Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " PROF. DR. RECEP BOZLAĞAN SİYASET AKADEMİSİ'NDE DÜZCE’NİN 2023 VİZYONUNU ANLATTI " Haberine...
Sayın prf.dr.Recep Bozloğan..şehrimize hoş geldiniz sefalar getirdiniz..hızlı tren,sanayinin doyum noktasına gelmesi,turizm yatırımları konusunda büyüklere masallar anlatmışsınız.hangi sanayi do yum noktasında,,penye dikimi,tekstil de..siz biliyormuydunuz ülkemizde ilk karasör imalatının düzce.de olduğunu bir dolaşın bakalım sanayii ne halde..etrafı cennet yaylalarla çevrili düzcemiz in tanırımı için 10 yıllık iktidarınızda ne yaptınız.belediye başkanın hangi icraatını gelen misafirlerimize göstereceğiz..şehir planlamacısı bir sürü genç sokaklarda işsiz dolaşırken benim adamım senin bilmem neyin diye seçtiğiniz seçtirdiklerinizin bize bıraktıklarıda bu oluyor.düzce her yerde yeşil düzce diye anılır..caddeler beton yığınları ...kültür mahallesindeki deprek enkazları duruyor halen.bunca yıl sonra..seviyorsanız süzceyi bişeyler yağın.ama sırf iktidar olmak için heder etmeyin düzcemizi ..adaylarınıza adapazarını gezdirin..allah rızası için..
köylü - 22.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,66

  " HAYBEYE İŞLER! " Yazısına...
GEÇTİĞİMİZ HAFTA GÖNDERDİĞİM 9 ADET GAZETEDEN ALDIM DİYEN SADECE 1 KİŞİ ÇIKTI..UMARIM GAZETELER YERLERİNE ULAŞIR..BİR SÜRE DAHA BEKLEYECEĞİM..OLUMSUZ ALDIĞIM YANITLARDAN SONRA PTT TEŞKİLATININ KÖTÜ BİR REKLAMINI YAPACAĞIM.BU OLUMSUZLUKLARA CEVAZ VEREN,HOŞGÖREN,GÖZ YUMAN BÜTÜN YETKİLİLERİNİDE ZAN ALTINDA BIRAKMIYACAKLARI ÜMİDİYLE.İŞLERİNDE BAŞARI EVLERİNDE HUZUR VE MUTLULUK DİLEKLERİMLE..
Metin UYSAL - 22.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,72

  " DÜZCE’DE, KUYUMCU SOYGUNUYLA İLGİLİ YAKALANAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI " Haberine...
güzel bir başarıya imza atan düzce asayiş şübe müdürünü şahsında bütün personelini kutluyorum.sağolunuz varolunuz.sizin gibi vazifeşinas evlatlar olduğu sürece faili mechul hiçbir olay kalmıyacaktır.saygıyla
metin uysal - 22.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,50

  " ZAHİT KEVSERİ ANILACAK " Haberine...
müteveffa Muhammed Zahit Kevseri.yi analım.hatırlayalım güzel bir etkinlikte.1935 yılında uçak alarak tayyare cemiyetine bağışlayan o günün esnaf,sanatkarlarını da bir kerecik anılmasına vesile olsak belki bugünün esnafı ,zenginide geçmişteki güzel örneklerden pay çıkararakbugüne kendilerine düşecek payları bu ülke için günün şartlarına göre başka alanlardada katkılarını bugünde görebilsek diyorum..yanlış bişey söyledimse özür dilerim..
köylü - 22.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,79

  " VALİ ADNAN YILMAZ, " Haberine...
sayın valim.kütüphane haftasını kutlamışsınız sağolun.daha önceleri bir çok gazetede en sonda 7.mart.2013 tarihli düzce postası gazetemizde de yazdığım üzere düzce kütüphanesinde düzce ta rihi ile ilgili bir kitabın olmadığını sadece kütüphanede değil il turizm müdürlüğündede olmadığını bilmiyorsanız bilgilerinize tekrar arz ederim..inşallah bu yorumu yayınlarlar sizede inşallah bilgi veren olurda bu sorunumuzuda çözerseniz bir düzceli olarak sevinecek minnettar kalacağım
köylü metin - 22.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,58

  " GÖLYAKA BELEDİYE BAŞKANI ÇELİK, 14 YILINI ANLATTI " Haberine...
kral başkan
kral - 22.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,38

  " HAYBEYE İŞLER! " Yazısına...
bu durum yeni değilki, yıllardır sürüyor, görevler, görevliler yalama olmuş iyice, şair fuzuli nin "selam verdim rüşvet değüldür deyu almadılar" dediği gibi olmuş.
ali haydar - 22.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,95

  " GENEL KÜLTÜR VE BİLGİ YARIŞMASI FİNALİNE KATILACAK OKULLAR BELLİ OLDU " Haberine...
Düzce Belediyesi'nin organizasyonu ile yapılan, Genel kültür ve bilgi yarışmasında finale kalan Bilgi,İsmet paşa,Cumhuriyet ortaokulları ile Kültür Koleji öğrenci,öğretmen ve yöneticilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Düzce Yüksek Öğrenim Öğrencileri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği - 22.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,17

  " Şeker hastaları dikkat! " Haberine...
Düzce nin en iyi doktoru
Songül cihan - 21.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,48

  " İŞTE SPOR TURİZMİ! " Yazısına...
YAZINIZI BÜYÜK BIR DIKKATLE OKUDUM DÜZCEDE TURIZM DEYINCE YANLIZ OTELE GELIP KALANLAR AKLA GELIYOR .SON KENT KONSEYI TOPLANTISINDA BISIKLETIN TURIZM ETKILERI KONUSUNDA BIR SUNUM YAPMISTIM ÖRNEK OLARAK ANTALYADA HER SENE YAPILAN BISIKLET FESTIVALININ GÖRUNTELERINI KISALTARAK SUNMAYA ÇALIŞIRKEN SAYIN BAŞKAN MANGAL PARTISIMI SUNUMU KESTI MORAL BOZUKLULUGU İÇERISINDE YARIDA KESEREK BIRAKTIM. FAKAT SN VALI ÇOK DIKKATINI ÇEKTIKI BURDADA BÖYLE BIR FESTIVAL YAPALIM DEDI .ÇALIŞMALARA BAŞLADIK KÜLTÜR MD.BENDE KATKI YAPACAĞİM DEDILER TARIHI KENDILERI TESPIT ETTILER 17 18 19 MAYIS KARARLAŞTIRILDI BISIKLETLI ARKADAŞLAR YURDUN HER TARAFINDAN VE AVRUPADAN ETKINLIKLERI SUNAN İNGİLTERE ITALYA HOLLANDA KISA OLARAK GENIŞ OLARAKTA 20 GÜN SORA DUYARACAĞİZ DEDİK.SONRA BIR HABER BİZ BU ORGANIZYONUN ALTINDAN KALKAMAYIZ GELEN SAYISI 300 KIŞI ÇOK. DENILDI SIZDEN BENIM RICAM 1.ANTALYA BİSİKLET FESTIVALINI GOGULDAN BULARAK BİR IZLEYIN. DÜZCEDE TURIZM SPOR TURIZM I BU BIZIM DERNEĞİNİN SITESINDEN BIR IZLEYIN FACEDE DÜZCE BISIKLET DERNEĞI SITESIDIR AMBLEMLI OLAN BU KONULARA TEMAS ETTİĞİNİZ TEŞEKKUR EDERIM INCELERSINIZ DÜZCR KAZANIR SAYGILARLA NİZAMETTIN ULAŞ DÜZCE BISIKLET DERNEĞİ BŞK.
NİZAMETTİN ULAŞ - 21.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,39

  " İŞTE SPOR TURİZMİ! " Yazısına...
İl Kütüphanesi ne yapar,faaliyetleri nedir,toplumdaki önemi,vatandaş ilişkileri hangi düzeydedir,araştırır blgilendirirseniz sevinirim.Saygılarımla
İshak AK - 21.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,26

  " DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI BAYRAM’A YAŞLILARDAN ZİYARET " Haberine...
o yaşlıların,çoban kavşağından nasıl karşıya geçtiklerini hiç gördünüzmü???? Hala otobüsleri sokmayın. sonra onur duyun.
BORA - 20.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,92

  " DÜZCE POTOKOLÜ DİVAPAN’DA " Haberine...
vah ki vah halkım.:((( sunta ve mdf tozu solumaya devam.:( 20 yıl sonra kanser ölümleri ve vakaları arttıgında bunun vebali kimin acaba???
köylü:( - 20.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,78

  " DÜZCE POTOKOLÜ DİVAPAN’DA " Haberine...
bu resmi gördükten sonra var etraftaki mahallelerde yaşayanların haline:((( bu fabrikanın eziyetini, zulmunu, tozunu, pisliğini çeken vatandaşların derdini dinlemeyen,kulak ardı eden devlet büyüklerini ALLAH'a havale ediyoruz.
düzceli vatandaş - 20.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,39

  " DÜZCE POTOKOLÜ DİVAPAN’DA " Haberine...
derdimi kime söyleyimm..:(((( derdimi kimeyanayımm.:((( bu fabrikanın tozunu, pisliğini, zararını görmeyen yetkiliere ne demeli bilemiyorum ama etrafta yaşayan halkın canına tak etti. ALLAH büyük. bu kadar kör-sağır-dilsiz olan bir yönetime bi şey diyemiyorum artık. resmen eziyet, zülüm:( bu resmi gördükten sonra divapanız tozuna, pisliğine neden ses çıkarılmadığı ortada.
köylülerin sesinekulak veren yok mu!!! - 20.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,20

  " DÜZCE’NİN BİR EFSANESİ DAHA SONA ERDİ " Yazısına...
YEŞİL DÜZCE 50, 40, 30 YIL ÖNCE ÇOK DAHA İYİ, MODERN VE TEKNOLOJİKTİ BAHSİ GEÇEN SİNEMALAR ŞU AN YOKTA, O ZAMANLARDA TÜRKİYE NİN HİÇBİR YERİNDE YOKTU YATIRIM YAPANLARI KUTLAMAK GEREKİR.
SUAT - 20.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,12

  " DÜZCE’NİN BİR EFSANESİ DAHA SONA ERDİ " Yazısına...
Sayın Şerbetçi gençlik sineması en eski sinemadır.Rahmetli Ahmet Tarık Tekçe nin Muhterem Nur un fimlerini bayanlar salı günleri bolca mendil alarak izlerdi.Bayram sineması da 55 li yıllarda ilk sinemaskop filmlerle gişe rekoru kırardı .Sahibi Merhum Mansur Bayramdı.O günler başkaydı hıdrellez de melen kenarına giderdik.Kahveler de aynen yazdığınız gibi nezih yerlerdi. şimdi hiçbiri kalmadı.
İsmail Hakkı GÜRBÜZ - 20.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,43

  " BİSİKLET VE MOTORSİKLETLERE SERBEST OLDU " Yazısına...
ÇEVRE BAKANLIĞI BİSİKLET YOLU VE PARKLARI YAPAN BELEDİYELERİN PROJELERİNE DESTEK VERİYOR. YETER Kİ YAPILMLAK İSTENSİN. BAKANLIK PARA BENDEN DİYOR. DÜZCE BİSİKLET DERNEĞİ ÜYELERİ DE PROJELER BİZDEN, HAZIRLADIK DİYOR. GERİ KALAN BELEDİYENİN BU HELVAYI YAPMASI.
İBRAHİM ÖZ DÜZCE BİSİKLET - 19.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,52

  " BİSİKLET VE MOTORSİKLETLERE SERBEST OLDU " Yazısına...
DEDIKLERINIZDE HEP HAKLISINIZ SÖYLEYE SÖYLEYE DILIMIZDE TÜY BITTI BISIKLET YOLLARI VE PARK YERLERI NERDE TÜRKIYENIN EN ÇOK BISIKLETI OLAN KENTI 30000 AD BISIKLET VE HER GÜN 3000 AD BISIKLET TRAFIKTE KONUŞMAK DEĞİL ÇÖZÜM. NIZAMETTIN ULAŞ SÜZCE BİSİKLET DRRN. BŞK.
NİZAMETTIN ULAŞ - 19.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,77

  " GÖKHAN SÜZEN FUTBOLA 2001 YILINDA DÜZCE'DE BAŞLADI " Haberine...
Yolun acik olsun kardesim. Seninle gurur duyuyoruz...
Ozgur sekerci - 19.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,64

  " GÖKHAN SÜZEN FUTBOLA 2001 YILINDA DÜZCE'DE BAŞLADI " Haberine...
Helal olsun kardesime
Sekerci - 19.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,57

  " UÇACAKSIN! " Yazısına...
sayın maradit bu yazdıklarını milletvekiliyle paylaşırsan birebir konuşursan bu projeler hayata geçmesi olanaksız degil aynı şekilde valimizlede paylaşabilirsin düzcenin biran evvel gelişmesi lazım yoksa bolu sakarya gibi çevremizdeki iller modernleşirken düzce hala köy görüntüleri veriyor size başarılar dilerim teşekürler
marka kent düzce - 18.03.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,59

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive