayın celal beyefendi siz gazeteci olarak bu konuda da yazsanız. kadınlara değer maalesef az.
hatice - 18.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,39

  " Düzceli Hafız Dünya Birinciliği yolunda " Haberine...
Allah yolunu acık etsin
hasan demir - 17.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,05

  " KARADENİZ'İN ÇALIŞKAN ÇOCUĞU " Haberine...
Akcakoca'li Fikret Baskanlarina sahip cikmali..
suavi bayraktar - 17.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,23

  " DÜ Tıp Fakültesi Onkoloji Ünitesi hizmete açıldı. " Haberine...
emeği geçenlere sonsuz minnetarım biz yakınımizı günlük kemoterapi için istanbula taşıyorduk
demirci ALİ - 17.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,67

  " Düzce'yi maceraya sürüklemeyeceğim " Haberine...
macera istemiyoruz bu bir gerçek ANCAK AKP li mv'leri VATANDAŞIN TEPKİSİNİ ÖFKESİNİ GÖRDÜLER OY ORANLARI HIZLA DÜŞÜYOR. OYLARININ DÜŞÜŞLERİNİ ENGELLEMEK İÇİN BAZI TERTİPLER PEŞİNDELER. sağcı solcu geçinenleri para veya menfaat karşılığında kullanmaya çalışıyorlarleri AMAN GENÇLER AKLINIZI KULLANIN DÜŞÜNEREK HAREKET EDİN TBMM olağan üstü toplanıyor ya ! BU BİR İLAÇ GİBİ OLACAKTIR. ÇÜNKÜ SEÇİM BÖLGELERİNDEN BİR KAÇ GÜNLÜĞÜNE DE OLSA ANKARAYA MECLİSİN ÇATISI ALTINA ALINACAK AKP li Mv'lerinin VİCDAN MUHASEBESİ YAPMAK İMKANLARI OLACAKTIR. kaybediyoruz diye Allah muhafaza memleketi ve milleti cayır cayır bir ateşin içine atacaklar. CHP ye TEŞEKKÜRLER DEMEK Kİ SAĞLAM BİLGİLER ALDILAR Kİ TBMM ni derhal olağanüstü toplantıya çağırdılar.
ÜSKÜBÜLÜ SSS - 17.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,64

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8