Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Çatı aday mı, yoksa taban aday mı? Ya da millet iradesinin özlenen tezahürü mü?!... " Yazısına...
Hocam, kullanım alanına göre çeşitli boyutlardaki Türk bayrağının sol üst köşesindeki cumhurbaşkanlığı armasında ve forsunda da 16 yıldız var ki, bunlar hepsi tarihte Türk devletlerinin sayıssını gösterir. Bu kadar devlet kurmuş bir toplumun kendi cumhurbaşkanını parlamentonun/meclisin seçmesi ne kadar da yanlış. Millet ilk defa kendi cumhurbaşkanını, tüm Türkiy'yi temsil eden kendisinden birini kendi hür iradeleriyle seçecek. Rabbim utandırmasın. Ülkemiz zeval görmesin inşallah.
Ruşen Alioğlu - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,16

  " Düzce'de İftarı Yaşamak ve Muhabbet Sofrasında Halkımızla Bütünleşmek " Yazısına...
Saygıdeğer Hocam! Sizin gibi insanlarla muhabbet sofrasında nezih iftar yemeğini tatmanın lezzeti de ayrı olur sanıyorum. Düzce'deki hizmetlerinizi araştırdım. Özellikle sokak-sokak, mahalle-mahalle dolaşıp halkla iç içe olarak, onların sıkıntılarını dinleyerek çözmeye çalıştığınız ve başarılı olduğunuz birçok projenizi öğrenmiş bulunmaktayım. Siz, Düzce'deki hizmetlerinizle halkın, vatandaşın sadece teveccühünü değil, aynı zamanda kalplerini kazanmışsınız. Özellikle okul ve üniversite alanlarında Marmara Üniversitesi ve Bakü Dövlet Üniversitesi İlahiyat Fakültelerinden kalma geleneğinizi sürdürerek öğrencilerin sorunlarına tercüman olmanız biz öğrencileri ziyadesiyle mutlu etmeye yetmiştir. Hocam, tüm samimiyetimle söylüyorum, bir daha öğrenciniz olacağımı bilsem tekrar sınava çalışır tekrar üniversite okumayı yeğlerdim. Hizmetleriniz, öğrettikleriniz, anılarınız Türkiye'den Batı Trakya'ya, Balkanlardan Orta Asya'ya (özellikle Azerbaycan, Gürcistan, Ahıska, Kosova ve s.) hep hoş bir şekilde hatırlanmaktadır. Oraların insanı olmaya olmaya onlardan biriymiş gibi davranarak "ÎSÂR"/DİĞERGAMLIK/BAŞKALARINI DA DÜŞÜNME kavramını en iyi şekilde görmemize sebep oldunuz. Rabbim hizmetlerinizin mükafatını lâyıkıyla versin.
Öğrenci - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,70

  " Düzce’ye 3 boyutlu tanıtım " Haberine...
Tanıtmak yetmez çevre temizliği öncelikle çok önemli. Tanıttığın yer çöp pislikten geçilmiyorso tanıttığın yerin sihri nerde kaldı. Daha titiz çalışma istiyoruz.
Düzceli - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,49

  " Düzce'de İftarı Yaşamak ve Muhabbet Sofrasında Halkımızla Bütünleşmek " Yazısına...
Hocam, iftar sofralarımızı renklendirmeye, bereketlendirmeye yönelik tavsiyelerinizi gerçekten dikkatle okudur. İftar sofralarındaki sevinç, Müslümanın yaşayabileceği en ulvî 3 sevinçten biridir. Hz. Peygamber bunun mükafatını bildiği için buyurmuyor mu zaten "Siz Ramazandaki sevabın çokluğunu bilseydiniz, her gününüzü oruçlu olarak geçirmek isterdiniz." Ramazan ayı, sadece aç kalıp yasak işlerden uzak kalmak değildir. Ramazan, kaydetmiş olduğunuz gibi, başkalarını da yâd etme, onlarla ekmeğini, neş'eni, varlığını paylaşma ayıdır. Bu yüzdendir ki, yeryüzünde işlenen suçların minimuma indiği yegane ay Ramazan ayıdır. Sevinçlerin coşup taştığı yegane ay Ramazan ayıdır. Fakirlerin en çok mutluluk duyduğu, "Keşke her ay Ramazan gibi olsa" dediği ay Ramazan ayıdır. Ramazan, kâlden kalbe girerek hâlden anlamaktır. Toplumsal huzur ve sosyal dayanışmanın zirve yaptığı aydır Ramazan. Ramazan, nimetin kadrini bilmek ve kanaat sahibi olmaktır. Normal zamanlarda bazılarımızın, hiç yemedikleri veya yiyemedikleri yemekleri bile büyük bir şevkle tadına bakarak ASLINDA NE KADAR DA LEZİZMİŞ BENİM HABERİM YOK dediği aydır Ramazan. Ramazan, en katı düşmanları bile en sıkı dostlukla birleştiren bir aydır. Uğramadığı yolları cami yoluna çıkaran bir yöndür Ramazan. Belki de hayatında dikkatle dinlemediği ezanı pürdikkat dinleyerek iftarını açmasına vesiledir Ramazan. Ezcümle, insanlığın kurtuluş ayıdır Ramazan.
Hamza - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,65

  " Düzce'de İftarı Yaşamak ve Muhabbet Sofrasında Halkımızla Bütünleşmek " Yazısına...
Celal Hocam, öncelikle Ramazan ayınızın hayırlı, bereketli ve bol rahmetli geçmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Ağabeyimin tavsiyesiyle yazılarınızdan haberim oldu ve bugünden itibaren takip etmeye başlayacağım İNŞALLAH. Hocam, biz de kendi çapımızda Yaradan'ın bize lütfettiği İslam dini'ni eksiklerimizle/hatalarımızla yaşamaya çalışıyoruz. Tabii ki ağabeyim gibi çok önceden bu işe -cehaletimiz ve gençliğimize verin- sarılmadığımız için şu an onun eksikliklerini hissediyoruz elbet. Fakat yine de GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN misali hayatımızı İslam'a uyarlayıp kendi varlığımıza, kökenimize, kökümüze inmeye ve onların yaşantısını özenmeye çalışıyoruz. Kökümüze indikçe, dünyaya adaletiyle, cömertliğiyle, kahramanlıklarıyla, merhametiyle ün salmış büyüklerimizi ve o büyüklerin davasını hâl-i hazırda günümüzde de devam ettiren saygıdeğer büyüklerimin kitaplarını okudukça SEVGİM BİRAZ DAHA ARTIYOR, bir o kadar da geçirmiş olduğum gençliğimin boş sayfalarına esef gözyaşları döküyorum. Bir cümleniz çok hoşuma gitti: "Aynen araba gibi gönüllerimizin de yıllık muayeneye, temizlenmeye, tazelenmeye ihtiyacı vardır. Bir araba uzun süre bakımsız kaldığında, servise gitmediğinde nasıl paslanmaya, bozulmaya, arızalanmaya başlıyorsa, gönüllerimiz de bu mübarek ay olmazsa paslanmaya, yeterince kirlenmeye hatta Allah korusun belki de mühürlenip bir daha çalışmamaya başlayacaktır. Rabbime hamdolsun ki, insanlar arasındaki kardeşlik duygularını kabartan, kötülükleri körelten, daim iyilikte yarışma hissiyatını diri tutan Ramazan ayını bize göndermiş ve bu ayı bizim kurtuluşumuz için -her sene ama her sene- BÜYÜK BİR FIRSAT olarak hatırlatmıştır. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da Cehennem azabından muafiyet olan böylesine Rahmet Ayını bize sunduğu için Rabbime çokça şükürler olsun. Hocam, yaşım küçük olsa da ben bir araba heveslisiyim. Arabadan anlarım. Şunu söyleyeyim, bir arabaya her gün bakarsan, her gün temizleyip kontrollerini her gün gözden geçirirsen, kirini ve arızasını zamanında giderirsen o araba hep taze kalır, adeta ben yaşlansam bile motorumla, görüntümle, tüm parçalarımla hâlen ayaktayım, pürüzsüzüm der ve işini görür. Değeri de pek aşağı inmez, zira bakımını sürekli yenilemiştir. Aynen bunun gibi, insanoğlu da yılın diğer ay/günlerini sanki Ramazandaymış gibi geçirse, kalp bir o kadar revize olunur, tamir görür, kötü duygu ve düşüncelerden arınır. Bu da insanı dipdiri, canlı ve Rabbinin nimetine (Rahmetine) karşı heyecanlı tutar. Kalp teyakkuzda olursa, sevgi de, muhabbet de, rahmet de bol olur. Kalplere bakan Rabbim, kalplerimizi Ramazan ayında teyakkuza geçirip senenin diğer tüm aylarına bu halini yaysın.
Rüstem Alioğlu - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,88

  " Sümer Kırtasiyenin önünden geçen düğün konvoyları! " Yazısına...
Düğün konvoylarını şehir merkeziNE sokmıyacan,korna çaldırtmıyacan,gitsinler yerleşim alanları dışındaki meralarda konutsuz alanlarda aküleri bitene kadar korna çalsınlar. naramı atacaklarsa da atsınlar.Başka ne diyelim.Düğün,sünnet konvoyları artık gösteriş konvoyuna dönüştü.Eskiden bile padişah çocuklarının sünnet ve düğün merasimleri sade, sessiz, çevreyi rahatsız etmeden yapılırdı.Kaldı ki bahse konu olan padişah.Şimdilerde her mersaim caka satma,göteriş yapma moduna döndü.Ne demişler ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol.Bizde ikisi de yok maalesef.Ne hasta takan var, ne yaşlı takan, herkes bireysel mutluluk peşinde.Ben eğlenirken, ben caka satarken birilerini üzüyormuyum, bana hakkı geçiyormu diye düşünen kalmadı denecek kadar az.Allah kolaylık versin şehir merkezinde bahse konu güzergahta oturanlara.Bendeniz de o güzergah sakinlerindenim ve aşırı rahatsız olmaktayım.Biz bazen haftanın günlerini şaşırırız.Bugün acaba cuma vs mi.Korna sesi gürültü patırtıdan ya cumartesi yada pazar olduna kanaat getiriyoruz.Çünkü o kadar gürültülü bir ortamda yaşamaktayız.İnşaallah bu konuda kişiler insafa gelir, kamu görevlileri bir plan ve program dahilinde bizi bu dertten kurtarırlar temennisi ile.Saygılar.
İshak AK - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,64

  " Düzce'de İftarı Yaşamak ve Muhabbet Sofrasında Halkımızla Bütünleşmek " Yazısına...
Sayın Hocam, Yazmış olduğunuz gibi, ömür geçiyor, arkamızda iyi hatırlanabilecek güzellikler, hayırlar bırakabilmemiz gerekiyor. Kısacık ömür hayatımızda malımızı, mülkümüzü, soframızı, sevincimizi birileriyle paylaşmayıp kendimizle sınırlı tutsak bu Mübarek Ramazan'ın hatırda kalacak neyi olur ki geçirdiğimiz günlerde!? Muhabbet sofraları kurmuş ecdadımız tarih boyunca, sokaklarda aç kimse bırakmamış, her aileye belli kişileri misafir etmekle tavzîf etmiş, onların yaralarına derman, isteklerine ferman, mahzun gönüllerine deva olmuştur. Biz de hep onların izinden gitmiyor muyuz/veya gitmeye çalışmıyor muyuz? Dünya bir yana hocam, Osmanlı Ecdadının bu etkisi, sukûtundan sonra hâlâ sevinç ve gururla yâd ediliyorsa, ilâ yevmi'l-kıyâme hatırlanmaya ve örnek alınmaya devam edecektir. Biz ilgilenmesek, Türkiye ilgilenmese kimse ilgilenmiyor sayın hocam. Bakıyorum dünyaya, insanlık dramı hep İslam coğrafyasında, hep doğu coğrafyasında. Bizden başka kimse davasını sahiplenmiyor, sanki Hz.Muhammed insanlığa değil, sadece bizi Türkiye'ye gelmiş. Ülkemizden başka sanki başka müslüman ülke yokmuş gibi hocam. Allah bu davamızı her dönemde bu şekilde güçlü olarak sahiplenmemizi ve dünyaya imrendirmemizi nasip eylesin.
Nezaket ALİOĞLU - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,51

  " Düzce'de İftarı Yaşamak ve Muhabbet Sofrasında Halkımızla Bütünleşmek " Yazısına...
Sayın Hocam, yazınızı okurken Azerbaycan'da 90'lı yıllardan beri TİKA veya benzeri Kuruluşlar, en önemlisi de Diyanet'in tertiplediği İftar Sofraları göz önümde canlandı. Kardeşlik, arkadaşlık, samimiyet, sevgi ve coşku had safhada olurdu. Hele, Azeri halkının kardeş ülke Türkiye'den gelerek oralarda Karabağ anısına, şehitler anısına açtığı sofralarda mahzun ve buruk sevinçle oturup sizin gibi büyükleri, hocalarımızı, büyükelçilerimizi, müşavirlerimizi dinlemeleri ve o anki yüzlerde mütezahir tebessüm hiç aklımdan geçmiyor. Hocam haklısınız, soframızda ailemizden başka kimse yoksa, en azından yakınlarımızı, kardeşlerimizi, ağabeylerimizi komşularımızı çağırıp bu Rabbânî sofrada onların da müstefîd olmasını arzulamalıyız.
Ruşen ALİOĞLU - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,85

  " Paşalar koyu ilgi bekliyor " Haberine...
akçakoca kaymakamlığı ve akçakoca belediyesi istese birgünde halleder bu işi
düzceli - 16.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,46

  " Başkan Keleş itfaiye personeliyle aynı sofrada buluştu " Haberine...
iftarmı yaptınız emektar müdürü nasıl yedik diye kutlama mı yaptınız
81 düzce - 15.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,29

  " Duyarlı insanlar yanımızda " Yazısına...
HAYIR GÜRBÜZ BEY DAHA DA KÖTÜ. ADAMLAR CAMİNİN DÖRT TARAFINA- CAM DİPLERİNE KADAR MASALARINI DAYIYORLAR. TABİ BELEDİYE YAPARSA KAHVECİ NE YAPMAZ. VATANDAŞ CAMİYE GİREMEZ, KADINLAR AVLUSUNDAN GEÇEMEZ OLDULAR. HERKES RAMAZANDAN HEM TİCARİ HEM SİYASİ NEMALANDİĞİ İÇİN DURUM DEVAM EDİYOR..
HARUNCAN ŞERBETÇİ - 15.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,87

  " BİR PORTRE: Ali Kılıç " Haberine...
dedecim insalık ve cevreye olan hassasiyetin ve davranıslarından dolayı senınle gurur duyuyorum ve tebrık edıyorum
hilal - 15.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,01

  " Paşalar koyu ilgi bekliyor " Haberine...
Valimizin para getirecek turistik çevreyle ilgilenmeye biraz daha vakit ayırması gerekiyor. Böyle yerleri gözden kaçırmayalım.
Haluk yerlikaya - 15.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,45

  " Akçakoca AGD'den basın açıklaması " Haberine...
Kardeşim işler senin bildiğin gibi değil. Bu işi iyice araştır. Bikere gözlüğünü tak görememişsin. Bahsettiğin ülkelerin dışında adını zikretmen gereken ülke de var onu atlamışsın. Acaba bilmezden gelipte politika mı yapıyorsun.
Nihat Hatip - 15.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,68

  " Ak Parti Düzce'de Cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlanıyor " Haberine...
Yazık çok çok yazık değil mi? Çocukluğumuzdan beri Atatürk ve onun Cumhuriyeti ile yetiştik. Milli Bayramlarda çocukluk vatan sevgisiyle süslenir püslenir bayram izlemeye giderdik. Şimdi yok. Bayramlardaki geçit törenleri bir festival gibiydi ki dünyanın çoğu ülkesinde buna benzer faaliyetler var. Ama bizde şimdi yok. Cumhuriyet yönetim biçimi de yok olmak üzere. Acaba bu yolda çalışırken şöyle kafayı çevirip o eski sevinçli günlerinizi hatırlayamıyormusunuz artık.
Naile öğretmen - 15.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,94

  " Alaplı için havaalanı ve yapay liman tasarladı! " Haberine...
bu haberi takip ediyorum acaba bir gelişme varmı proje çok iyi düşünülmüş erğlili olarak destekliyorm
mücahit altaş - 14.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,84

  " Duyarlı insanlar yanımızda " Yazısına...
SAYIN Şerbetçi anlattığınız olumsuz durumlar düzeldimi.Düzce dışında olduğumdan merak ettim
İsmail Hakkı Gürbüz - 14.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,89

  " RAMAZAN AYINDA HAFTA SONU TATİLCİLERİN AKININA UĞRADI " Haberine...
Deniz okadar güzel ve serinleticiydi
nalan - 14.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,87

  " Akçakoca kumsalları cankurtaran ekipleri ile korunamaz mı? " Yazısına...
Bizde motorsiklet kullanma ve denize girip yüzme kültürü daha istenen düzeyde gelişmemiş.Başka ülkelere gidin bakın.Vatandaş yüzme bilmiyorsa mayoyu giyip suya balıklama dalmaz.Oturur deniz kenarında ayağını suya sokar,serinler ve akşam evine gider.Haa canı yüzenleri görünce çok çekmişse yüzme öğrenme faaliyetlerini yürüten kuruluşlara kaydolur ve yüzmeyi iyice öğrendikten sonra denize girer.Buna rağmen boğulduysa, artık ona diyecek bişey yok.Allah'ın taktiri der geçersin.Ama bizde öyle mi.Ayağı suda ıslanmamış kişi de suya giriyor.Orda burda yüzmüş derede çayda acık kulaç atmiş kişi de profosyenel yüzücü gibi derin deniz suyuna dalıyo, hava atayım diye de biraz açılınca gulu guluuu boğulup hayatını kaybediyor.Bu durumda her yüzmeye kalkanın yanına badigart gibi cankurtaran alacak ve gulu guluu anında cankurtaran onu denizden sağ salim çıkaracak(bazen denize giren de can kurtaran da beraber boğuluyor her ne hikmetse).Burada ne olur, adam yüzme biliyordur da ayağına kramp girer, nefes ,kalp vs. problemi olur, cankurtaran görev ifa etmeye çalışır.Denizde her çırpınana cankurtaran yetiştirmek zor.Öncelikle cankurtarana kalmadan kişi kendi canını kurtarmasını bilmeli ve sonra cankurtaran demeli diye düşünüyorum.Öte yandan gün geçmiyor ki motorsiklet kazası olmasın.Tabi ki motorsiklete binilecek.Ama adabınla.Şehir merkezi Sanki Amerikanın Losvegas kenti gibi.Görülmemiş tipte ve markada motorsikletler.Garip görünümlü ve pahallı da.Satsan bizim köyü satın alır.Şehir içinde eksoz ve motor sesisini İstanbul kadıköyden duyarsın.Böyle rezalet olurmu.Oluyor işte.Ya arkalı kişiler kontrol ve ceza müessesesi onlar için çalıştırılamıyor.Yada bu işin sorumluları çok yoğun fırsatları olmuyor.Sağolsun uzak doğu başta Çin ve Kore olmak üzere motorsiklet alanında Türkiye'yi üst ilan etmişler.Boyna ucuz ucuz Yurda girişleri var ve iyi de bir pazar oluşturmuşlar.Yolda yürüyemeyen bile şeytan arabası denenn o alete biniyor.Sora ne oluyor.Sonrası felaket.Çoğunun ehliyeti de yok kabiliyeti de.Başka vatandaşların da kazaya karışmalarına sebep oluyorlar.Yazık eğil mi.Yolda otomobille giderken aracın ya ön camından yada arka camından içeri giriyorlar ve bir anda kazaya karışmış oluyon ve vefat edince de hiç kusurun olmasa da vicdan azabı duyuyon.Çare polisiye kontrol vs. mi?Emniyetin garajları veya yediemin tabir edilen garajlar bisiklet ve motosikletten geçilmiyor.Çare toplamaksa toplanıyor.Sonuç yine aynı tas aynı hamam.Geçen biri anlattı.Yolda durdurmuşlar,kask var plaka var bir tek ehliyet yok.Motoru bağlamışlar.Ama almaya gitmiyecem diyor.Sebebi.Attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmez diyor.Çünkü yapacağı masraf motorun maliyetinin üstünde.Buna benzer daha birçok örnek mevcut.O zaman geriye ne kalıyor.Yine başka ülkelerde olduğu gibi toplum kültürü.Motora bineceksen,serseri ruhlu olmıyacan, deli dolu motor kullanmıyacan, direksiyonu bırakıp ön tekeri havaya kaldırıp tek teker üstünde cambazlık yapmıyacan,başkalarının yol ve can güvenliğini hiçe saymıyacan.Bak o zaman hergün motorsiklet kazası oluyormu olmuyor mu.Sıfırlamaya çalışmıyoruz ama bu kadar kazaya da eyvallah diyemiyoruz.Saygılarımla
İshak AK - 14.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,11

  " Fındık 10 TL’nin altına inmez! " Haberine...
MİLLETE SABUN DAĞITTINIZ ÇİFTCİYLE DALGA GEÇTİNİZ ŞİMDİDE AMANETE FKB VERİN DİYO BAŞKAN NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR
MAKMAN - 14.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,20

  " Fındık 10 TL’nin altına inmez! " Haberine...
HAZIRINI ÖDEDİNİZMİ DE KONUŞUYOSUN
MAĞDUR - 14.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,70

  " MEMUR-SEN’DEN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ AÇIKLAMASI " Haberine...
Fen lisesi merkezde olduğu için Sosyal bilimler lisesi nin Akçakoca da olması gayet mantıklı bence...
ali yılmaz - 13.07.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,43

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8