Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " PROTESTO OLAYLARINI KONUŞTULAR " Haberine...
Provake edenleri ayıklayıp çıkarmak kimin görevi, orada masum eylemciler dediğiniz kişileri korumak kimin görevi ? “Ne yaptığımızı anlatsam bu il divan toplantısını bitmez” ; tam da anlatacak bir şeyi olmayanların sığınma limanı !
VATANDAŞ - 05.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,10

  " PROTESTOLAR DÜZCE'YE DE YAYILDI " Haberine...
maskelilerin neden maske taktiklaria buyuk bir soru isareti sokmez bu oyunlarr
davut aygun - 04.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,55

  " PROTESTO OLAYLARINI KONUŞTULAR " Haberine...
Bunlar hazımsızlık değil. Sizler insanları anlamıyorsunuz çünki çağın gerisinde kaldınız. HERKES O KADAR BİLGE Kİ ARTIK ÖNCELİKLE KENDİNİZİ YAPILANDIRIN DİYORUM. İKİNCİ OLARAKTA NEDEN BATILI ÜLKELER GİBİ İKİ DÖNEM ADAY OLUNMUYOR. iŞİNİZE Mİ GELMİYOR YOKSA. bU YÜZDEN DEMOKRASİ DİKTATÖRLÜĞE DÖNÜYOR. BEN HEP SEÇİLİYORUM. YOK ÖYLE BİRŞEY. dEĞİŞTİRİN ADAYLIK SİSTEMİNİ BU MESELE BİTSİN. BU NASIL ÜLKE HERKEZ GİDER MERSİNE BİZ GİDERİZ TERSİNE
AYÇA - 04.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,65

  " DÜZCE’DE SÜRÜCÜLERİN RADAR TEPKİSİ " Haberine...
şehiriçinde tüm ticari araçlara 50 km hız sınırı var. 60 üstüne çıktığınızda 320 tl ceza geliyor. asgari ücretle geçinen şöföre bu ceza yansıtılıyor. bu insanlarada yazık.
Poşet_Çay - 04.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,60

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
Tamam partiler kalıcıdır. Peşpeşe iktidara 10 yıl 20 yıl gelebilir. Ama başındakiler!.. Bu ülkenin kaderi mi bu?. Gelen yapışıp kalıyor. Ecevit de öyle oldu, Demirel de kılları ağırana kadar bırakmadı. Şimdide Erdoğan, cumhurbaşkanlığını da alacak yine koltuğu partisinden kimseye bırakmayacak.Demokrasilerin hiçbirinde iki dönemden fazla kimse başta kalmıyor. Bizde dernekler de, odalar da sultanlık gibi partilerin başına geçenler de. İşte halkın asıl tepki duyduğu bıktığı budur. Başkanlık sistemi gelecekse de yeni bir kimse başkan olsun. Türkiye artık bunu hak ediyor :)
Sokağa çıkan adam - 04.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,44

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
AK Parti başa gelsin isterse 10 dönem gelsin, 40 yıl başta dursun. Ama başındakiler iki dönemde bri nöbet değişimi yapsın. Aksi taktirde başbakan olan kişi aynı diktatör gibi kendini ülkenin sahibi sanıp şımarıyor.Sonrada kendinden olmayanları küçümseyip hakaret ediyor. Oysa herkesin başbakanı değil mi? Onun için doğru söylemissiniz bıktık.Değişsin yine AK partiden olsun farketmez ama Tayyip Erdoğan'dan veya diğer bıktıranlardan başka AK Partili birileri cumhurbaşkanı, başbakan olsun.
SAMİ T. - 04.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,79

  " DÜZCE’DE SÜRÜCÜLERİN RADAR TEPKİSİ " Haberine...
Hak ve sorumluluklarını bilmeyen ehliyetliler, yerli yersiz yazılan cezalara itiraz etmeyi de bilmiyorlar dolayısıyla olay polisin inisiyatifine kalıyor. Şoför okulu var öğretmiyor, cemiyet var korumayı bilmiyor... Radarın çalışma mekanizmasını bilen biri açıklarsa radarın ceza yazamayacağını herkes görür. Hız bana ait değil, arkamdan bana hızla yaklaşan hatta beni sollayan araca ait ama ceza bana yazılıyor. Bölünmüş yolun MESKÜN MAHAL kapsamı nerede başlar kimse bilmiyor... Şoför okulu eğitim vereceğim diye para alıyor, öğrettim deyip ehliyet verdiriyor, imtihanı yapıp geçerliliği verenin kabahatı tabii ki.
VATANDAŞ - 04.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,65

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
Ne güzel başlamışsınız;amaçları yok, beklentileri yok, tabii ki dolayısıyla önder yada liderleri görünür değil, var aslında ama gizli (bence). Ne istediği belli olmayan ve fütursuzca etrafa zarar verenlere ben ANARŞİST diyorum. Yandaş yada candaş değilim ve bende bu olaylardan tedirginim.
VATANDAŞ - 04.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,88

  " DÜZCE’DE SÜRÜCÜLERİN RADAR TEPKİSİ " Haberine...
aynı gün içinde 5 kez radara giriyorsa o şahsın ehliyetini ebediyen geri almak lazım
Eren - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,04

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
Bıkarlar tabi. Amerika'da, İngiltere'de, almanya'da, Fransa'da dmokratik ülkelerin tümünde bir başbakan iki dönem yani en çok 8 veya 10 yıl başta kalıp sonra yerini başkasına bırakır. Ama suriye'de, mısır'da, Libya'da yani bütün diktatörlüklerde 20 yıl 30 yıl aynı kişiler baştadır. Türkiye madem dikatatörlük değil o halde başa gelen de diktatörmüş gibi yerine yapışmasın. Yeniler gelsin. Hakikaten bıkılacak gibi bir durum. Ha tabi baştaki lidere hayran olup takım tutar gibi fanatiği olanlar bu gerçeği göremez. Ortadoğu ülkesi olan bizler de bu duygu yaşıyoruz.
Kadir B. - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,29

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
face bookun bu gün geldiği nokta bu. yarın kimler bu sosyal meday ile harekete geçecek. Hele bir düşünün. Bu gün masumluğundan şühe duymadığımız insanlar bir araya geliyor. yarın fanatikler, radikalleri, cahili, yobazı, koministi, ırçısı bakalım o zaman ne olacak. Düşünmesi bile rahatsız edici
Bir dost - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,30

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
şuan sayın başbakan muhalefette olsaydı böylemi konuşabilirdi yangına körüklemi giderdi o twetter o face book şuan gitmiş olduğu ülkelerin yani fas tunus libyada kullanılarak oradaki zalim devlet başkanları al aşağı edilerek gönderildi o zamanlar iyiydi güzeldi şimdi sayın başkana karşı yapılınca kötü her şey hala sayın başbakanın elinde geri adım atsın ve özür dilesin polise emir etsin bu direnişte bulunan halka müdahalede bulunulmasın desin topçu kışlası yapımından vaz geçtik desin bakın ülke nasıl rahatlıyor.sayın başbakan bana diktatör diyorlar diyor sayın başbakan diktatör değilse geri adım atar
Sivil toplum - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,97

  " ÖZEL İDARE VE YENİ ÇALIŞMA ESASLARI! " Yazısına...
Şimdiye kadar il özel idaresi çalışanları devletin organlarının işleyişi ile ilgili çalışma kurallarını bilmediklerinden mi, devletin görevleri talimat niteliğinde olmadığından mı, yada her gelen vali çalışma ile ilgili talimatları geç verdiğinden mi işler böyle gecikiyor. Bence hayır. Gecikme kural bilmek bilmemek meselesi değil. Mesele hangi elemanı nerede nasıl ne şekilde görevlendirileceği meselesi.Özel idare çalışanlarının desimali çok iyi gözden geçirilerek hazırlanmalı, Bazı çalışma odalarının yükü hafifletilerek homojen sağlıklı ve çalışma barışına uygun çalışma ortamları sağlanmalı ki verim artsın işler zamanında yetişsin. Siz savaşa giden askerleri ne kadar modern silahlar ve teçhizatlar la donatırsanız donatın tankçı eğitimi almış eri piyade olarak, topçu eğitimi almış eri de okçu olarak görevlendirir ve savaş planınız - stratejiniz olmaz ise o savaş bitmez. Bitse de sonuç vahim olur. Saygılar.
İshak AK - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,89

  " AKÇAKOCA' DAKİ PROTESTO " Haberine...
Bu insanlar özgürlüğü savunuyor. Özgürlük herkese lazım. Bu gün bana yarın sana da lazım olacak veya çocuğuna ya da torununa. Onun için kimseyi kokoş gibi sözlerle küçümsemeyin. İnsnalar hakaret etmeyin. Söyleyecek sözü olamayn cahillerancak hakarete yönelir. Varasa bir düşüncen onu söyle yoksa susman daha hayırlıdır.
yasemin - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,23

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
Dinimizde insanları küçümsemek diye bir şey yok. İnsan her zaman en değerli varlık. Fikri ne olursa olsun her şey eşit. Baştakiler şikayetlerini dile getiremeyip yorulan kişileri dinlemeyip, yine eski usül yöntemlerle politika yaparak, veya görmezden gelerek,saptırarak artık kimse bir yere gelemeyeceğini anlamalı. basını susturursunuz ama basın hizmet veremeyince kişiler kendi basın dünyasını kurar. teknoloji çok gelişti .O eski politikaları bırakıp artık çağa uygun gelişmiş, okumuş bilgili insana göre politika yapma zamanıdır. Ben şöyle derim herkes inanır devri çoktan geçti. Bu topluluğun isteklerini dinlemezsen bir gün onları dinleyen çıkar başına geçer ,sen de bu fırsatı kaçırmış olursun .baştakilerin çok dikkatli olma zamanı. artık zorla kontrol altına alma çağı çoktan geçti.Tabii şimdiki yöneticiler zamana göre biraz yaşlılar. gelişmiş ülkelerde en fazla iki dönem yönetim kadrosunda kalıyorlar. Neden mi ikiden fazla oldumu bayatlayıp eskiyorlar çağada ayak uyduramıyorlar. Siz siz olun herşeyi tadında ve zamanında bırakmayı bilin. Ama yaptığınız işlerden dolayı yanlış yollara sapmışsanız bunların cevabını veremiyecekseniz, nasıl giderim dersiniz.. Bunu dememek için her zaman dğru dürüst arkanıza baktığınızda içim çok rahat demelisiniz. Bunu diyemiyorsanız demekki birşetler var demektir.
MELEK - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,69

  " PROTESTOLAR DÜZCE'YE DE YAYILDI " Haberine...
Halkı; trafik cezaları,sigara ve içki yasakları,dükkanının önünde sunum yapamam,18b,kentsel dönüşüm,o vergisi bu algısı derken mahvettiler umarım bu protestolar bu köleleştirme düzenine bir karşı çıkış olur.
osmankılıç - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,79

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
Asker devletinden , polis devletine.AKP gerek belediyelerde gerekse hükümette şımardı,kibirlendi ve halkı küçümseme gafletine düştü.Astığım astık kestiğim kestik modunda hareket ediyordu umarım bu gösterilerden dersini çıkarır ve 10 yıldır sürdüğünüz sefa biter.
osmankılıç - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,61

  " PROTESTOLAR DÜZCE'YE DE YAYILDI " Haberine...
işte chp CAHİL HALK PARTİSİ nin taraftaları
yavuz - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,24

  " AKÇAKOCA' DAKİ PROTESTO " Haberine...
kafaları uyuşmuş kokoşlar siziii siz kendinizi ne sanıyorsunuz
yavuz - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,82

  " BELKİ DE ASIL NEDEN BIKMIŞ OLMAKTIR! " Yazısına...
Twitterda, facebook gibi siteler denetlenmelidir, iyice suyu çıktı bunların. Hertürlü şeyin yayınlanması gibi bir boşluk var kimse de bunun farkında değil.
şakir içli - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,48

  " DÜZCE'DEN DE PROTESTOLARA DESTEK GELDİ " Haberine...
Herhangi bir partinin mensubu ve savunucusu değilim, resme tarafsızca bir bakın. İstanbul'daki protestolar Ankara başta olmak üzere yurt çapında bazı şehirlerde de etkisini gösterdi. Taksim'deki Gezi Parkı’na topçu kışlası yapılmasını protesto edenler, HES PROJELERİ-BARAJ İNŞAATLARI-TAŞ OCAKLARI-MERMER ÇIKARMA ALANLARI VS. VS. VS. DAHA BİRÇOK SEBEPLERDEN ki binlerce ağaç kesiliyor, üstelik bu ağaçlar çok taze 20-30-40 yaşlarında var yok. Bu direnişleri o ağaçlar kesilirken yapmayanlar şimdi neden. Nedeni siyasi kirlilikten başka birşey değil.10-20 ağacın hesabını yapıp, yollara dökülenler-esnafa, millete zarar verenler, sonuçta neye ve kime zarar veriyorlar, tek bir şeye; BU CANIM VATANA YAPILAN BİR İHANETTİR. KİMSE YOK BUNU İKTİDAR SEBEBİYLE DEMESİN, NEDENLERİNE BAKTIĞINIZDA MUHALEFET FİTİLİ YAKMIŞ VE ATEŞLEMİŞTİR. AMERİKA BİLE BASIN AÇIKLAMASI YAPIYORSA ÜLKEYİ DÜŞÜRDÜKLERİ DURUMA BİR BAKIN, seçim oyunları yüzünden verilen zarar millete mal olmuştur. Agaç dikilir ama bu CANIM ÜLKE HASAR ALMAMALADIR, TELAFİSİ ZOR OLUR.Bu milleti örgütleyerek, sokağa dökmek çok büyük bir ayıp ve rencide edici bir durumdur.
ahmet asaf - 03.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,58

  " SAVUNMAYLA SICAK TEMAS! " Yazısına...
Savunma sanayi için düzcenin girişimcilerinin önü açılmalı. Düzce zamanında tüfek imalatı ile dikkat çekerdi. yine otomotiv yan sanayi de var. Simdi hemşehrimiz özlünün de söylediği gibi uçak için yan sanayi olacak potansiyel doğarsa çok iyi bir kanım olur. İnşallah bu girişimler iyi sonuçlanır.
sami astun - 02.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,91

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8