Mustafa Keskin köy muhtarları ile bir araya geldi

AK Parti İl Teşkilatı, Merkeze Bağlı Köy Muhtarlarıyla kahvaltıda buluştu. Mutfak Sanatları Merkezinde düzenlenen toplantıya AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Tacettin Kaval ile Merkeze bağlı köy muhtarları katıldı.

4.02.2022 - 17:46
Güncelleme 4.02.2022 - 18:12
Haber Merkezi

Toplantıda konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, en yaşana bilir köylerin Düzce’de olduğunu belirterek, “Sayın Muhtarlarımız, Genel Sekreterimiz ve Sayın Başkanım saygılarımı sevgilerimi sunuyorum. 2009 yılından buyana hep birlikte köylerimizi daha güzel bir hale getirmek için işte bu kadrolarla sizlerle hep beraber çalışıyoruz. Sizler bizim çalışma arkadaşımızsınız. Köylerimizin eksiklerini sizler takip ediyorsunuz. Biz de siyasi olarak AK Parti iktidarından sizlerden aldığımız bu eksiklikleri çözmek için çalışma yapıyoruz. Köylerde yapılması gerekenleri bakanlıklarımızdan istiyoruz. Bu hizmeti gerçekleştirmek için daha çok paraya daha çok projeyi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Hep birlikte çalışıyoruz 2019 yılından bu yana Allah’a hamdolsun. Düzce’de 278 köyümüz var. İnanın Türkiye coğrafyasının Batı Karadeniz bölgesinin en yaşanılabilir kentinin en yaşanabilir köylerinde yaşıyoruz. Düzce küçük bir il, fakat etkisi büyük. Sadece bir yılda içme suyu projesine 22 milyon getirebilen ender illerden biridir. İşte bunu hep beraber yaptık ne kadar çok yatırım çekebilirsek Düzce’ye susuz köyümüz, yolsuz köyümüz kalmaz. Bunu hep birlikte yapacağız. 2024 yılında Düzce’mizde yolu ve suyu olmayan köyümüz kalmayacak” ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların ardından, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü köy muhtarlarından sorunları ve sıkıntılarını dinlediler.


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız