Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " VALİ YILMAZ HEYETLE THK ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET " Haberine...
Düzce'nin bir eğitim ve kültür şehri olması, eğitime verilen azami destek ile mümkün olacaktır.Bir ilin gelişmişliği eğitim ve kültür seviyesinin yükselmesi ile mümkündür. Bu hususta yapılan çalışmaları destekliyor, başarılar diliyoruz.
Düzce Yüksek Öğrenim Öğrencileri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği - 08.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,49

  " YAPILAN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ " Haberine...
Yığılcayı Düzceye bağlayan kara yolunun yapılması kazaların asgariye çekilmesi demek Yığılcada yaşayan insanlara verilen kıymet ve değerin verildiğinin bir göstergesidir. yapılan yol demek Düzceye olan uzaklığın kısalması demek ve aciliyetin en kısa zamanda gidilermesi demektir sayın Muzaffer Yigitbey yapılan yolun düzceye olan bağlantısının kısalması hastalarmızın hastaneye daha erken gimesi demektir hasta olan ve yaşlı olanların mittarı sizlere yetecektir sayın Muzaffer bey çaba ve hassasiyetinize teşekkür ederim.
Bir ilgii - 08.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,10

  " HAYVAN BARINAKLARINA 100 BİN LİRA " Haberine...
İnsanların sıkıntısı bitmeden hayvanlara pay ayrılması, hemde 100 bin lira... Toplumun hangi önceliğine saygı gösterilmesi gerektiğini kavramayan insanlar saygı görüyor....
VATANDAŞ - 08.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,88

  " BİRİ KAZANSIN AMA DOSTLUK KAYBETMESİN… " Yazısına...
Sayın Şerbetçi bildiğim kadarıyla maç bu yazının yayınlanmasından önce Bolu da oynandı ve penaltı atışlarını Akçakoca kazandı.Gençlik yıllarımızın Düzcesporunu daha iyi yerlerde görmek umuduyla.
İsmail Hakkı GÜRBÜZ - 07.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,23

  " GAZETELERİ KİMSE OKUMUYORMUŞ! " Yazısına...
Anlaşılıyor ki birileri sizi üzmüş yada üzecek tavırlar sergilemiş. Eleştiri o kadar zehir zemberek bir duygu ki cellat bile ömrü boyunca o kadar adam asmasına rağmen yine de kendine cellat denmesini kabullenemez. Ama buna rağmen de işini yapmasına devam eder. Çünkü O işten para kazanıp rızkını temin etmektedir. Sizi de eleştirenler olabilir. Ama yaptığınız iş eleştiriye açık bir meslek. Öven de olur övmeyende. Doğru dost doğru yazsan bile yine eleştirirlirsiniz.Bunun için siteme gerek yok.Sitemsiz yazmaya devam .Saygılarımla
İshak Ak - 06.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,05

  " DÜZCE BELEDİYESİ YAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI " Haberine...
BİR AN ÖNCE ŞEREFİYE MH.319 SK.VE YİNE ŞEREFİYE MH.AHMET TEMİZ SK.TA YAPMIŞ OLDUKLARI YAĞMUR SUYU KANALI ÇALIŞMALARI İLE YOLUN 300 MT.LİK KISMINI YARI YARIYA KAZMIŞLARDI İNŞAAALLAH BİR AN ÖNCE YAMARLAR ARABA TOZONDAN CAM AÇAMAZ HALDEYİZ.
FEVZİ SAĞLAM - 06.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,16

  " KONURALP ANTİK KENTİNDE KAZI ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR " Haberine...
KAZIN KAZIN SİZDE DEFİNECİLER GİBİ HAYAL PEŞİNDESİNİZ.O KADAR MASRAF YAPIP SONRA 2-3 TANE BEŞ PARA ETMEZ ANFORA,GÖZYAŞI ŞİŞESİ,HAYVAN YALAĞI BULURSUNUZ.ÜSKÜBÜ TALAN EDİLDİ SİZE BİRŞEY KALMADI.,.
FIRAT TOPDEMİR - 05.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,90

  " POLİS EŞLERİNDEN KERMES " Haberine...
Eğitime destek amacıyla, fakir öğrencilere burs vermek üzere kermes düzenleyen POLİS EŞLERİ KAYNAŞMA-YARDIMLAŞMA DERNEĞİ üye ve yöneticilerini gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz..
Düzce Yüksek Öğrenim Öğrencileri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği - 04.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,12

  " SAAT KULESİ'NİN PROJESİ ÇİZİLDİ " Haberine...
BU SAAT KULESİ DE 1 MAYIS İÇİN TAKSİM MEYDANI İNADINA DÖNDÜ.KURULSA NE OLACAK Kİ .KURULMASSA NE OLACAK.BENCE BOŞ YATIRIM TIPKI VALİLİĞİN ORDAKİ FİLİM PLATOSU GİBİ.NEYE YARADI KELEŞ İN YAPTIĞI O YER.EL KESESİNDEN SAVURUN PARALARI NASIL OLSA HESAP SORULMUYOR.
FIRAT TOPDEMİR - 03.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,71

  " SAAT KULESİ'NİN PROJESİ ÇİZİLDİ " Haberine...
saat kulasi önemli tabi güzel düzce mize değişik bir imaj katacak olması beni heyecanlandırıyor içindeki lokanta da yemek keyfiyle tepeden gariban çapulcu halkımızı seyreden kodaman düzceli işadamlarımızı görmek bizi onore eder e tabi restoran işletmeciside kesinlikle yandaş larımızdan biri olmalı el altındanda sayın akp yöneticisi büyüklerimizinde ortak olması kaçınılmaz elbette yoksa başka türlü ihale kazanılması olanaksız olur bu sayede düzce mizin asli sorunlarıda giderilmiş olur mutlu mesut bir şekilde yaşar gideriz
asd - 03.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,48

  " ESKİ ÇINAR OTELİ ALANINDA ÇALIŞMALAR " Haberine...
zamanında biter.çokmu merak ettiniz?
gurol - 02.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,21

  " DİVAPAN’DAN YANGINZEDELERE YARDIM " Haberine...
bu fabrikanın reklamını yapacağınıza etrafa yaydıgı zehiri, tozu ve tutkal kimyasallarını yazsanıza. Anlamak mümkün değil. divapanın etrafındaki köyle zehir - toz ve tutkal soluyorken siz divapanın reklamını yapıyorsunuz.
çamköyden - 02.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,58

  " TREN İÇİN VEKİLLER GAYRET ETMELİ " Yazısına...
yavaş treni kaçırınca, hızlı tren düzceye kaldı anlaşılan, meşhur ayaş tünelinden geçeçek (şimdilerde kiler olarak kullanılıyor) adapazarına ulaşmak için açaba hangi yolla saçmalıpınara uğrayacak. saçmalıpınardan bir tünel ile mıudurnuya ulaşılabılırız. oradan düzceye uğrar ve geri döner, teşkestiye-kuzuluğu uğrameden taraklı-geyveden geçeçek hızlı trane belki sapancadan bir yol açılır, dümdüz ovadan dağın tepesine çıkar (tünelle geçer) Düzceye uğrar, istanbula döner. yaaa da belki bakan hızlı treni boludan geçirecektir. ŞÖYLE DENSE İYİ İDİ İSTANBUL ADAPAZARI ARASI ÇALIŞAN TREN HATTI DÜZCEYE KADAR UZATILACAK..... bunun belki bir haber değeri olurdu. saygılarımla.
ibrahim ÖZ tarih cağrafya öğretmeni - 02.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,78

  " ESNAFI FAZLA SIK BOĞAZ ETMEYİN " Yazısına...
ekmek israfı olmasın artık
yılmaz - 02.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,35

  " TREN İÇİN VEKİLLER GAYRET ETMELİ " Yazısına...
İnşaallah Düzce'nin de istifade edebileceği bir coğrafyadan geçer de istifademiz olur.Otoban gibi sadece bak tren yolu geçiyor der gibi geçerse de çok üzülürüz.
İshak Ak - 02.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,56

  " COŞKULU KUYLAYIŞ " Haberine...
Şimdiye kadar böyle kutlama görmedim. İşte zaman içinde herkes daha bilinçleniyor. neden mi? Eğitim sevyesi artıyor. meydana baktım, polisler ağaç gölgesinde hem bekliyor hemde sohbet ediyorlar. kutlayıcılar çevirmişler bir halay dönüp duruyorlar, davul güm güm. Kavga yok, tal yok, sopa yok koşuşturma yok, gaz yok, panzerler yok eskisi gibi. Ne güzel değilmi ben memnunum sizi bilmem. Daha güzel bir Mayıslara diyorum hep böyle olalım günlümüzü anlamıyla yaşıyalım. sevgiler.
Cihan - 01.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,32

  " ALİ DİK CAMİİ DUALARLA AÇILDI " Haberine...
ALİ DİK CAMİİ'nin en önemli özelliği ; Türkiyede Cevre ve bahçe düzenlemede İLK oluşudur... Yapılar sunidir DOĞA ile bezemezseniz... Camii, dört mevsimi yaşayan bitkilerle donatılmıştır...Adeta CENNET bahçesine dönüştürülmüştür...Dört mevsimin renkli tüm bitkilerini bu camii 'nin bahçesinde görebilirsiniz... Her yerde Camii var...Ancak böyle bir camii bahçesi BİR İLKTİR. Tüm ziyaretçilerin konuştukları CAMİİ'nin bahçesi...Basın da ise tık yok... PEYZAJI önemsemeyen basın olabilirmi ?
Abdullah Canpolat - 01.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,01

  " DÜZCE’DE PAZARCI ESNAFINA YENİ DÜZENLEMELER GELDİ " Haberine...
Hangi çağda yaşıyorsunuz devlet okullarında bile artık serbest kıyafet uygulaması var esnafa yok .
Pazarcı - 01.05.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,90

  " SAAT KULESİ'NİN PROJESİ ÇİZİLDİ " Haberine...
ŞÜKÜR BAŞKANIM.YUILLRDIR YAZIP DURUYORUM.NİHAYET SAAT KULESİ İÇİN ALDIĞINIZ KARARDAN DOLAYIKUTLArım SİZİ.BALIK PAZARINA YAPMAYIN.KARDÜZ YAYLASINA YAPINKİ ORALARIDA ZİYARET EDİLSİN.MADEM TANITAMÖIYORSUNUZ KULE VESİLE OLSUN.İŞİN İRONİSİ BU AMA ESKİ YERİNE YAPMALI ESKİSİNİN ÖRNEĞİ GİBİ YAPILMASI EN DOĞRUSU.HATTA SADECE DÜZCE SAAT KULESİNİN İKİNCİSİ DE ŞU AN ASKERLİK ŞUBESİNİN OLDUĞU YERDE..ONU DA YAPINIZ.DÜZCE TARİHİNİ OKUMADIĞINIZ NASILDA ÇIKIYOR ORTAYA DESENİZE KÜTÜPHANEDE BİLE YOK DÜZCE TARİHİ İLE İLGİLİ KİTAP.HAKLISINIZDA KİM İLGİLENECEK BU İŞLERLE İLGİLENSİN.YAKIŞMIYOR BÖYLEİDARECİLER DÜZCEYE.KİMİN NE PAYI VARSA ALMASI DİLEĞİMLE.SÜRÇÜLŞSAN ETTİYSEK AFFOLA.SAYGIYLA
METİN UYSAL - 30.04.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,24

  " DEKOVİL'DEN HIZLI TRENE " Yazısına...
harunabi semih kıbrıs hızlı tren için uğraşıyor.harun abi ne güzel demişsin çağ hız çağı. Çağ, şimdi toplu taşıma devri. Hızlı Tren artık Düzce için kaçınılmaz oldu. Hem nakliye ile yolcu taşıma işlerinde artık gereksinimi en yüksek beklenti Düzce’ye Hızlı Trendir.
veli ş. - 30.04.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,85

  " ANKARA’DAN, DÜZCE’YE DESTEK " Haberine...
Damla mertoğlu hanımefendiye katılıyorum hızlı tren projesini ilk defa semih kıbrıs ve profesör doktor inan güler hoca gündeme taşıdı çok çatlak ses çıktı yılmadılar ankarada kapı kapı destek turuna çıktılar yeni boyut kazandı hızlı tren ankara düze sakarya dolayısıyla istanbul bu hat düzcemizi avrupa kenti,çağdaş vizyon çok sayıda artı değer kazandıracak sağol semih kıbrıs ,sağol prf.dr.inan güler sizi düzce unutmuyacak
ferda uslu - 30.04.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,18

  " DÜZCE’DE CİNAYETİN ARDINDAN - GÖZALTINA ALINAN KOCA, ADLİYEYE SEVK EDİLDİ " Haberine...
ADAM ZATEN KAFADAN SAKAT,ALLAH KADININ AİLESİNE SABIR VERSİN,YOK BENİ ALDATIYORDU,YOK BANA BUNU DEDİ HEPSİ PALAVRA BUNA İNANANDA ONUN GİBİ KAFADAN SAKATTIR.
FIRAT - 30.04.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,84

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8